Головна / Новини


Привітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 31 п'ятниця, 30.11.2018 10:22

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання за професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), зокрема:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 п'ятниця, 30.11.2018 10:17

Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Захисти себе та близьких від смертельної небезпеки !

На сьогоднішній день таке захворювання, як СНІД, відомо в кожному куточку нашої країни. Його справедливо називають страшною епідемією, яка реально загрожує людям. Щороку 1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова значуща дата в календарі, а день скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби. День боротьби зі СНІДом покликаний зупинити страшну статистику і зменшити темпи поширення епідемії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 четвер, 29.11.2018 15:57

Бути батьками

26.11.2018 на базі дошкільного закладу № 2 «Малятко» Василівської міськради, КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської райради відбулися зустрічі для батьків з теми «Створення школи «Бути батьками» в рамках реалізації інклюзивної освіти», які провели фахівці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської райради. На заході також були присутні заступники директорів, практичні психологи, педагоги та їх асистенти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 106 вівторок, 27.11.2018 11:48

Відбулась нарада при заступнику голови районної ради

Сьогодні, під головуванням заступника голови районної ради Андрія Дашковського відбулась нарада з питання організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти на території Підгірненської сільської ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 144 четвер, 22.11.2018 14:55

Депутатський день в районній раді

21 листопада, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулось засідання тридцять третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання. Перед початком пленарного засідання відбулось засідання президії районної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 184 четвер, 22.11.2018 10:34

Привітання з нагоди Дня гідності і свободи

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають Вас з Днем Гідності і Свободи! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку. Миру та процвітання нашій Державі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 43 середа, 21.11.2018 09:50

Обережно – дифтерія!

В Запорізькій області, як в цілому по Україні, останнім часом ускладнилась епідситуація щодо захворюванності на дифтерію. В жовтні поточного року в Запорізькій області вперше за останні 17 років зареєстровано 2 випадки дифтерії ( мешканка Мелітопоьського району 56 років та мешканка м.Запоріжжя 46 років). У першому випадку хвора щеплена, але не отримала чергового щеплення в квітні поточного року, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 понеділок, 19.11.2018 09:25

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань загалом розглянуто 17 питань тридцять третьої (позачергової) сесій районної ради, що відбудеться 21 листопада поточного року. Питання тридцять третьої сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 170 п'ятниця, 16.11.2018 16:12

Привітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України. Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 п'ятниця, 16.11.2018 07:00