Головна / Новини


Робоча поїздка

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з першим заступником голови райдержаміністрації Андрієм Холошею в рамках робочої поїздки зустрілися з керівниками бюджетних організацій та агропідприємств Кам'янської сільської ради. Голова ФГ «Таврія» Віктор Кириченко та виконавчий директор ФГ «Ниваріс» В'ячеслав Скориця розповіли, що жнива у розпалі, господарі збирають врожай, збіжжя та готуються до проведення комплексу осінньо-польових робіт.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 213 п'ятниця, 03.07.2020 13:28

День Національної поліції України

4 липня українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День поліції України. Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 142 п'ятниця, 03.07.2020 11:05

Привітання до дня Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції України! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем Національної поліції України! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 п'ятниця, 03.07.2020 08:05

Привітання з Днем податківця України

Шановні працівники та ветерани державної податкової служби! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем податківця України! Бажаємо вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 108 четвер, 02.07.2020 09:59

Зі звіту про виконання місцевого бюджету Василівського району за перший квартал 2020 рік

На утримання установ охорони здоров’я району по загальному фонду за І квартал 2020 року використано 20405,9 тис.грн. при уточненому плані на рік 36457,3 тис. грн., що становить 56,0 відсотків. Протягом звітного періоду заробітна плата була виплачена у повному обсязі з урахуванням її підвищення згідно чинного законодавства. Станом на 01.04.2020 року кредиторська заборгованість по заробітній платі відсутня.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 149 середа, 01.07.2020 08:26

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 128 вівторок, 30.06.2020 15:11

Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. Членами постійної комісії розглянуто заяву депутата Підгірненської сільської ради О.Ю.Могилевцева щодо дій депутата Василівської районної ради Бабаченка В.В. стосовно використання зображення георгіївської (гвардійської) стрічки на сторінках соціальної мережі Facebook.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 152 вівторок, 30.06.2020 14:38

Зі звіту про виконання місцевого бюджету Василівського району за перший квартал 2020 рік

По галузі «Освіта» протягом першого кварталу 2020 року за рахунок коштів районного бюджету та освітньої субвенції з державного бюджету утримувались 22 загальноосвітні школи, 1 вечірня школа, комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» ВРР ЗО, КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 137 вівторок, 30.06.2020 09:15

Пожежна безпека в пріоритеті

Пожежна безпека закладів освіти, культури та соціального захисту начелення є пріоритетом в роботі Василівської районної ради. У тісній співпраці з районним сектором головного управління державної служби з наздвичайних ситуацій районною радою постійно проводиться робота по укріпленню матеріальної бази по забезпеченню протипожежних засобів у підпрорядкованих школах, бібліотеках, клубах, та інщих закладах бюджетної сфери.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 291 п'ятниця, 26.06.2020 09:50

Привітання з Днем Конституції України

Дорогі земляки! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з державним святом — Днем Конституції України! Тільки спільною плідною працею ми зможемо зміцнити соціальну стабільність, забезпечити реалізацію конституційних норм для покращення життя кожної людини, захисту її прав, свобод, здоров'я та життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 222 п'ятниця, 26.06.2020 09:43