Головна / Новини


Рекрутинг від центру зайнятості – якісно та оперативно

Вже не перший рік центри зайнятості Запорізької області надають послуги для роботодавців з підбору персоналу по типу рекрутинга. У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 четвер, 24.09.2020 08:21

Легальна робота: плюси в оплаті праці

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 91 четвер, 24.09.2020 08:18

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін Під час засідань розглянуто 17 питань п’ятдесят четвертої та 2 пиатання п'ятдесят п'ятої (позачергової) сесій районної ради, які відбудуться 30 вересня поточного року. Питання п’ятдесят четвертої сесії районної ради: 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 125 середа, 23.09.2020 16:47

Привітання з Днем партизанської слави України

Шановні ветерани! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають вас з Днем партизанської слави! Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя заради перемоги. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 195 вівторок, 22.09.2020 07:56

Привітання з Днем міста

Шановні земляки! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради, сердечно вітають вас з Днем міста, славна історія якого розпочалася 231 років тому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за нашу малу батьківщину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 425 неділя, 20.09.2020 07:20

Початок проведення конкурсу

17.09.2020 відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області. Голова конкурсної комісії Олег Ошурков ознайомив членів конкурсної комісії з чергою денною засідання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 402 п'ятниця, 18.09.2020 08:45

Привітання з Днем працівників лісу

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають працівників лісового господарства Василівщини з професійним святом - Днем працівника лісу! Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 361 п'ятниця, 18.09.2020 07:54

Привітання із днем фармацевтичного працівника України

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника України. Ваш професіоналізм, відповідальність, високе почуття обов'язку, відданість благородній справі, глибокі знання та фаховий досвід повертають людям сили, додають впевненості та віри в краще. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 368 п'ятниця, 18.09.2020 07:37

Привітали з Днем рятівника!

17 вересня голова районної ради Денис Калінін разом з депутатами районної ради Сергієм Каліманом та Андрієм Дашковським привітали працівників мужньої професії з професійним святом – Днем рятівника. Звертаючись до василівських рятівників, Денис Сергійович зазначив, що це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 364 четвер, 17.09.2020 13:19

Привітання з Днем працівників цивільного захисту України (День рятівника)

Шановні рятівників! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України (День рятівника)! Дякуємо за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 276 четвер, 17.09.2020 07:32