Головна / Новини


Свято працівників галузі охорони здоров’я

Щорічно в третю неділю червня країна відзначає День медичного працівника. У цей день представникам найгуманнішої професії шлють вітання всі, хто хоч раз звертався до них за допомогою.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 196 п'ятниця, 14.06.2019 14:33

Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 п'ятниця, 14.06.2019 07:00

Продовжуємо пошук патронатних вихователів

Василівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 четвер, 13.06.2019 16:22

Свято бадьорості та здоров'я «Веселі старти»

11 червня голова районної ради Денис Калінін завітав на традиційне, п’яте, свято бадьорості та здоров’я «Веселі старти», що пройшло на спортивних майданчиках комунального закладу ”Василівська районна дитячо-юнацька спортивна школа ”Таврія”. Спортивні заходи для дітей - відвідувачів літніх пришкільних майданчиків відбулись в рамках місячника Олімпійського руху. Загалом, у веселих спортивних змаганнях, цьогоріч, прийняла участь рекордна кількість малечі з Василівки, Дніпрорудного та Малої Білозерки – близько 300 дітей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 140 середа, 12.06.2019 10:57

Лікар, лайфкоуч або тракторист? Професійні наміри сучасної молоді.

Кожна людина в своєму житті повинна прийняти кілька ключових рішень, які визначають подальшу долю особистості, і вибір професії – одне з них.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 понеділок, 10.06.2019 08:50

Привітання до Дня працівників текстильної і легкої промисловості

Шановні працівники текстильної і легкої промисловості! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, вагомий внесок у розвиток нашого району та в цілому України!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 п'ятниця, 07.06.2019 07:00

Розпочинається ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАЦІВ ПРО ПОТРЕБУ В ПРАЦІВНИКАХ на 2020 рік

З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2020 рік та визначення перспективи створення робочих місць, у тому числі за рахунок реалізації державних цільових програм, місцевих програм, інфраструктурних та інвестиційних проектів, в Україні проводиться поглиблене вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 вівторок, 04.06.2019 08:15

Свято дитинства для особливих дітей

Першого червня 2019 року голова районної ради Денис Калінін відвідав свято для діток району з особливими освітніми потребами, приурочене Дню захисту дітей, яке організував колектив інклюзивно - ресурсного центру м. Василівки. У програмі були цікаві руханки, майстер- класи, виступи дітей. За підтримки меценатів діти отримали подарунки та солодощі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 118 понеділок, 03.06.2019 14:28

До Міжнародного дня захисту дітей. Служба зайнятості неповнолітнім.

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято дитинства, захисту життя, здоров'я і прав дітей. Головними цілями відзначення цього дня є заохочення миру, братерства і взаєморозуміння між дітьми; закликати батьків, державні, урядові та неурядові організації захищати права і свободи дітей. І одне з головних прав – право на працю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 понеділок, 03.06.2019 08:28

Свято «Останнього дзвоника»!

31 травня пролунав «останній дзвоник» для всіх школярів Василівського району, завершився черговий навчальний рік. Цей день важливий для кожного з нас, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 98 п'ятниця, 31.05.2019 10:45