Оголошення про розміщення проекту регуляторного акту – проекту рішення «Про нормативно-правові документи з питань розпорядження майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області» та аналізу регуляторного впливу

Виконавчий апарат Василівської районної ради Запорізької області виносить на розгляд проект регуляторного акту – проект рішення «Про нормативно-правові документи з питань розпорядження майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області».

Даний проект регуляторного акту розроблено з метою врегулювання процедури щодо списання майна, відчуження майна а також безоплатної передачі майна між комунальними підприємствами, установами та закладами, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області.

Регуляторний акт та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті районної ради www. vasrr.gov.ua в розділі «РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ» 26.03.2020 року.

Зауваження та пропозиції надсилати до 27.04.2020 на електрону адресу vasrada@і.ua та в паперовому вигляді до виконавчого апарату районної ради за адресою: м. Василівка, бульвар Центральний, 4, кабінет №16.

Телефон для довідок - (06175) 7-20-00.

 

розділ: Оголошення Переглядів: 51 Дата: 24.03.2020