Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Кубок України з футзалу серед дітей 2000 року народження

За ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська дитячо-юнацька футзальна ліга» та за підтримки Василівської районної ради, Василівської районної державної адміністрації з 17 по 20 листопада 2011 року на фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Василівка проведений КУБОК УКРАЇНИ з футзалу серед дітей 2000 року народження.

Проводити спортивні змагання такого рівня є великою честю для господарів та радісною святковою подією для учасників.

“Темп” м. Енергодар Запорізької області;

“Таврія” м. Василівка Запорізької області.

Перед початком змагань учасників турніру привітав голова Василівської районної ради Сергій Джуган та голова Василівської районної державної адміністрації Сергій Грачов. Вітання на адресу учасників лунали від Віталія Ніколаєнко – президента Запорізької обласної асоціації міні-футболу та від Ігоря Москвічова - заслуженого майстра спорту України з міні-футболу, двократного віце-чемпіона Європи та 7 кратного Чемпіона України.

Чотири дні на спортивному комплексі проводилися ігри турніру.

У фіналі турніру зустрілися “ДЮСШ” м. Вугледар Донецької області та “Стірол-ДЮСШ 2” м. Горлівка Донецької області. Перемогу з рахунком 2-1 здобула та стала володарем Кубку України команда “Стірол-ДЮСШ 2”. Команда м. Горлівки у Василівку приїхала тільки повернувшись з Іспанії і посівши там в міжнародному європейському турнірі третє місце серед своїх одноліток.

Команда “Таврія” м. Василівка перемігши команди “Темп” м.Енергодару Запорізької області, “Лідер” м. Кобиляки і “Локомотив” м. Грибінки Полтавської області та зігравши внічию з командою “ВАОК” м. Володимирівки Донецької області, посіла почесне третє місце. Гравець команди “Таврія” Шмалун Роман був визнаний кращим нападником турніру.

понеділок, 21 Листопада 2011 14:53 | Переглядів: 1125