Головна / Новини


340 демобілізованих учасників АТО отримали роботу за допомогою служби зайнятості

За статистичними даними на обліку в центрах зайнятості Запорізької області за дев’ять місяців поточного року перебували 1060 безробітних з числа демобілізованих учасників АТО. З початку року працевлаштовані 340 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 78 осіб. Фахівці центрів зайнятості надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання учасників АТО на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 14 п'ятниця, 26.10.2018 07:55

ЗАПРОШУЄМО!

27 жовтня 2018 року в м.Василівка на святкування 95-ї річниці утворення та 75-ї річниці визволення Василівського району.
У програмі: 08:00 святковий продовольчий ярмарок; 12.00 урочистий мітинг, святкова хода, покладання квітів до Меморіалу воїнам-визволителям (центральна площа міста); 12.30 солдатській привал, виступ духового оркестру Національної гвардії України (міський парк); 14.00 урочисті збори та святковий концерт, присвячений 95-річчю Василівського району за участю: лауреата міжнародних конкурсів, соліста дніпровського Академічного театру опери та балету Олександра Прокопенка; лауреата міжнародних конкурсів, соліста Запорізького Академічного симфонічного оркестру Ярослава Ревуцького (скрипка) (Василівський ЦКД);

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 337 вівторок, 23.10.2018 08:07

Фахівці обласної служби зайнятості взяли участь у Всеукраїнській акції- мирній ході, що присвячена Європейському дню протидії торгівлі людьми

Під девізом «Подолаємо рабство крок за кроком», «Людина не товар» небайдужі городяни та громадські активісти, представники влади та місцевого самоврядування, представники Запорізького обласного і міського центрів зайнятості, безробітні громадяни долучились до мирного маршу, що мав на меті привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми, трудового рабства та небезпеку, яку вони становлять.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 51 понеділок, 22.10.2018 11:44

Районна рада взяла участь у суботнику

В пʼятницю, 19 жовтня відбувся суботник приурочений 95 річниці утворення та 75 річниці визволення Василівського району. Колектив районної ради, на чолі з її головою Денисом Калініним, спільно з трудовими колективами інших організацій, прибирав сміття на каштановій алеї, що на бульварі Центральному у м.Василівка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 73 понеділок, 22.10.2018 08:38

Пошук професійних батьків

19 жовтня 2018 року з метою проведення бесіди фахівець із соціальної роботи Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітав до Василівского професійного ліцею на батьківські збори. Тема заходу «Пошук кандидатів в патронатні вихователі». 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 п'ятниця, 19.10.2018 14:24

Cемінар-тренінг

18 жовтня 2018 року спеціалісти КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" ВРР ЗО разом із фахiвцями iнших IРЦ Запорiзькоi областi взяли участь у семінарі-тренінгу щодо створення обласної школи «Бути батьками», яка сприятиме включенню батьків учнів з особливими освітніми потребами в навчальний процес, їх підготовці до виховання та взаємодії з дітьми. Семінар відбувся на базі Мелітопольської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 82 п'ятниця, 19.10.2018 10:29

Соціально-профілактична робота з сім’ями

18.10.2018 р. відбувся виїзд спеціалістів Василівського РЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації, Василівської міської ради в сім’ї, які проживають у м.Василівка. В ході відвідувань були здійснені перевірки житлово-побутових умов проживання восьми родин, із них:  - чотири сім’ї (11 дітей), які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку; - чотири родини (10 дітей) з новонародженими дітьми. З батьками проведено соціально-профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов’язків, щодо умов проживання та виховання дітей, щодо вживання алкогольних напоїв та цільового використання соціальних виплат на дітей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 п'ятниця, 19.10.2018 08:15

Профілактичний місячник триває

В рамках профілактичного місячника з питань протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї та учнівському середовищі, спеціалісти Василівського районного ЦСССДМ та бюро правової допомоги завітали до Василівського професійного ліцею для проведення інформаційно – профілактичної роботи з учнями. Провідний фахівець із соціальної роботи Мандичев В.Г. провів бесіду на тему: «Вбережи себе від рабства!».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 62 четвер, 18.10.2018 08:02

Семінар-тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів

15.10.2018 на базі Академії Неперервної освіти Одеської обласної ради відбувся семінар-тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів та педагогічних працівників інклюзивних класів, який проводило Міністерство освіти і науки України спільно з Посольством Держави Ізраїль та у партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV. Василівський район на даному заході представляла Нестор А.В., 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 105 середа, 17.10.2018 14:10

Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості василівщини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Саме завдяки вашій роботі харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 понеділок, 15.10.2018 07:25