Головна / Новини


Для «Садиби Попова» підготовлено програму розвитку

Днями голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в нараді під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Ярмощука щодо внесення проекту Програми розвитку комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» на 2012-2016 роки на розгляд сесії обласної ради з відповідним фінансуванням з обласного, місцевого бюджетів та інших джерел.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 714 п'ятниця, 27.04.2012 20:01

Свято душі і віри!

У залі кінотеатру «Современник», що у Дніпрорудному, людно та гамірно. Місця займають сивочолі бабусі й дідусі. А привід зібратися у дружньому колі справді великий –Дніпрорудненській первинній організації дітей війни виповнюється 10 років. Квапляться і гості, а саме: голови районної ради та райдержадміністрації Сергій Джуган та Сергій Грачов, міський голова Євгеній Матвєєв та секретар міськради Ірина Ручка, голови сільради та ветеранської організації с. Балки Марія Радченко та Валентина Гончаренко (адже 350 дітей війни села входять саме до міської організації), представники обласної організації дітей війни Тетяна Машанова та Віктор Богданов, голова територіальної організації ветеранів Лідія Козлова, представник міського відділення пенсійного фонду Любов Чернишова та інші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 749 четвер, 26.04.2012 16:04

Величні меморіали – пам'ять про героїв!

Проходить обласний огляд-конкурс на краще упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни у роки Великої Вітчизняної війни, котрі визначені райрадами як переможці районних конкурсів. Робоча група під головуванням депутата обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань Віктора Межейка побувала і у Василівському районі — оглянула меморіали у райцентрі та с. Балки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 четвер, 26.04.2012 15:51

Відбулася сесія Балківської сільської ради

20 квітня 2012 року заступник голови Василівської районної ради Кравець А.С. взяв участь в роботі вісімнадцятої сесії Балківської сільської ради. З 30 обраних депутатів в роботі сесії взяли участь 25. Всього депутати ухвалили шість рішень черги денної.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 611 середа, 25.04.2012 17:36

Дзвони Чорнобиля

ЧОРНОБИЛЬ. Одна з найтрагічніших подій людства, яку, в ніч на 26 квітня 1986 року, спричинив вибух та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Внаслідок аварії у довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин. Заражена хмара, яка утворилася після аварії, пройшла над європейською частиною колишнього СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 805 вівторок, 24.04.2012 14:00

Розвиток позашкільної освіти

19 квітня на базі Хортицького центру естетичного виховання Запорізької міської ради відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». 11 претендентів із м.Запоріжжя, Енергодара, Токмака, Молочанська, Василівки, Бердянська, Приморська взяли участь у даному заході у номінації «Директор позашкільного навчального закладу». Василівський район представляла Лиско Людмила Петрівна, директор КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради, переможець районного етапу Конкурсу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 789 вівторок, 24.04.2012 09:17

Другий тур Кубку «Перемоги»

В суботу відбулися матчі другого туру розіграшу Кубку «Перемоги» Василівського району з футболу 2012 року. В групі А тополинці вдома приймали «Славутич». Ніхто не хотів поступатися. Перша половина матчу закінчилася з рахунком 3-3. Другий тайм розпочався з атак «Славутича», одна з яких завершилася взяттям воріт. За сім хвилин до кінця зустрічі тополинці зуміли зрівняти рахунок.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 670 понеділок, 23.04.2012 08:21

Область готова до виплати одноразової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича прийнято постанову Кабінету Міністрів України, відповідно до якої у 2012 році збільшено розміри щорічної одноразової грошової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, яка традиційно виплачується напередодні Дня Перемоги. На сьогодні в Запорізькій області проживає близько 75 тис. осіб, яким передбачено надання грошової допомоги на загальну суму біля 27 млн. грн.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1016 субота, 21.04.2012 23:57

Створення обласного перинатального центру займає пріоритетне місце у роботі обласної влади

Сьогодні відбулася колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації, на якій розглянуто питання щодо реалізації заходів державних програм, спрямованих на поліпшення якості надання медичної допомоги дитячому та жіночому населенню області, стану репродуктивного здоров’я населення області, а також шляхи вдосконалення надання допомоги медико-профілактичними закладами області дітям та матерям.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 718 п'ятниця, 20.04.2012 18:32

Населення має активізувати розрахунки за енергоносії

На засіданні колегії облдержадміністрації розглянуто підсумки проходження опалювального сезону 2011/2012 років. Зима, що минула, стала справжнім випробуванням для комунальних, енергопостачальних, дорожніх та рятувальних служб. Через снігові перемети, які почалися у січні, рух транспорту обмежувався на дорогах довжиною понад 700 км. У сніговому полоні опинилися понад 500 транспортних засобів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 779 п'ятниця, 20.04.2012 18:25