Головна / Новини


Перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за використанням коштів при народженні дитини покладено на Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 142 п'ятниця, 02.02.2018 14:28

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ТА ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ВІДБУЛИСЬ ПІДСУМКОВІ КОЛЕГІЇ ЗА УЧАСТЮ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

За участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного відбулись підсумкові колегії при начальниках головних управлінь Фонду у Запорізькій та Херсонській областях. Під час виїзного засіддання у Василівському об'єднаному управлінні Олексій Зарудний привітав з призначеням на посаду начальника головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області Світлану Жмурко та побажав плідної роботи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 130 п'ятниця, 02.02.2018 08:01

Дорога в тысячу миль начинается с первого шага

Коллектив Днепрорудненской школы "Талант" стал первопроходцем пилотного проекта МОН "Новая украинская школа". С сентября 2018 года этот проект будут внедрять все школы Украины. 30 января в формате круглого стола, преподовательский коллектив делился опытом своей работы с коллегами из Михайловского района. Председатель Михайловського районного совета Передерий С.В., начальник отдела образования Кучерявая Т.А. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 290 четвер, 01.02.2018 11:49

Рятувальна операція закінчилась

23 січня, у вечірній час доби в результаті погіршення погодних умов, сильних поривів вітру, які здували сніг з відкритих ділянок, на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ утворилися снігові перемети, які сягали висотою до 1,5 м, що спричинило затор автомобілів. Для проведення рятувальних робіт та подолання наслідків негоди на автошляхах району залучалась техніка Залізнорудного комбінату, ГУ ДСНС, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 192 четвер, 25.01.2018 11:48

Привітання з нагоди 48-річниці з Дня заснування ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Шановний Михайло Костянтиновичу! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради Запорізької області щиро вітають Вас та весь трудовий колектив ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» із 48-річчям заснування підприємства. Своєю багаторічною самовідданою працею трудовий колектив комбінату назавжди вписав славетні сторінки в історію розвитку Запорізького краю та України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 149 четвер, 25.01.2018 09:19

Рятувальники отримали нове бойове спорядження

Рятувальники отримали нове бойове спорядження для виконання завдань за призначенням. 22 січня до Василівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали голова районної ради Денис Калінін та голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко. Передане аварійно-рятувальне обладнання для 15-ДПРЧ та 6-ДПРП, було придбано за кошти районного бюджету, а саме: 4 балона на стисненому повітрі «Драгер», 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 262 вівторок, 23.01.2018 09:26

День соборності України

22 січня в нашій країні щорічно відзначається День соборності України - державне свято, встановлене на честь об'єднання Придніпровської та Західної України в єдину державу. Вже стало доброю традицією організовувати заходи, що демонструють прагнення людей до єдності та цілісності нашої держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 192 понеділок, 22.01.2018 11:38

Привітання з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Соборності і Свободи України. Нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити і працювати. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 186 понеділок, 22.01.2018 08:10

Чужого горя не буває

Велика трагедія сталася у сім’ї василівчан — пожежа, яка завдала фізичних, моральних і матеріальних збитків всій родині. Як повідомили у Василівському відділі Головного управління з надзвичайних ситуацій, 15 січня о 18.34 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про вибух в житловому будинку по вулиці Молодіжна.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 911 п'ятниця, 19.01.2018 10:31

348 внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано у 2017 році

В постійну практику роботи центрів зайнятості запроваджено надання консультацій з питань організації навчання внутрішньо переміщених осіб, які бажають реалізовувати проекти за участі міжнародних донорів.Налагоджена співпраця з Міжнародною організацією з міграції. У 2017 році розпочато проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Проектом передбачено надання грантів у двох компонентах: самозайнятість та розвиток мікропідприємництва. До участі у проекті залучено безробітних, які зацікавлені в організації власної справи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 186 четвер, 18.01.2018 16:18