Головна / Новини


Актив району зустрівся з народним депутатом України Юлією Яцик

Сьогодні у великому залі Василівської районної ради за участю голови районної ради Дениса Калініна, першого заступника голови Василівської районної державної адміністрації Андрія Холоші, голів міськселсільрад району, депутатів районної ради, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та комунальних підприємств району, керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, представників громадських та

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 307 середа, 25.09.2019 13:42

Відбулось пленарне засідання районної ради

Cьогодні, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, в районній раді відбулось засідання сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесій взяли участь: Народний депутат України Яцик Ю.Г., депутати Запорізької обласної ради Луценко К.В. та Хрол В.І., перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Холоша,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 299 середа, 25.09.2019 13:26

Спортивні досягнення

Середина вересня виявилася багатою на медалі для василівських спортсменів. Юні футболісти брали участь в обласній спартакіаді «Хто ти, майбутній олімпієць» у місті Приморську, де здобули чотири перемоги та вибороли перше місце серед учасників. На двадцять п'ятому ювілейному Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, який проходив в місті Токмаку заслужені нагороди отримали і спортсмени нашого Василівського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 середа, 25.09.2019 08:31

Співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Тесленко Світлані Дмитрівні, головному спеціалісту відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату Василівської районної ради та Грушко Олені Дмитрівні, директору Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості з приводу тяжкої втрати – смерті мами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 59 вівторок, 24.09.2019 08:56

Привітання з Днем машинобудівельника

Шановні працівники машунобудівної галузі! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом - Днем машинобудівельника. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 117 п'ятниця, 20.09.2019 07:48

Привітання із днем фармацевтичного працівника

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас із професійним святом - Днем фармацевтичного працівника. Це знак глибокої пошани і вдячності за напружену та дуже важливу працю. Ваш професіоналізм, відповідальність, високе почуття обов'язку, відданість благородній справі, глибокі знання та фаховий досвід повертають людям сили, додають впевненості та віри в краще.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 49 п'ятниця, 20.09.2019 07:16

Привітання з Днем партизанської слави

Шановні ветерани! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з Днем партизанської слави! Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя заради перемоги. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 141 п'ятниця, 20.09.2019 07:00

Привітання з Днем міста

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають вас з Днем міста, славна історія якого розпочалася 231 років тому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за нашу малу батьківщину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 п'ятниця, 20.09.2019 07:00

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів заступник голови районної ради Андрій Дашковський. Під час засідань розглянуто 10 питань сорок третьої сесії районної ради, яка відбудеться 25 вересня поточного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 142 середа, 18.09.2019 14:51

Метальниця списа Лілія Аполосова боролася за золото ветеранського чемпіонату Європи з конкуренткою із минулого

Минулого тижня дніпрорудненська спортсменка, заступник директора з навчально-тренувальної роботи КЗ «Василівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Таврія» ВРР ЗО Лілія Аполосова стала віце-чемпіонкою Європи з легкої атлетики серед майстрів. На змаганнях, що проходили в Італії, представниця Запорізької області посіла друге місце у секторі метання списа, серед жінок вікової категорії 40+. Про враження від виступу на першості континенту ми розпитали у спортсменки, одразу після її повернення на рідну землю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 203 середа, 18.09.2019 08:03