Головна / Оголошення / До уваги !


Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Василівська районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Вакантна посада – директор комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області .

Термін прийняття документів від кандидатів 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу приймаються з 15 квітня 2020 року до14 травня 2020 року.

Початок формування конкурсної комісії:

Василівська районна рада (далі – Орган управління) розпочинає формування конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області з 16 квітня 2020 року.

Умови та строки проведення конкурсу:

Конкурсний добір проводиться публічно.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Особа яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає до виконавчого апарату районної ради такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту,трудову діяльність, посаду (зайняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), номер контактного телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа, може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: бульвар Центральний, 4, м. Василівка, Запорізька обл., 71601 каб.14, до виконавчого апарату районної ради, контактний телефон: (061-75) 7-26-07; електронна адреса: vasrada@і.ua.

Особа яка подає інформацію несе відповідальність за достовірність поданої інформації.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі:

Кваліфікаційні вимоги:

- директором комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Знає та застосовує у діяльності:

- чинне законодавство в галузі культури;

- накази, вказівки, розпорядження, інструкції, нормативні та інші керівні документи, що регламентують роботу закладів культури;

- основи трудового, податкового та цивільного законодавства, організації праці та управління, чинні нормативні документи з питань культурно-освітньої діяльності;

- сучасні методи господарювання та управління;

- правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту;

- правила внутрішнього трудового розпорядку.

 Не може бути призначена на посаду керівника комунальної установи культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім'ї керівників органу управління.

 Інформацію про конкурс та прийняття документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок культури №1» Василівської районної ради Запорізької області, можливо отримати у МОВЧАН Вікторії Вікторівни – головного спеціаліста відділу з питань власності виконавчого апарату районної ради, уповноваженої особи з питань проведення конкурсу за телефоном (06175) 7-20-00 та електронною адресою vasrada@i.ua.

 

розділ: Оголошення Переглядів: 119 Дата: 14.04.2020