Головна / Оголошення / До уваги !


Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату Василівської районної ради Запорізької області 

Василівська районна рада Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату Василівської районної ради Запорізької області.

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільно володіють державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Переможці конкурсу будуть проходити перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади».

Необхідні документи:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки 4х6 см;

- копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- копія документу, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Василівської районної ради Запорізької області.

Документи подаються за адресою: м. Василівка, бульвар Центральний, 4, каб. № 12.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов оплати праці надається за телефоном: 7-20-03.

 

розділ: Оголошення Переглядів: 70 Дата: 18.01.2021