Головна / Новини


Відбувся обласний конкурс «Господиня свого краю 2020»

Напередодні Міжнародного жіночого дня в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому було відзначено найчарівніших переможниць обласного конкурсу «Господиня свого краю 2020». У конкурсі взяло участь 108 жінок з різних галузей. Вони претендували на перемогу у 16 номінаціях. За результатами конкурсної комісії лауреатами визначено 48 учасниць.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 219 четвер, 05.03.2020 14:14

В службі зайнятості запрацював новий проєкт - інститут спеціалізованого кар’єрного радника

У державній службі зайнятості в грудні минулого року стартував черговий проєкт – інститут спеціалізованого кар’єрного радника. Мета нового сервісу – запровадження методів поглибленого індивідуального обслуговування особливих категорій населення або груп підвищеної вразливості, зокрема тих, які потребують соціального захисту.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 середа, 04.03.2020 16:52

До уваги суб’єктів декларування!

Наближається граничний термін подання суб’єктами декларування щорічних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларацій) відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 середа, 04.03.2020 15:50

Почесна відзнака «За заслуги перед громадою Василівського району»

З метою відзначення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб, які досягли високого професіоналізму і значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, інших сферах діяльності, сприянні розвитку місцевого самоврядування, внесли вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 14 вівторок, 03.03.2020 18:06

Нарада при голові районної ради

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін провів нараду під час якої було обговорено питання організації пожежної безпеки у закладах освіти району. У нараді взяли участь Андрій Холоша – перший заступник голови районної державної адміністрації, Андрій Дашковський - заступник голови районної ради, Олег Ошурков - керуючий справами виконавчого апарату районної ради,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 90 понеділок, 02.03.2020 13:58

Ювілей «Світоча»

27 лютого 2020 року в оновленому Палаці культури «Гірник» м. Дніпрорудне відбулося урочисте свято, присвячене 50-річчю КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ВРР ЗО, яку очолює директорка Розумейко Тетяна Миколаївна. Відчуття єдиної родини не зникало протягом всього свята. Теплі слова ведучих були звернені до всіх присутніх в залі. Згадали історію, шлях становлення та розвитку школи «Світоч».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 понеділок, 02.03.2020 08:24

Життя без наркотиків

Гострота проблеми поширення наркоманії серед дітей та молоді добре відома як фахівцям, так і суспільству. Без перебільшення можна сказати, що «біла смерть» блукає по вулицях наших міст і сіл. Приводом прийому наркотиків найчастіше виступають соціально – психологічні установки й орієнтації, характерні для підлітків:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 41 четвер, 27.02.2020 16:33

Відкриття Василівського інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша та заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяли участь у відкритті Василівського інклюзивно-ресурсного центру, який створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 202 середа, 26.02.2020 16:04

В районній раді депутатський день

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії депутати, на засіданнях постійних комісій районної ради, розглянули чергу денну пленарного засідання. Потім, відбулось засідання президій районної ради, де її членами розглянуто питання про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 105 середа, 26.02.2020 13:37

Детінізація відносин у сфері зайнятості населення – питання від якого залежить майбутнє

МВФ у 2018 році оцінював рівень тінізації в Україні на позначці 45%. Нещодавнє проведене дослідження компанією Ernst & Young за підтримки Mastercard в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Національним банком і Державною службою статистики України, показало наступне. Понад чверть (26,2%) обсягу "готівкової тіньової економіки" (це 5,3% ВВП або 190 млрд гривень) - це "слідча тіньова економіка", де ініціаторами розрахунку готівкою є обидві сторони - і продавець, і покупець . А решта (73,8% або 14,4% ВВП - 512 млрд гривень) - це "пасивна тіньова економіка", ініціатором якої є продавець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 вівторок, 25.02.2020 16:21