Головна / Новини


РЕАЛІЇ НАШОГО ЖИТТЯ. «УТРИМАВСЯ» - ТЕЖ ПОЗИЦІЯ!

Не без подиву прочитали матеріал в так званій газеті «Нова Таврія» під назвою «Утримався», Оце позиція!?».

Автор – Тетяна Руденко (яка доречі вперше визначила своє авторство під статтею, раніше частіше за всього підписувалась як «Вл.інформ»), у притаманній манері, з використанням пліток, примітивних домислів та припущень, відверто брехливої інформації, викривлення фактів та маніпуляцій, спробувала використати чорний піар для дискредитації своїх опонентів на місцевих виборах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 414 четвер, 08.10.2020 16:49

Уряд спрощує механізми надання послуг ВПО за допомогою мобільного застосунку Дія

Питання забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, удосконалення механізмів надання послуг знаходяться на постійному контролі Уряду. Прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 № 910 "Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи" з метою спрощення надання послуг для внутрішньо переміщених осіб за допомогою мобільного застосунку Дія.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 четвер, 08.10.2020 16:49

До уваги отримувачів компенсації вартості послуги «муніципальна няня»

З 1 жовтня 2020 року внесені зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». УВАГА! Внесеними змінами до Порядку, зокрема, визначається, що: компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, дитиною, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 49 четвер, 08.10.2020 16:43

Привітання з Днем юриста

Шановні юристи! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 28 четвер, 08.10.2020 08:35

НайбільшаБазаМожливостей для послуг роботодавців

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг. Служба зайнятості володіє найбільшою базою вакансій та шукачів роботи в Україні. Спектр послуг для роботодавців дуже різноманітний: від вивчення потреб роботодавця, надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом, здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик, проведення ярмарок вакансій до фінансової підтримки підприємств та багато ін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 42 понеділок, 05.10.2020 14:04

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 п'ятниця, 02.10.2020 07:11

Співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Сергію Валентиновичу Лобинцеву, голові Василівської районної Ради ветеранів з приводу тяжкої втрати – смерті матері Лобинцевої Раїси Іванівни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 четвер, 01.10.2020 10:12

Привітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей поважного віку

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей поважного віку! Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 четвер, 01.10.2020 07:08

Засідання п’ятдесят четвертої та п’ятдесят п’ятої (позачергової) сесій районної ради сьомого скликання

Cьогодні під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулись одразу два пленарних засідання п’ятдесят четвертої та п’ятдесят п’ятої (позачергової) сесій районної ради. В роботі сесії взяли участь: керівництво районної державної адміністрації, окремі керівники органів місцевого самоврядування району та доповідачі з питань, що виносились на розгляд пленарних засідань.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 239 середа, 30.09.2020 14:46

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники бібліотек! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Нехай це свято принесе гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 130 середа, 30.09.2020 07:03