Головна / Новини


«Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!»

Сьогодні, 13 жовтня, біля Меморіалу загиблим солдатам в роки Другої світової війни, відбувся мітинг до Дня визволення села Приморське від фашистських загарбників. У заході взяв участь голова районної ради Денис Калінін, секретар Приморської сільської ради Наталія Бессонова, представники сільської ветеранської організації, керівники і працівники бюджетних закладів села, громадськість та учнівська молодь.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 186 п'ятниця, 13.10.2017 12:35

Урочистості до Дня Захисника України

Сьогодні у Василівському центрі культури та дозвілля відбувся святковий концерт до Дня захисника України. Присутніх привітали заступник голови районної ради Андрій Дашковський, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, Василівський міський голова Людмила Цибульняк. Це свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 п'ятниця, 13.10.2017 11:17

Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості василівщини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. З нагоди свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки від усієї територіальної громади району за плідну працю. Саме завдяки вашій роботі харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 17 п'ятниця, 13.10.2017 08:30

Запровадження наставництва

Багато дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського виховання в Україні потребують влаштування в сімейні форми виховання, велика кількість з них мають низькі шанси на це, особливо це стосується підлітків. Живучи в інтернатних закладах, вони залишаються один на один зі своїми проблемами і потребують підтримки. Цю проблему держава намагається вирішити шляхом введення інституту наставництва, метою якого є знайти дитині,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 27 четвер, 12.10.2017 15:59

Супервізійна нарада для фахівців із соціальної роботи

На базі Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 жовтня 2017 року проведено супервізійну нараду для фахівців із соціальної роботи на тему: «Соціальна робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах». 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 четвер, 12.10.2017 14:27

Вітали ветеранів з Днем захисника України

Сьогодні керівництвом району розпочату низку заходів до Дня захисника України та Дня визволення району. Голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко разом з Василівським міським головою Людмилою Цибульняк та головою районної ради ветеранів Сергієм Лобинцевим відвідали ветеранів війни - учасників бойових дій:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 четвер, 12.10.2017 13:28

Відкриття фотовиставки

10 жовтня на базі Василівського Центру культури і дозвілля почала діяти фотовиставка «Туризм нас єднає». За ініціативою інформаційно-туристичного відділу та за сприяння відділу культури і туризму Василівської райдержадміністрації для того щоб популяризувати зелений туризм, туристичну та історико-культурну спадщину Василівського району, розвиток фотомистецтва було запущено конкурс «Туризм нас єднає», який тривав майже пів року та зібрав навколо себе фотолюбителів зі всього району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 вівторок, 10.10.2017 15:41

Кадрово-господарча сесія Запорізької облради

Голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні сесії Запорізької обласної ради.  За пропозицією голови Запорізької облради Григорія Самардака, на початку сесії депутати та запрошені на сесію висловили співчуття рідним та близьким наших земляків - військовослужбовців, які трагічно загинули у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 вівторок, 10.10.2017 07:59

СУБСИДІЇ!

УСЗН повідомляє що відповідно до ПКМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за два квартали, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 понеділок, 09.10.2017 15:12

Привітали з життєвим ювілеєм!

09 жовтня голова районної ради Денис Калінін разом з головою Василівської районної організації ветеранів Сергієм Лобинцевим та головою Верхньокриничанської сільської організації ветеранів Людмилою Іванівною Редькіною привітали з поважним ювілеєм жительку села Верхня Криниця Шаповалову Ганну Андріївну. В цей же день і Людмилу Іванівну  привітали із Днем народження.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 67 понеділок, 09.10.2017 09:35