Головна / Новини


Відкрито центр з надання адмінпослуг МВС України

Після закриття Василівського МРЕВ у 2015 році, мешканці району вимушені були обслуговуватись у м.Токмак, м.Енергодар, м.Запоріжжя, що викликало багато нарікань від населення. Районною радою неодноразово приймались відповідні звернення до керівних структур стосовно вирішення даного питання. В результаті спільної роботи Василівської районної ради, Василівської міської ради, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 323 п'ятниця, 09.02.2018 11:58

Профілювання безробітних, впровадження кейс-менеджменту, профорієнтаційна платформа – це все ми побачимо в роботі центрів зайнятості у 2018 році

07 лютого 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась прес конференція директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік за результатами діяльності Служби у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік: «Діяльність. Новації. Пріоритети». Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 середа, 07.02.2018 13:25

До відома населення району!

Адміністрація КЗ «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО надає чергове роз’яснення, що в амбулаторіях ЗПСМ запроваджений попередній запис на прийом до лікарів загальної практики – сімейних лікарів з врахуванням навантаження на лікаря та з метою уникнення черг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 780 вівторок, 06.02.2018 16:45

Засідання конкурсної комісії районної ради

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області, а саме на посади директора комунальної установи «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області та директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 128 вівторок, 06.02.2018 15:19

Перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за використанням коштів при народженні дитини покладено на Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 109 п'ятниця, 02.02.2018 14:28

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ТА ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ВІДБУЛИСЬ ПІДСУМКОВІ КОЛЕГІЇ ЗА УЧАСТЮ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

За участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного відбулись підсумкові колегії при начальниках головних управлінь Фонду у Запорізькій та Херсонській областях. Під час виїзного засіддання у Василівському об'єднаному управлінні Олексій Зарудний привітав з призначеням на посаду начальника головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області Світлану Жмурко та побажав плідної роботи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 108 п'ятниця, 02.02.2018 08:01

Дорога в тысячу миль начинается с первого шага

Коллектив Днепрорудненской школы "Талант" стал первопроходцем пилотного проекта МОН "Новая украинская школа". С сентября 2018 года этот проект будут внедрять все школы Украины. 30 января в формате круглого стола, преподовательский коллектив делился опытом своей работы с коллегами из Михайловского района. Председатель Михайловського районного совета Передерий С.В., начальник отдела образования Кучерявая Т.А. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 274 четвер, 01.02.2018 11:49

Рятувальна операція закінчилась

23 січня, у вечірній час доби в результаті погіршення погодних умов, сильних поривів вітру, які здували сніг з відкритих ділянок, на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ утворилися снігові перемети, які сягали висотою до 1,5 м, що спричинило затор автомобілів. Для проведення рятувальних робіт та подолання наслідків негоди на автошляхах району залучалась техніка Залізнорудного комбінату, ГУ ДСНС, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 170 четвер, 25.01.2018 11:48

Привітання з нагоди 48-річниці з Дня заснування ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Шановний Михайло Костянтиновичу! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради Запорізької області щиро вітають Вас та весь трудовий колектив ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» із 48-річчям заснування підприємства. Своєю багаторічною самовідданою працею трудовий колектив комбінату назавжди вписав славетні сторінки в історію розвитку Запорізького краю та України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 129 четвер, 25.01.2018 09:19

Рятувальники отримали нове бойове спорядження

Рятувальники отримали нове бойове спорядження для виконання завдань за призначенням. 22 січня до Василівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали голова районної ради Денис Калінін та голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко. Передане аварійно-рятувальне обладнання для 15-ДПРЧ та 6-ДПРП, було придбано за кошти районного бюджету, а саме: 4 балона на стисненому повітрі «Драгер», 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 248 вівторок, 23.01.2018 09:26