Головна / Новини


Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, які стосуються змін до Держбюджету-2012 та деяких інших законодавчих актів. Відповідне доручення Глава держави дав Прем’єр-міністру Миколі Азарову з метою послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя людей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 734 четвер, 15.03.2012 23:04

Сільгоспники навчалися і ділилися досвідом

Сьогодні у великій залі засідань районної ради відбувся районний семінар-нарада з питань догляду за посівами озимих та проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2012 року. У ньому взяли участь представники Головного управління агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації, фахівці інституту олійних культур, а також голова районної ради Сергій Джуган, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Солопов, працівники відділу агропромислового розвитку РДА. На семінар були запрошені керівники та агрономи фермерських господарств району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 738 четвер, 15.03.2012 22:55

Открылась выставка «АгроТехСервис-2012»

Вчера в выставочном центре «Казак-палац» открылась ХI специализированная выставка сельскохозяйственной техники и технологий «АгроТехСервис-2012». В её рамках проходит специализированная выставка-форум «Биотопливо. Инновационные технологии». Среди организаторов мероприятия — Запорожская торгово-промышленная палата, облгосадминистрация и областной совет. В этом году выставка объединила свыше 70 участников, которые представляют разные регионы Украины: Запорожье, Киев, Днепропетровск, Донецк, Херсон, Луганск, Тернополь, Крым.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 659 четвер, 15.03.2012 09:17

До уваги сільгосптоваровиробників району!

15 березня о 10.00 в приміщенні адміністративного будинку Василівської райдержадміністрації (ІІІ поверх, велика зала засідань) планується проведення районного семінару - наради з питань догляду за посівами озимих та проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2012 року за участю керівництва Головного управління агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації та фахівців інституту олійних культур. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 662 середа, 14.03.2012 15:04

Реформи Президента України спрямовані на підвищення соціальних стандартів

В обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника голови ОДА Миколи Ярмощука на тему: «Соціальні ініціативи Президента України – дорожня карта впровадження соціальних реформ». У заході також взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолій Козачук та начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Віктор Панкратов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 764 вівторок, 13.03.2012 15:53

Збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні в малій залі Запорізького міськвиконкому відбулися збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у засіданні взяли голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, мер Запоріжжя Олександр Сін, міські голови районних центрів, в тому числі мери Василівки та Дніпрорудного Сергій Лобинцев та Євгеній Матвєєв відповідно. Учасники наради обговорили проблему покриття дефіциту бюджету за делеговані державою органам місцевого самоврядування повноваження на утримання соціальної сфери.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 766 вівторок, 13.03.2012 15:45

Обласна програма інвестиційно-інноваційного розвитку АПК розробляється на науковій основі

Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва розпочали розробку комплексної програми інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва та земельної реформи Запорізької області на 2012-2014 роки та період до 2020 року. Програма покликана розв’язати низку проблем, які уповільнюють розвиток сільського господарства в області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 728 вівторок, 13.03.2012 15:32

У Держбюджеті є 10-11 мільярдів гривень на реалізацію соціальних ініціатив Президента України

У Державному бюджеті сьогодні є додаткові 10-11 млрд грн, які можна спрямувати на реалізацію проголошених Президентом України соціальних ініціатив. Про це під час брифінгу повідомила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. «На сьогодні, за приблизними розрахунками Міністерства фінансів, уже є додатково 10-11 млрд гривень, які надходять, передусім, за рахунок перевищення планових показників по ПДВ на імпортну і вітчизняну продукцію та планового збільшення надходжень від податку на прибуток», - сказала І.Акімова.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 598 понеділок, 12.03.2012 16:35

Розвиток матеріально-технічної бази ФОКу

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган та заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін відвідали КЗ “ФОК “Таврія” з метою розгляду питання подальшого розвитку матеріально-технічної бази ФОКу, а саме проведення благоустрою території спортивного комплексу та розгляд проектно-кошторисної документації капітального ремонту глядацьких трибун стадіону, кошторисна вартість якого складає один мільйон гривень.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 684 понеділок, 12.03.2012 15:55

Негаснучі зірки ветеранів!

10 березня на спортивному майданчику ФОК «Таврія» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 35 років – «Негаснучі зірки ветеранів». В турнірі взяли участь команди «Таврія» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудне та гості команда «Ветеран-Олександр» м.Дніпропетровськ, у складі якої грають три майстри спорту з футболу Пастоленко Валерій, Буц Петро, Тухтарев Олексій та п’ять кандидатів в майстри спорту. Тренує команду гостей Жовтоног Олександр Андрійович – член виконкому АМФУ, голова комітету ветеранів футзалу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 765 понеділок, 12.03.2012 14:27