Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

4 учасники – 4 нагороди

Нещодавно у м. Львів відбувся відбірковий Чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху. У ньому взяли участь спортсмени з 18 областей України 1994-1995 р.н. В збірну нашої області увійшло 6 атлетів. Двоє вихованців тренера Григорія Дейнеги, а саме Едуард Тімченко (в/к 55 кг, м. Мелітополь) та Андрій Глєба (в/к 60 кг, м. Запоріжжя), та чотири вихованці Кам’янської спеціалізованої школи-інтернат для слабочуючих та пізнооглухлих дітей: Артем Ганчев (в/к 63 кг), Сергій Чирков (в/к 69 кг), Ярослав Машкін (в/к 100 кг), Сергій Сопін (в/к 100 кг).

Змагання проводилися по коловій системі. Кожен атлет провів 3-4 зустрічі. Підготовка спортсменів була на високому рівні, тож легких сутичок не було. Так, за результатами змагань наші борці в особистому заліку посіли наступні місця: Сергій Чирков зайняв 5 місце, Артем Ганчев, Ярослав Машкін та Андрій Глєба – 4 місце, Сергій Сопін отримав бронзу.

Чемпіоном даних змагань став Едуард Тімченко. Переможець увійшов до команди збірної України у складі якої, у вересні наступного року, він візьме участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби, котрий відбудеться у м. Софія (Болгарія).

Велика подяка директору Кам’янської школи інтернат Галині Володимирівні Панченко та адміністрації обласного центру «Інваспорт» за безцінну допомогу, яку ви надали, аби наша команда змогла взяти участь у змаганнях та проявити свої спортивні здібності.

Учасникам змагань бажаю й надалі здобувати спортивних успіхів!