Головна / Новини


Юлія Яцик ініціювала повернення пільгових тарифів на газ та електроенергію

Народна депутатка Юлія Яцик подала проєкт Постанови Верховної Ради України, що має повернути українцям пільги на електроенергію та газ, гарантовані законодавством. Документом передбачається, що тариф на електроенергію має бути 90 коп./кВт за перші 100 кВт на місяць;  за умови опалення електрокотлами такий саме пільговий тариф буде застосовуватися при використані до  3000 кВт/год на місяць. Також передбачені пільги для будинків сімейного типу та населення, що проживає в 30-ти кілометровій зоні АЕС. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 понеділок, 18.01.2021 16:17

Заплановані перерахунки пенсій у 2021 році

На виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» у 2021 році підвищення пенсійних виплат для різних категорій пенсіонерів відбуватиметься у п'ять етапів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 74 субота, 16.01.2021 11:18

Засідання сесії районної ради

Сьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Спочатку відбулося засідання постійної комісії районної ради з питання спільної власності та регуляторної політики, де розглядались питання черги денної третьої (позачергової) сесії. Далі, депутати зібрались у великій залі засідань, де під головуванням Олени Здор відбулось пленарне засідання третьої (позачергової) сесії восьмого скликання. У засіданні взяла участь народний депутат України Юлія Яцик.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 199 п'ятниця, 15.01.2021 16:13

Завдання – зберегти спроможну мережу закладів охорони здоров’я

Сьогодні під головуванням Олени Здор відбулася нарада з питання забезпечення безперебійної роботи закладів охорони здоров’я. У заході взяли участь представники Василівської, Дніпрорудненської міських, Степногірської селищної та Малобілозерської сільських громад, депутати районної ради й керівництво Центру первинної медико-санітарної допомоги.

На цей час триває процес передачі медичних закладів, які були у спільній власності територіальних громад району і якими опікувалася районна рада у комунальну власність громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 226 четвер, 14.01.2021 14:17

Освіта у нових громадах

З 1 січня 2021 року заклади освіти передані з районів у нові громади. Виникає дуже багато питань у засновника та керівника закладу освіти щодо передачі закладів освіти до комунальної власності громад.

Що робити засновнику із закладами освіти, які йому передали? Внести зміни в найменування закладів освіти в зв’язку зі зміною засновника. Затвердити статути закладів освіти у новій редакції, з урахуванням типів закладів освіти відповідно до статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту». Внести зміни до штатного розпису закладів освіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 четвер, 14.01.2021 09:16

У районі новий керівник управління поліції

11 січня 2021 року заступник начальника Головного управління Національної поліції у Запорізькій області Сергій Терещенко представив особовому складу Василівського районного управління поліції ГУНП у Запорізькій області нового керівника - полковника Володимира Анатолійовича Бондаренка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 73 четвер, 14.01.2021 09:10

Процес передачі об’єктів у комунальну власність

Голова районної ради Олена Здор провела чергову нараду з питання передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад Василівського району. За законом, з 01 січня 2021 року соціально важливі об’єкти спільної власності територіальних громад району – заклади освіти, культури, охорони здоров’я та інше мають бути передані у комунальну власність територіальних громад та відповідно їх фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів із місцевих бюджетів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 116 середа, 13.01.2021 15:22

Вирішення нагальних питань

Голова районної ради Олена Здор провела щотижневу оперативну нараду на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Керівники відділів районної ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 101 понеділок, 11.01.2021 13:13

Робоча поїздка голови районної ради

Днями, голова районної ради Олена Здор та заступник голови районної ради Наталія Джуган здійснили робочу поїздку територіями Василівського району. Робочий візит Олени Здор розпочався із інспектування спільно з сільським головою Василем Трубкою Новодніпровської та Благовіщенської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Благовіщенської громади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 178 вівторок, 05.01.2021 15:03

Нарада з представниками громад

Сьогодні голова районної ради Олена Здор спільно з заступником голови районної ради Наталією Джуган провели нараду за участю представників Василівської, Дніпрорудненської міських, Степногірської селищної та Малобілозерської сільських громад. Було розглянуто питання передання-приймання у комунальну власність закладів освіти та культури.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 297 вівторок, 05.01.2021 11:05