Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

“Гірник“ – Чемпіон Прем’єр ліги!

Сьогодні на спортивному майданчику КЗ «ФОК «Таврія» відбулися заключні ігри першості Василівського району в Прем’єр лізі. До останнього туру залишалася інтрига хто стане переможцем. Після шостого туру п’ять команд мали можливість фінішувати в трійці призерів: три команди мали шанс на чемпіонство, ще дві мали шанс посісти третє місце. Першими втратили шанс команда “Влада“, яка в першій грі поступилася з рахунком 2-9 команді “Таврія”.

Напруженою видалася гра для “Інтера”. Ведучи після першого тайму з рахунком 0-2, в другому таймі, після невимушених помилок захисників “Інтера”, команда з Малої Білозерки зрівняла рахунок. Тільки на останній хвилині гол Сергія Дашковського приніс перемогу “Інтеру”. “Славутич” не зустрів належного опору з боку гравців команди “Таврійськ” та переміг з рахунком 5-3. В останній грі вирішувалася доля переможця турніру. І команда “Гірник” її не впустила, переконливо перегравши команду “Донснаб” з рахунком 5-2.

Тож чемпіоном Прем’єр ліги Василівського району з міні футболу 2011-2012 р.р. стала команда “Гірник” м.Дніпрорудне. Друге та третє місця посіли команди “Таврія” м.Василівка та “Славутич” м. Василівка відповідно. Нажаль залишають Прем’єр лігу команди з Малої Білозерки та “Донснаб” с. Пришиб. Кращим гравцем Прем’єр ліги визнано Максима Курочкіна (“Таврія”). Кращим бомбардиром став Андрій Лапін (“Славутич”), Кращим воротарем визнано Ігоря Пріня (“Гірник”). Кращим суддею визнано Володимира Чабана.

Команді переможцю вручено Перехідний кубок та медалі. Команди призери нагороджені медалями та дипломами.

субота, 11 Лютого 2012 18:59 | Переглядів: 1000