Головна / Новини


Засідання Госпітальної ради

12 вересня голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні Госпітальної ради Василівського госпітального округу, яке відбулось у м.Енергодар. Розпорядженням Кабінету Міністрів України у Запорізькій області створено 5 госпітальних округів, до яких входять і об’єднані територіальні громади: Запорізький, Бердянський, Мелітопольський, Пологівський та Василівський. До складу Василівського округу увійшли Василівський, Великобілозерський, Михайлівський, Кам’янсько-Дніпровський райони та місто Енергодар.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 115 п'ятниця, 13.09.2019 08:23

Привітання з Днем працівників лісу

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають працівників лісового господарства Василівщини з професійним святом - Днем працівника лісу! Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 п'ятниця, 13.09.2019 07:10

Привітання з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святами - Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 40 п'ятниця, 13.09.2019 07:00

Привітання з Днем фізкультури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 п'ятниця, 13.09.2019 07:00

Засідання позачергової сесії районної ради

Cьогодні в районні й раді пройшов депутатський день. Спочатку відбулись засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з гуманітарних питань та соціального захисту населення та з питань спільної власності та регуляторної політики.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 342 п'ятниця, 06.09.2019 15:38

В Запорізькій області у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді»

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 133 середа, 04.09.2019 15:15

Кар’єрний радник – ментор у започаткуванні власної справи

Всім, хто вважає, що улюблена справа може бути лише хобі і не має перспектив перетворитися на вдалий бізнес, можуть заперечити успішні підприємці, які відкрили власний бізнес за підтримки державної служби зайнятості. Започаткував власний бізнес, по – перше, працюєш сам на себе і ні від кого не залежиш. А по – друге, займаєшся улюбленою справою, що приноситиме не тільки гроші, але й задоволення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 122 середа, 04.09.2019 15:13

Втілення в реальність довгоочікуваних надій…

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін, заступник голови Андрій Дашковський та депутат районної ради Анатолій Підставка від всього депутатського корпусу Василівської районної ради привітали колектив школи на чолі з директором Антоніною Горецькою з новим навчальним роком, подякували КУ «СЦЗК» ВРР ЗО за проведення капітального ремонту та побажали нових творчих успіхів в оновлених комфортних умовах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 458 вівторок, 03.09.2019 15:33

Свято Першого дзвоника

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін, заступник голови Андрій Дашковський та представники депутатського корпусу відвідали урочистості з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника, що пройшли в навчальних закладах району. Посадовці привітали учнів із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 274 понеділок, 02.09.2019 09:32

Про заміну реквізитів рахунків!

Повідомляємо, що з 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні». (далі – Постанова № 162). Згідно з Постановою № 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових симолів, а саме:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 124 п'ятниця, 30.08.2019 11:45