Головна / Новини


ТЕЛЕМАРАФОН "ПАМ'ЯТЬ" 2018 РОКУ

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, а також нинішніх захисників Вітчизни та членів їх сімей проводиться телемарафон «Пам’ять».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 69 вівторок, 10.04.2018 14:05

Привітання з Великоднем!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святом світлого Воскресіння Христового! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя, Божого благословення на добрі справи. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Веселих Вам Великодніх свят.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 53 п'ятниця, 06.04.2018 07:00

Негативні наслідки небезпечної поведінки

Специфіка підліткового віку, а саме акцентуації характеру, бажання екстриму, емансипація від впливу дорослих, групування з однолітками, максималізм та віра у свою невразливість: «зі мною не може статися нічого поганого» призводить до ризикованої поведінки. Крім того, загроза здоров’ю і навіть життю наших дітей виникає через небезпечні захоплення (наприклад, селфі на дахах багатоповерхівок чи електроопорах, транспорті, що рухається, тощо), через депресії та втрату сенсу життя й моральних орієнтирів, схильність до суїцидів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 вівторок, 03.04.2018 10:05

Пошук професійних батьків продовжується

Спеціалістами Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжується активний пошук кандидатів в патронатні вихователі. Так, 27 березня 2018 року для педагогічного колективу КЗ «Василівської загальноосвітньої школи-інтернат» проведено тематичну лекцію "Шукаємо професійних батьків", охоплено 30 осіб.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 понеділок, 02.04.2018 16:52

Інформація на сайт «Туберкульоз - соціальна хвороба»

Як говорять медики, в Україні ситуація з поширенням туберкульозу є складною, але контрольованою. За офіційною статистикою в нашій країні рівень захворюваності на туберкульоз становить 67,6 на 100 тисяч населення. Щороку реєструється близько 30 тисяч випадків захворювання. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 47 понеділок, 02.04.2018 16:24

МАН — наш шлях до успіху!

Відразу три призових місця вибороли на обласному етапі конкурсу юні науковці-психологи Ольга Квас (І місце), Анастасія Драгунова (ІІ місце) та Крістіна Дроздовська (ІІІ місце). Наставниками дівчат вже не перший рік залишаються вчитель Ніна Вікторівна Філінська та науковий керівник, доцент ЗНУ, кандидат педагогічних наук, декан Ольга Вікторівна Пономаренко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 137 понеділок, 02.04.2018 12:43

В центрі зайнятості пропонують опановувати нові професії за індивідуальною формою навчання

На ринку праці сьогодні вкрай не вистачає кваліфікованої робочої сили. «Задля удосконалення освітньої та професійної підготовки населення ми переглянули свої підходи до організації профнавчання безробітних, – розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. – Наряду з груповими формами роботи акцентуємо увагу на організації навчання за замовленням роботодавців під конкретні робочі місця. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 четвер, 29.03.2018 15:26

В районній раді – депутатський день

Сьогоднішній сесійний день у районній раді видався напруженим. Перед початком пленарних засідань відбулись засідання чотирьох постійних комісій районної ради:
- з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку;
- з гуманітарних питань та соціального захисту населення;
- з питань спільної власності та регуляторної політики;
- з земельних питань, екології та агропромислового розвитку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 328 середа, 28.03.2018 13:59

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції. Організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ управління соціального захисту населення райдержадміністрації. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 середа, 28.03.2018 13:32

У районній раді відбувся депутатський день

23 березня відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто загалом 42 питання двадцять четвертої сесії районної ради, що запланована на 28 березня поточного року. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Холоша А.І. – перший заступник голови районної державної адміністрації, Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 290 понеділок, 26.03.2018 08:42