Головна / Новини


Привітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 п'ятниця, 20.12.2019 06:28

У Василівці відзначили День Святого Миколая

За народними повір’ями саме в цей день, 19 грудня, Святий Миколай спускається на землю з небес і обходить увесь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Особливого значення це релігійне свято набуло для дітей. Адже згідно традиції, слухняні дітки знайшли сьогодні під своїми подушками безліч подарунків, а неслухняні повинні виправитися та чекати до наступного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 53 четвер, 19.12.2019 13:14

Привітання з Днем адвокатури

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури! Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Попереду у вас багато копіткої праці, а тому бажаю всім невичерпної наснаги та енергії для нових досягнень у складній, відповідальній і такій необхідній правозахисній діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 четвер, 19.12.2019 06:26

Привітання до Дня Святого Миколая

Дорогі діти! Шановні дорослі! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із Днем Святого Миколая!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 28 четвер, 19.12.2019 06:00

В районній раді депутатський день

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день – відбулись засідання сорок сьомої та сорок восьмої (позачергової) сесій районної ради сьомого скликання. Перед пленарними засіданнями депутати районної ради – члени постійних комісій з гуманітарних питань та соціального захисту населення та з питань спільної власності та регуляторної політики провели спільне засідання де розглянули чергу денну сорок восьмої (позачергової) сесії районної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 96 середа, 18.12.2019 15:02

Призначено керівників закладів освіти

Сьогодні в рамкам проведення пленарного засідання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання за результатами конкурсного відбору було представлено керівників закладів освіти, що є об'єктами спільної власності територіальних громад району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 89 середа, 18.12.2019 12:30

НАЗК інформує

Представники НАЗК роз’яснили як розраховувати термін користування об’єктами декларування протягом не менше половини днів звітного періоду. Залежно від типу заповнюваної декларації термін користування або володіння об’єктами декларування розраховується по-різному.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 37 вівторок, 17.12.2019 16:45

Проведення X Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнайцької творчості «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки X Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 14 березня 2020 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури, молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 51 вівторок, 17.12.2019 13:41

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 34 вівторок, 17.12.2019 06:00

Декларування неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів

Представники НАЗК роз’яснили проблемні питання декларування неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів, які проживають окремо. Відомості про неповнолітню дитину члена сім’ї суб’єкта декларування від попереднього шлюбу, яка проживає окремо від такого члена сім’ї суб’єкта декларування, не підлягають відображенню у декларації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 понеділок, 16.12.2019 11:51