Головна / Новини


9 жовтня – Всесвітній День Пошти

Шановні працівники районного вузла поштового зв’язку! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ваша професія є однією з найдревніших і найважливіших на Землі. Ви постійно працюєте над підвищенням своєї професійної майстерності, удосконалюєте якість надання послуг, освоюєте нові форми роботи обслуговування населення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 середа, 09.10.2019 07:00

Привітання з Днем юриста

Шановні юристи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 вівторок, 08.10.2019 07:00

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 п'ятниця, 04.10.2019 07:00

Василівщина урочисто відзначила професійне свято освітян району

Сьогодні у актовій залі комунального закладу «Василівська гімназія «Сузір’я» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти. Учитель - це не просто професія, це покликання! Адже ці люди - вчителі, педагоги, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 182 четвер, 03.10.2019 15:22

Свято ветеранів

У Василівському відділенні денного перебування 1 жовтня - це особливе свято День людей "золотого покоління" та День ветерана. Це хороша нагода пильніше зосередитися на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити повагу ветеранам та пенсіонерам, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Тож у їхнє свято, з нагоди вшанування людей поважного віку, відбувся урочистий захід та концерт. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 64 четвер, 03.10.2019 11:42

Все про зміни у виплаті субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року

З 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм фінансування житлових субсидій та виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг. 1. Що змінюється у сфері пільг з 1 жовтня? З 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 середа, 02.10.2019 16:33

Привітання ветеранів продовжуються

Василівська районна організація ветеранів відзначила День людей похилого віку. Ветеранів привітав голова районної ради Денис Калінін, Першого жовтня увесь світ відзначає таке поважне свято, як День людей похилого віку. У 1991 році це свято було визнано Всесвітнім Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це ще й подвійне свято – День ветерана. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 середа, 02.10.2019 10:44

Вітали ветеранів

Сьогодні,  1 жовтня в Орлянському відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання святкували День людини похилого віку та День ветерана. Підопічних вітали святковим концертом.  Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 87 вівторок, 01.10.2019 13:56

Привітали з Міжнародним Днем громадян похилого віку

Святкування Дня людей похилого віку вже стало доброю традицією, адже це зайвий привід підтримати і подякувати ветеранам, показати, наскільки вони потрібні і дорогі, наскільки їх цінять за те, що вони зробили для нашої країни. Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у заході до Міжнародного Дня громадян похилого віку, який відбувся у кінотеатрі «Сучасник» м.Дніпрорудне.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 вівторок, 01.10.2019 13:40

Привітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей поважного віку

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей поважного віку! Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 вівторок, 01.10.2019 07:00