Головна / Новини


Привітання з Днем адвокатури

Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури! Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Попереду у вас багато копіткої праці, а тому бажаю всім невичерпної наснаги та енергії для нових досягнень у складній, відповідальній і такій необхідній правозахисній діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 п'ятниця, 18.12.2020 09:53

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби! Голова районної ради Олена ЗДОР, дпутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 четвер, 17.12.2020 07:56

Шановні судді, працівники апаратів судів та працівники державної виконавчої системи України!

Ваша праця - це важлива державна робота, що вимагає високої відповідальності та моральних якостей. Вас відрізняє високий професіоналізм, переконана принциповість і справжня відданість своїй справі З нагоди професійного свята прийміть слова подяки за ваші знання , досвід та сумлінне виконання службових обов'язків.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 116 вівторок, 15.12.2020 07:59

Привітання з Днем працівників суду

Шановні працівники суду! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 81 вівторок, 15.12.2020 07:34

Співчуття

Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття головному лікарю КНП «Василівська БЛІЛ» ВРР ЗО Сапі Валерію Миколайовичу з приводу тяжкої втрати – смерті батька Сапи Миколи Прокоповича.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 85 понеділок, 14.12.2020 14:21

Співчуття

Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Шевченку Юрію Васильовичу, директору комунального закладу «Василівська гімназія «Сузір’я» ЗОШ І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області з приводу тяжкої втрати – смерті батька.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 100 понеділок, 14.12.2020 09:26

Увага! Розпочато соціальну підтримку суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних заходів

Якщо на Вашому підприємстві скорочується тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, після впровадження карантинних обмежень, ви маєте змогу звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням, відповідно до даних Єдиного державного реєстру, та отримати одноразову матеріальну допомогу для виплати її працівникам.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 126 п'ятниця, 11.12.2020 15:12

За сприяння служби зайнятості протягом січня-листопада 2020 року більше 30 тис. осіб знайшли роботу

За січень-листопад 2020 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 60,1 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 6,4% більше минулорічного показника аналогічного періоду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 110 п'ятниця, 11.12.2020 15:10

Інформація на сайт «Патронат – швидка сімейна допомога»

Важливим напрямком діяльності Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є робота щодо пошуку патронатних вихователів. Що таке патронат ? Патронат над дитиною – це комплексна соціальна послуга, що передбачає: тимчасове влаштування дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, до патронатної родини, догляд, виховання та реабілітацію дитини. Сьогодні послуга сімейного патронату набуває все більшої актуальності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 п'ятниця, 11.12.2020 13:12

Підвищення пенсій з 1 грудня 2020 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року передбачено чергове підвищення розмірів прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення, у тому числі і для непрацездатних осіб з 1712 до 1769 грн. У зв’язку із зростанням цього показника Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено перерахунок пенсій, і вже з 4 грудня пенсіонери області почнуть отримувати нові пенсійні виплати. Підвищення пенсій здійснено в автоматичному режимі, за даними пенсійних справ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 п'ятниця, 11.12.2020 13:11