Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Першість Василівського району з міні-футболу

В суботу на спортивному майданчику КЗ “ФОК “Таврія” закінчилися ігри першості Василівського району з фіні-футболу в першій лізі. В останньому турі зустрічалися команди “Фаворит” м.Василівка - “Олімпік” с. Приморське, “Спарта” м. Василівка - “Славутич Юніор” м.Василівка та команди с. Балки – с.Тополине. Перед останнім туром турнірне становище команд виглядало наступним чином: Фаворит – 9 очок, Спарта – 7, с.Тополине – 7, Олімпік – 5, Славутич Юніор – 3, Балки – 3.

Фаворит здобувши перемогу з рахунком 4-3 став переможцем першої ліги. Друге місце посіла команда Спарта, третє – с.Тополине. Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами та пам’ятними відзнаками. Команди Фаворит та Спарта наступного року будуть виступати в прем’єр лізі.

понеділок, 06 Лютого 2012 11:05 | Переглядів: 1011