Головна / Оголошення / Інформаційне повідомлення


Василівська районна рада інформує, що 03 липня закінчився строк прийняття документів для участі у конкурсі на посади завідувачів:

комунального закладу «Златопільський сільський клуб» Василівської районної ради Запорізької області, комунального закладу «Верхньокриничанський сільський клуб» Василівської районної ради Запорізької області, комунального закладу «Приморський сільський клуб» Василівської районної ради Запорізької області та комунального закладу «Плавнівський сільський клуб» Василівської районної ради Запорізької області.

Станом на 04.07.2019 року до виконавчого апарату Василівської районної ради надійшли документи для участі у конкурсі на посаду завідувача КЗ «Златопільський сільський клуб» ВРР ЗО від Єфімової Віри Василівни.

На комунальні заклади Верхньокриничанський сільський клуб», «Приморський сільський клуб» та «Плавнівський сільський клуб» документи на участь у конкурсі не надавались.

Відповідно до частин 5, 6 ст.214 Закону України «Про культуру» Василівська районна рада оприлюднює подані документи з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата (з 05.07.2019 по 11.07.2019)можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну адресу vasrada@і.ua, які будуть надані конкурсній комісії з проведення конкурсу на посаду завідувача комунальним закладом «Златопільський сільський клуб» Василівської районної ради Запорізької області.

 Документи ЄфімовоїВВ.pdf

розділ: Оголошення Переглядів: 207 Дата: 04.07.2019