Головна / Новини


Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 106 четвер, 07.12.2017 07:55

Увічнено пам’ять учасників АТО

Сьогодні відбулася церемонія відкриття меморіальних дошок загиблому в зоні АТО воїну Роману Мамасуєву та учаснику АТО Олександру Лисенку, загиблому в результаті нещасного випадку. В урочистостях взяли участь голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко,  представники Василівського райвійськкомату, військових частин, де служили загиблі, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 85 середа, 06.12.2017 14:27

Урочисті збори до Дня місцевого самоврядування в Україні

05 грудня у концертному залі імені Глінки на урочистості зібралися люди, які представляють інтереси громади в обласній, районних, міських, селищних і сільських радах та в територіальних громадах. Саме на цих людях лежить найбільша відповідальність за розвиток територій і за благополуччя запоріжців. Це – працівники місцевого самоврядування, які сьомого грудня відзначають своє професійне свято і які приймали вітання від керівництва області і міста.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 124 середа, 06.12.2017 11:35

Привітання з Днем Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 35 середа, 06.12.2017 07:59

Привітання працівникам статистики

Шановні працівники статистики! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 37 вівторок, 05.12.2017 07:57

Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Захисти себе та близьких від ВІЛ- інфекції !

За офіційною статистикою Україна опинилася в антилідерах боротьби з ВІЛ/СНІД у Європі. В Україні нині нараховується понад 312 тисяч ВІЛ-інфікованих. Це дані міністерства охорони здоров’я України. Але реальна кількість інфікованих може бути більшою, тому що далеко не всі люди проходять тестування на ВІЛ. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 51 п'ятниця, 01.12.2017 13:37

Запорізька область отримала бюджет 2018 року

Депутати Запорізької обласної ради ухвалили базові показники бюджету Запорізької області на 2018 рік. «За» документ проголосували 54 депутати обласної ради. Тож, Запорізька область «з бюджетом» ще за місяць до початку нового фінансового року. Вчора голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі сесії Запорізької обласної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 96 п'ятниця, 01.12.2017 08:16

Привітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 п'ятниця, 01.12.2017 07:54

30 листопада 2017 року в районному Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 30-річчя з часу створення хору ветеранів праці та дітей війни. Заступник голови районної ради Андрій Дашковський привітав присутніх зі святом, подякував учасникам хору ветеранів, які вже більше 30 років постійно виступають в навчальних закладах, установах, організаціях, селах району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 четвер, 30.11.2017 16:33

Аналіз здійснення соціальної роботи Василівським районним ЦСССДМ за 9 місяців 2017 року

На базі Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29 листопада 2017 року проведено супервізійну нараду для фахівців із соціальної роботи на тему: «Аналіз здійснення соціальної роботи за 9 місяців 2017 року». Директор Центру Марчишина А.Л., ознайомила присутніх з показниками роботи пріоритетних напрямків діяльності Центру за 9 місяців 2017 р. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 171 четвер, 30.11.2017 10:01