Головна / Новини


Вітаємо з ювілеєм!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають  із 55-річним ювілеєм Сапу Валерія Миколайовича - головного лікаря комунальної установи «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради Запорізької області! Бажаємо  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 121 понеділок, 04.11.2019 08:00

Привітання з Днем залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 19 понеділок, 04.11.2019 06:23

Вітаємо!

Депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради, щиро вітають з обранням депутатом Запорізької обласної ради Овсієнко Яніну Миколаївну, директора комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради. Бажаємо Вам, Яніно Миколаївно, поваги і визнання у  колег-депутатів, підтримки близьких і міцного здоров'я! Бажаємо сил і натхнення, адже мають бути реалізовані ще так багато планів. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 39 п'ятниця, 01.11.2019 21:46

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто 20 питань сорок п'ятої (позачергової) сесії районної ради, яка відбудеться 06 листопада поточного року. Питання сорок п'ятої (позачергової) сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 176 п'ятниця, 01.11.2019 15:31

Свято працівників соціальної сфери

Сьогодні у Василівському Центрі культури та дозвілля вітали з професійним святом працівників соціальної сфери. Праця соціального працівника сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 193 п'ятниця, 01.11.2019 10:41

Привітання до Дня працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 п'ятниця, 01.11.2019 06:19

Візит Заступника глави місії, Міністра-Радника Посольства Японії в Україні Кадзуя Оцука

Вчора до Василівської ЦРЛ завітав Заступник глави місії, Міністр-Радник Посольства Японії в Україні Кадзуя Оцука. Поважному гостю було продемонстровано в яких умовах використовується обладнання (апарат штучної вентиляції легень для немовлят, комплекти гастроскопа та колоноскопа, монітор пацієнта, аквадистилятор, комплект медичних інструментів) 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 43 четвер, 31.10.2019 14:52

Семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району

30.10.2019 фахівцями Василівського інклюзивно-ресурсного центру за участю методиста Обласного центру підтримки інклюзивної освіти Копитіна Івана на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» ВМР ЗО проведено семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району з теми «Професійне вигорання». У ході роботи шляхом інтерактивних форм були розглянуті фактори стресу на робочому місці та наслідки синдрому «професійного вигорання», 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 четвер, 31.10.2019 09:39

Шукаємо професійних батьків

Враховуючи ситуацію з питань деінституалізації в Україні, послуга сімейного патронату набуває більшої актуальності. Тому, Василівським районним ЦСССДМ постійно проводиться інформаційно-просвітницька робота з метою пошуку кандидатів, бажаючих надати підтримку дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 середа, 30.10.2019 16:43

Світла пам’ять

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної ГАНЮК Єфросинії Сергіївні, Почесному громадянину Василівського району. Єфросинія Сергіївна завжди приймала активну участь у житті міста, щиро опікувалась його проблемами та була шанована громадою міста.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 середа, 30.10.2019 09:56