Головна / Новини


Безпечна поведінка молоді

19 квітня 2018 року на виконання плану сумісної діяльності між ДНЗ «Василівський професійний ліцей» та Василівським районним центром СССДМ, Комплексних заходів профілактики правопорушень та злочинності на 2017-18 р.р. на базі ліцею проведено профілактичні лекції на тему: «Безпечна поведінка підлітків»

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 97 п'ятниця, 20.04.2018 15:20

Нарада закладів культури

В напрямку проведення профілактичних заходів, які мають усунути шкідливі і небезпечні фактори, запобігти випадкам травмування на виробництві КУ «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області базі КЗ «Василівський центр культури та дозвілля» ВРР ЗО 18 квітня 2018 року для працівників галузі культури було проведено навчальний семінар з питань охорони праці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 160 четвер, 19.04.2018 11:42

День пожежної охорони

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників. День пожежної охорони був затверджений указом Президента № 555 в 2013 році. Сьогодні голова районної ради Денис Калінін привітав вогнеборців району. Робота пожежника — не жарти. Вона вимагає серйозної фізичної підготовки, умінь надання швидкої допомоги, аналітичних здібностей. Щодня українські пожежники врятовують десятки життів і сотні будівель.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 96 вівторок, 17.04.2018 11:39

Привітання з Днем пожежної охорони!

Шановні працівники пожежної охорони! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають Вас з Днем пожежо охорони. Дякуємо Вам за професіоналізм, витримку, врятовані життя і матеріальні цінності! Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра, щоб якомога рідше виникали умови, за яких Ви вимушені ризикувати власним життям і здоров'ям.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 39 вівторок, 17.04.2018 06:52

Висловлюємо співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття родинам Пилипенко Валентини Дмитрівни та Оторвіної Людмили Дмитрівни з приводу тяжкої втрати — смерті матері, Дмитренко Анни Євстафіївни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 понеділок, 16.04.2018 10:00

До уваги одержувачів субсидії, які мають борги з оплати житлово-комунальних послуг

У зв'язку з закінченням опалювального періоду у травні поточного року управлінням соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період). Згідно діючого законодавства субсидія не буде перепризначена тим сім'ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 175 четвер, 12.04.2018 15:31

Свято виряджання призовників на службу у Збройні сили України

Сьогодні Василівщина виряджала своїх славних синів на службу до лав Збройних сил України. Святковий захід присвячений цій визначній події відбувся в центрі культури та дозвілля м. Василівка. 37 юнаків будуть боронити спокій рідної землі у різних військових частинах за місцем служби. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 четвер, 12.04.2018 15:18

Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї

На базі комунального закладу «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбувся Всеукраїнський науково – методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї», у роботі якого взяли участь працівники органів управління освітою, науковці, викладачі, методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники районних (міських) 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 91 четвер, 12.04.2018 13:31

ТЕЛЕМАРАФОН "ПАМ'ЯТЬ" 2018 РОКУ

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, а також нинішніх захисників Вітчизни та членів їх сімей проводиться телемарафон «Пам’ять».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 87 вівторок, 10.04.2018 14:05

Привітання з Великоднем!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святом світлого Воскресіння Христового! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя, Божого благословення на добрі справи. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Веселих Вам Великодніх свят.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 п'ятниця, 06.04.2018 07:00