Головна / Новини


Запорізькі школярі навчатимуться за новими програмами

З нового навчального року запорізькі школярі зможуть самі обирати, яким видом творчості та діяльності їм займатися та матимуть змогу навчатися різним сучасним видам спорту на уроках фізичного виховання. Як розповіла про нововведення у загальноосвітніх закладах заступник начальника управління Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Хіврич, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 127 п'ятниця, 11.08.2017 15:40

Ліквідовано надзвичайну ситуацію

10 серпня у Службу порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу поблизу м Василівка. Пожежа охопила велику за розмірами площу зелених насаджень лісомисливського господарства на Лисій Горі. Призвели до цього, за попередніми даними, необережне поводження із вогнем підлітків. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить лісова підстилка окремими ділянками на загальній площі 5 га.  

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 138 п'ятниця, 11.08.2017 14:32

Привітання з Днем будівельника

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 п'ятниця, 11.08.2017 08:11

Привітання з Днем працівника ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас із професійним святом. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 64 п'ятниця, 11.08.2017 08:00

Об’єднані громади опановують субвенцію з державного бюджету для розвитку територій

Голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області, яке відбулось під головуванням заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко. У заході взяли участь фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 87 четвер, 10.08.2017 14:28

Комунальні підприємства Запорізької облради показали в І півріччі 2017 року значний прорив в роботі. Доходи збільшено майже вдвічі

За результатами фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Запорізької обласної ради в І півріччі 2017 року отримано доходів в розмірі 105,283 млн. грн.. Про це повідомив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. За його словами, цей показник на 40%, або на 29,882 млн. грн., перевищує показник І півріччя 2016 року. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 четвер, 10.08.2017 09:46

Харчування у навчальних закладах на контролі влади

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін провів робочу зустріч з підприємцями, що займаються харчуванням учнів у навчальних закладах та ДНЗ району та КЗ «Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти» ВРР ЗО  з питання організації харчування дітей у закладах освіти та ДНЗ району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 99 середа, 09.08.2017 11:29

До уваги роботодавців ( страхувальників)

Відповідно до вимог пункту 4 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року N 1105-XIV (зі змінами та доповненнями) відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Василівському районі Запорізької області 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 вівторок, 08.08.2017 15:51

Державний фонд регіонального розвитку – це майбутнє регіонів України

Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім, бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 вівторок, 08.08.2017 09:42

Запитання - відповіді щодо порядку призначення житлових субсидій

1. Як наявність боргу за спожиті житлово-комунальні послуги впливає на призначення субсидії?

З травня поточного року змінено механізм нарахування субсидії. Субсидії не перепризначаються на наступний період тим сім'ям, у яких є прострочені понад два місяці борги за житлово-комунальні послуги. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 вівторок, 08.08.2017 09:39