Головна / Новини


Творіть добро

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю та з метою формування гуманного ставлення до людей, які мають проблеми зі здоров’ям, виховання толерантності та емпатії до людей з інвалідністю, комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області спільно з Громадським Об’єднанням «Бачити серцем» та закладами освіти району з 3 по 7 грудня було проведено інтерактивний урок-флешмоб «Творіть добро».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 13 вівторок, 11.12.2018 09:36

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 п'ятниця, 07.12.2018 08:15

Результати соціально-економічного розвитку району

Виробничий потенціал району - це 8 промислових підприємств різних галузей економіки, які на протязі року займалися виробничою діяльністю та практично всі забезпечили позитивний результат: ПрАТ «ЗЗРК», ТОВ ВО «Моліс», ВАТ «ВЗТО», «ТОВ «Василівський завод «МК», ТОВ «Словʼянський пух Україна», фірма «Оліс ЛТД», Завод «БОМ», ТОВ «Завод Будмаш».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 четвер, 06.12.2018 14:00

Вітали зі святом

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. 6 грудня Україна відзначає День Збройних сил. Цього дня 27 років тому Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". Від імені депутатського корпусу Денис Сергійович привітав всіх присутніх зі святом! Побажав міцного здоров'я та успіхів у військовій підготовці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 четвер, 06.12.2018 13:17

Привітання з Днем Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 29 четвер, 06.12.2018 07:00

На яку роботу можуть розраховувати особи з інвалідністю в Запорізькій області?

Існує стереотип, що для осіб з інвалідністю найчастіше пропонується робота з низькою заробітною платою (не більше рівня мінімальної заробітної плати або на неповну ставку). Деякі з вакансій такі, що не потребують спеціальної підготовки та кваліфікації, в той час коли роботу шукають люди, які мають вищу освіту, тривалий досвід роботи за професією або спеціальністю. Звісно, такі пропозиції мало цікавлять осіб з інвалідністю та не є перспективними для них.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 48 середа, 05.12.2018 10:49

Привітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 16 п'ятниця, 30.11.2018 10:22

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання за професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), зокрема:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 44 п'ятниця, 30.11.2018 10:17

Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Захисти себе та близьких від смертельної небезпеки !

На сьогоднішній день таке захворювання, як СНІД, відомо в кожному куточку нашої країни. Його справедливо називають страшною епідемією, яка реально загрожує людям. Щороку 1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова значуща дата в календарі, а день скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби. День боротьби зі СНІДом покликаний зупинити страшну статистику і зменшити темпи поширення епідемії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 четвер, 29.11.2018 15:57

Бути батьками

26.11.2018 на базі дошкільного закладу № 2 «Малятко» Василівської міськради, КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської райради відбулися зустрічі для батьків з теми «Створення школи «Бути батьками» в рамках реалізації інклюзивної освіти», які провели фахівці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської райради. На заході також були присутні заступники директорів, практичні психологи, педагоги та їх асистенти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 вівторок, 27.11.2018 11:48