Головна / Новини


Житло для осіб з числа дітей - сиріт

Соціальна допомога та підтримка особам з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (віком 18 – 23 роки) надається у формі соціального супроводу та спрямована на подолання або мінімізацію життєвих труднощів. Молоді особи вказаної категорії, особливо випускники інтернатних закладів, мають чимало проблем, які пов’язані з відсутністю сімейного виховання,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 362 понеділок, 27.07.2020 13:49

Напередодні - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою інформованості громадськості про цю глобальну проблему. Василівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості долучається до інформаційної кампанії та організовує ZOOM конференцію з питань протидії торгівлі людьми 30 липня 2020 року з 15.00 до 15.45 для усіх бажаючих.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 332 понеділок, 27.07.2020 13:45

Погашення боргу із заробітної плати на контролі

Продовжується робота з подолання заборгованості по заробітній платі працівникам цехів водопостачання та водовідведення Василівського району. Як повідомлялось раніше, на 22 липня було заплановано акцію протесту робітниками цехів із перекриттям руху автотранспорту на трасі Харків -Сімферополь у районі м.Василівка. У середу 22.07.2020 року колектив зустрівся з генеральним директором облводоканалу Сергієм Басанським, але його аргументи не переконали присутніх, люди вийшли до траси. Отримавши гарантії щодо часткового погашення заборгованості, водоканалівці рух на трасі не перекривали.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 561 четвер, 23.07.2020 16:50

Візит голови Запорізької ОДА до Василівського району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з народним депутатом Юлією Яцик та керівником райдержадміністрації Андрієм Холошею супроводжували у робочій поїздці по Василівському району голову Запорізької облдержадміністрації Віталія Боговіна. У першу чергу Віталій Вікторович ознайомився з ходом реконструкції футбольного поля ДЮСШ «Таврія». 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 550 четвер, 23.07.2020 15:36

Висловлюємо співчуття

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття депутату районної ради Дімітровій Світлані Анатоліївні з приводу передчасної смерті її чоловіка Дімітрова Сергія Андрійовича.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 473 вівторок, 21.07.2020 09:23

Офіційно: Внесені зміни до порядку отримання допомоги по частковому безробіттю

Внесені зміни до порядку отримання допомоги по частковому безробіттю. Відтепер таку допомогу можуть отримати і працівники, які вимушені були перебувати у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину, та ті, які отримували оплату часу простою відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 426 понеділок, 20.07.2020 13:54

Привітання до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники Запорізького залізорудного комбінату! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від усього серця вітають вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості! Вклад залізорудного комбінату у соціально-економічний розвиток міста Дніпрорудне і всього Василівського району важко переоцінити.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 450 п'ятниця, 17.07.2020 08:49

Привітання з днем міста

Дорогі дніпрорудненці! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від усього серця вітають вас з річницею рідного міста! День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Хоч ваше місто і не має багатовікової історії але славиться прекрасними працелюбними людьми, видатними досягненнями та значним вкладом у промисловий потенціал району та України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 435 п'ятниця, 17.07.2020 08:48

Робочі зустрічі продовжуються

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін відвідав бюджетні заклади Степногірської селищної та Приморської сільської рад. Степногірський селищний голова Ірина Кондратюк ознайомила з приміщенням майбутнього центру надання адміністративних послуг, який буде обслуговувати мешканців селища та навколишніх населених пунктів. Зважаючи на потребу раціонального використання ресурсів громади, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 289 четвер, 16.07.2020 15:58

Привітання до Дня бухгалтера України

Шановні працівники бухгалтерських служб! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від усього серця вітають вас з професійним святом! Прийміть щирі вітання та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 304 середа, 15.07.2020 07:59