Головна / Новини


Компенсація єдиного внеску роботодавцям– один із реальних інструментів, які сприяють розвитку малого бізнесу і створенню нових робочих місць

«Серед форм активної фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця є компенсація єдиного внеску за кожного працевлаштованого безробітного. Механізм отримання даної компенсації є досить простим. Головною умовою отримання компенсації є відсутність заборгованості у роботодавця зі сплати єдиного внеску, - пояснює директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 вівторок, 10.03.2020 16:32

Грант на навчання 63 000 грн для студентів Запорізької області

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє V конкурс для студентів закладів вищої освіти України. У конкурсі буде 3 переможця, які отримають по 15 000 грн кожен. Студенти, які займуть 2гі та 3ті місце також отримають грошові заохочення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 246 вівторок, 10.03.2020 16:03

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

23 лютого 2020 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Команду району складали учні семи шкіл – вихованці КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради Запорізької області. Вихованці успішно виступили на конкурсі, нам є ким пишатися:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 80 вівторок, 10.03.2020 15:59

Ремонтні роботи продовжуються

На шляху непростих реформувань в державі галузь культури не залишається поза увагою депутатів Василівської районної ради. За рахунок районного бюджету початок 2020 року ознаменувався продовженням ремонту для КЗ «Василівський ЦКД» ВРР ЗО. Логічним продовженням минулорічного капітального ремонту актової зали стало оновлення авансцени. В результаті використання сучасних 3D панелей, екологічно чистих матеріалів, основу яких складає натуральний гіпс, інтер’єр актової зали став більш стильним та оригінальним.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 203 вівторок, 10.03.2020 11:52

Привітання зі святом весни!

Дорогі жінки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас з прекрасним святом весни, ніжності та любові! Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 90 четвер, 05.03.2020 20:02

З Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні, у Василівському центрі культури і дозвілля, у оновленому великому залі,  відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня - 8 березня. Голова районної ради Денис Калінін від імені усіх чоловіків привітав присутніх із найжіночнішим святом весни і побажав любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 четвер, 05.03.2020 18:16

Зі святом Вас любі жінки!!!

Сьогодні, у Василівському відділенні денного перебування, відбувся святковий захід для ветеранів праці та дітей війни з нагоди Міжнародного жіночого дня. З найкращими побажаннями та вітанням з наступаючим святом до ветеранів звернувся Денис Калінін, голова районної ради подякував заслуженим людям району за їх невтомну, багаторічну працю, побажав усім міцного здоров’я,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 135 четвер, 05.03.2020 14:43

Медичні заклади області готують до другого етапу реформи

4 березня, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні госпітальної ради округу Запорізької області. В ході засідання присутні розглянули питання визначення опорної лікарні БЛІЛ ІІ рівня надання медичної допомоги дитячому населенню Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 275 четвер, 05.03.2020 14:27

Відбувся обласний конкурс «Господиня свого краю 2020»

Напередодні Міжнародного жіночого дня в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому було відзначено найчарівніших переможниць обласного конкурсу «Господиня свого краю 2020». У конкурсі взяло участь 108 жінок з різних галузей. Вони претендували на перемогу у 16 номінаціях. За результатами конкурсної комісії лауреатами визначено 48 учасниць.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 279 четвер, 05.03.2020 14:14

В службі зайнятості запрацював новий проєкт - інститут спеціалізованого кар’єрного радника

У державній службі зайнятості в грудні минулого року стартував черговий проєкт – інститут спеціалізованого кар’єрного радника. Мета нового сервісу – запровадження методів поглибленого індивідуального обслуговування особливих категорій населення або груп підвищеної вразливості, зокрема тих, які потребують соціального захисту.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 151 середа, 04.03.2020 16:52