Головна / Новини


До уваги!

Василівський районний суд повідомляє всім громадянам про зміни у своїй роботі, адже, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та згідно із листом Ради суддів України, на період з 16 березня по 3 квітня рекомендовано встановити особливий режим роботи судів. Як повідомила голова суду Світлана Пушкарьова:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 четвер, 19.03.2020 15:30

До уваги!

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм пенсійного обслуговування. Шановні громадяни! Ви можете отримати більшість пенсійних послуг без особистих відвідувань сервісних центрів, за допомогою:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 четвер, 19.03.2020 14:34

Привітання з Днем працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної справи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 середа, 18.03.2020 16:38

Спільне засідання постійних комісій районної ради

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань спільної власності та регуляторної політики та з гуманітарних питань та соціального захисту населення. На якому було розглянуто матеріали та проведено співбесіду з кандидатами на посади керівників закладів культури, а саме з Гавагою С.В. на посаду директора КЗ «Степногірський будинок культури «Мир» ВРР ЗО, Гриценко А.В. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 43 середа, 18.03.2020 15:43

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін Під час засідань розглянуто 26 питань п’ятдесят першої сесії районної ради, яка відбудеться 25 березня поточного року. Питання п’ятдесят першої сесії районної ради: 1. Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2019 рік.  2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18.12.2019. №1. 3. Про внесення змін до бюджетних призначень. 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 2 «Про місцевий бюджет Василівського району на 2020 рік (08302200000).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 29 середа, 18.03.2020 15:32

Законодавством значно розширені можливості для бажаючих здобути ступень магістра безкоштовно

Життя дає нам безліч шансів. Головне вчасно їх побачити та скористатися можливістю їх реалізувати. Як не проґавити свій шанс – розповімо ми, а от як ним скористатися – залежить від вас. Ну ж бо, розпочнемо! Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання? Якщо ще ні – тоді час настав! Що ж таке ваучер на навчання?

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 середа, 18.03.2020 14:20

Шановні мешканці району!

Звертаємось до вас у зв’язку із запровадженням в районі активних карантинних заходів через великий ризик можливого зараження на вірус COVID – 19 - «коронавірус»: - винайти всі можливості, аби постійно, на період карантину перебувати вдома, у своїх оселях та приміщеннях; - часто провітрювати приміщення, час від часу проводити дезінфекцію; - вживати багато рідини та уважно стежити за станом свого здоров’я; 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 вівторок, 17.03.2020 12:30

Увага коронавірус! Рекомендації для населення!

Алгоритм медико-санітарного спостереження за особами, які прибувають із країн, де зафіксовано випадки передачі коронавірусної хвороби COVID-19, у пунктах пропуску через державний кордон України

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 314 понеділок, 16.03.2020 11:41

Привітання з днем землевпорядника України!

Шановні землевпорядники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом! Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров'я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги. Щастя, благополуччя, миру, злагоди і добробуту!

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 19 субота, 14.03.2020 23:00

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають вас з професійним святом. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 50 п'ятниця, 13.03.2020 08:17