Головна / Новини


Зустріч керівництва району з китайськими інвесторами

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з китайською делегацією та представниками ТОВ «Будівельник-2007». У її ході було презентовано проект з будівництва цілісного комплексу з видобутку та переробки руди марганцю Велико-Токмацького родовища марганцевих руд на території Василівського та Оріхівського районів.

У зустрічі взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, з боку інвесторів – голова правління торговельно-промислової корпорації «Хунсін» Лі Силліан та керівник проекту Валерій Коваленко.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 668 вівторок, 06.12.2011 16:46

Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 566 вівторок, 06.12.2011 07:00

Офіційно!

Районним управлінням Пенсійного фонду України, з метою роз’яснення пенсійного законодавства та підвищення ефективності роботи по інформування населення щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, проведено 59 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 1630 працівників, 13 зустрічей за місцем проживання громадян, на яких були присутні 1017 громадян.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 592 понеділок, 05.12.2011 16:49

ФОКу – 20 років!

Днями фізкультурно-оздоровчий комплекс «Таврія» святкував свій 20-річний ювілей. День народження – це справді визначна подія, адже за цей час «ФОК «Таврія» зіграв ключову роль у становленні та розвитку фізичної культури та спорту у Василіському районі з початку незалежної України. Він знаний і поза межами Василівського краю, адже скільки наших спортсменів прославляють його своїми спортивними здобутками, скільки різноманітних заходів та змагань проводиться кожного року на ФОКі, а для багатьох людей комплекс став частиною життя, місцем, де вони знайшли друзів, куди привели своїх дітей…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1085 понеділок, 05.12.2011 14:35

У селі Верхня Криниця відновлено водопостачання

Декілька місяців жителі села Верхня Криниця Василівського району жили без нормального водопостачання: через аварію на артезіанській свердловині та неможливість її ремонту питну воду їм привозили з райцентру Василівка. Наприкінці минулого тижня розпочала роботу нова артезіанська свердловина, і зона соціальної напруги була ліквідована.

Про це повідомив перший заступник голови Василівської райдержадміністрації Михайло Солопов.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 634 понеділок, 05.12.2011 14:08

Міжнародний день інвалідів та волонтерів

2 грудня у Василівському міському клубі «Ветеран» проведено заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів. В районі на обліку знаходиться 2363 особи, які мають інвалідність, серед них 206 дітей –інвалідів, діють соціальні програми надання медичної допомоги, соціальних послуг інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування. Учасників заходу привітали голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, представники керівництва Василівської міської ради, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 652 понеділок, 05.12.2011 13:08

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 538 субота, 03.12.2011 07:00

Урочисті збори

Сьогодні у великій залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України, в яких взяв участь актив району. Зі словами привітання до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Джуган та голова райдержадміністрації Сергій Грачов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 570 четвер, 01.12.2011 11:29

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 563 четвер, 01.12.2011 11:16

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради на якому розглянуті наступні питання:

- Про санітарний стан територій, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, використання полігонів (с.Скельки, с.В.Криниця) та перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на території району.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 582 п'ятниця, 25.11.2011 15:33