Головна / Новини


Участь голови у засіданні колегії районної державної адміністрації

13 червня голова Василівської районної ради Денис Калінін прийняв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації. На засіданні колегії були присутні: керівництво райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників місцевих ЗМІ та інших зацікавлених осіб. Крім того, на засідання колегії був запрошений заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Сергій Кам’янченко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 п'ятниця, 15.06.2018 10:48

Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 п'ятниця, 15.06.2018 07:00

Свято спорту у Василівці!

Сьогодні, 14.06.2018 голова Василівської районної ради відвідав урочисті заходи з нагоди відкриття на спортивному комплексі КЗ «ФОК «Таврія» нового футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Почесними гостями святкового дійства були народний депутат України В.Бандуров, заступник голови Запорізької обласної ради В.Марченко, голова Запорізької обласної федерації футболу В.Межейко, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.Слепян, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.Гугнін, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Н.Власова, голова Василівської районної державної адміністрації В.Кошеленко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 104 четвер, 14.06.2018 16:44

Нарада керівників закладів освіти

12 червня 2018 року голова Василівської районної ради Денис Калінін прийняв участь у нараді керівників закладів освіти. Крім того, у нараді взяли участь: голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних закладів та установ районної ради та директора загальноосвітніх закладів району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 середа, 13.06.2018 14:04

Розвитку спорту – особлива увага!

На спортивному комплексі КЗ «ФОК «Таврія» майже все готове до урочистого відкриття нового футбольного майданчика зі штучним покриттям, яке заплановане на 14 червня 2018 року на 10 год. Розпочато будівництво міні футбольного майданчика розміром 22 х 42 ще у 2017 році, попередньою оплатою профінансовано та оплачено у сумі 750000 грн. за рахунок Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України., у сумі 300000 грн. за рахунок обласної субвенції., у сумі 394056,60 грн. за рахунок районного бюджету.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 142 понеділок, 11.06.2018 15:35

Прес-реліз

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів, на підтримку зайнятості, оперативному доборі та професійну підготовку фахівців для підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» спрямованих на забезпечення трудового ресурсу підприємства з метою налагодження подальшої роботи з ПАТ «Укрзалізниця» організовано наступне:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 96 п'ятниця, 08.06.2018 12:22

Бесіда з питань відповідального батьківства

07 червня Василівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей Василівської райдержадміністрації проведено чергову зустріч для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З метою з’ясування наявності проблем чи труднощів у вихованні дітей представники соціальних служб, бюро правової допомоги спілкувалися з облікованими сім’ями, які проживають у м. Василівка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 п'ятниця, 08.06.2018 08:16

В Запоріжжі пропонують роботу в Патрульній поліції

З травня поточного року проходить Всеукраїнський набір на безстрокову службу на посади інспектора патрульної служби та патрульний поліцейський до лав Національної поліції України. В Запорізькій області за цією професією відкрито 196 вакансій. В Запорізькому обласному центрі зайнятості 6 червня відбувся Ярмарок вакансій, на якому шукачі роботи дізнавалися про специфіку професії «інспектор патрульної служби» та «патрульний поліцейський», ознайомились з етапами підготовки, умовами вступу до патрульної поліції.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 80 п'ятниця, 08.06.2018 07:43

Привітання до Дня працівників текстильної і легкої промисловості

Шановні працівники текстильної і легкої промисловості! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, вагомий внесок у розвиток нашого району та в цілому України!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 44 п'ятниця, 08.06.2018 07:00

Привітання до Дня журналіста

Шановні працівники регіональних засобів масової інформації! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом — Днем журналіста. Бажаємо Вам великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 41 середа, 06.06.2018 07:00