Головна / Новини


30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

На честь свята до Василівської районної бібліотеки завітало керівництво району, голова районної ради Денис Калінін та голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, в.о. начальника відділу культури і туризму Наталія Калініна та головний бухгалтер відділу культури і туризму Ірина Корнацька. Василівською РЦБ проведено низку святкових заходів, а саме: 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 п'ятниця, 29.09.2017 13:03

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні працівники закладів освіти, ветерани педагогічної справи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 п'ятниця, 29.09.2017 07:55

Привітання з Днем Ветерана

Шановні ветерани! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають Вас зі святом. Прийміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашого району та держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 п'ятниця, 29.09.2017 07:52

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники бібліотек! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Нехай це свято принесе гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 48 п'ятниця, 29.09.2017 07:41

Відзначили День усиновлення

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року. В цей день прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям, співробітникам дитячих будинків та комісій з усиновлення. День усиновлення є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 четвер, 28.09.2017 16:44

Співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Голові Правління – Генеральному директору ПрАТ «ЗЗРК» КОРОЛЕНКУ Михайлу Костянтиновичу з приводу тяжкої втрати – смерті мами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 30 четвер, 28.09.2017 15:57

Попередження насилля серед учнів

Проблема насильства дуже актуальна і болюча для нашого суспільства. В наш час, нажаль, спостерігається зростання кількості фактів насильства, особливо по відношенню до дітей та жінок. Насильство не повинно траплятися ні з ким. Але воно трапляється! Факти жорстокості відбуваються всюди: в сім’ях, учбових закладах, в будівлях, на вулицях. Кожен може постраждати від насилля: 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 четвер, 28.09.2017 15:36

З ювілеєм «Софіє»

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі –пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 четвер, 28.09.2017 13:55

Василівщина урочисто відзначила професійне свято освітян району

Учитель - це не просто професія, це покликання! Адже ці люди - вчителі, педагоги, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства. Сьогодні у Василівці вітали працівників освіти району. Освітян щиро привітали голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 133 середа, 27.09.2017 15:35

Засідання двадцятої сесії районної ради

Сьогодні, 27.09.2017 року, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулось пленарне засідання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, керівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 215 середа, 27.09.2017 12:58