Головна / Новини


Голова райдержадміністрації зустрічався з громадами

Жителі Лугівської, П’ятихатської та Верхньокриничанської сільрад днями зустрічалися з депутатом обласної ради С.В. Грачовим, який звітував перед виборцями про те, що вдалося зробити на території району, у тому числі і за сприяння депутатів облради; з головними напрямками роботи влади та втіленими проектами, про перспективи і плани на найближче майбутнє.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 688 субота, 03.03.2012 17:03

Презентація позашкільних навчальних закладів району

На базі районного Будинку молоді, за ініціативою відділу освіти райдержадміністрації, відбувся районний конкурс педагогічної майстерності директорів позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 734 субота, 03.03.2012 16:58

З резервного фонду обласного бюджету буде виділено кошти на ремонт центрального водоводу м.Дніпрорудне

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА, на якому прийнято рішення виділити кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на центральному водоводі мережі питного водопостачання м.Дніпрорудне Василівського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 655 п'ятниця, 02.03.2012 15:52

Фінансисти області підбили підсумки роботи за 2011 рік

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії Головного фінансового управління ОДА з підбиття підсумків виконання місцевих бюджетів області в 2011 році, в якому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко. В колегія взяла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації В.В. Кривуля. Про підсумки роботи присутніх проінформував начальник Головного фінансового управління ОДА Сергій Медвідь.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 702 п'ятниця, 02.03.2012 14:10

Вітали з ювілеєм!

Минулої п’ятниці, одразу після закінчення пленарного засідання дванадцятої (позачергової) сесії керівництво району, депутатський корпус і керівники підприємств, організацій, установ щиро вітали колектив редакції газети «Нова Таврія» з хорошим ювілеєм – 80-річчям районного часопису. Сергій Грачов і Сергій Джуган вручили ветеранам – газетярам Юрію Дирявку, Євгену Кущу, Миколі Макаренку, Валентині Манжулі, Лідії Борисенко, Аллі Гапон Почесні грамоти і грошові премії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 820 четвер, 01.03.2012 17:29

Відбулася селекторна нарада

Сьогодні відбулася обласна селекторна нарада під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної ради Олександра Клепакова, у якій від Василівського району взяли участь Сергій Джуган – голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Солопов М.О., заступник голови райдержадміністрації Карєва Т.О., Солов’янова Н.М. – начальник міжрайонної податкової інспекції, Цибульняк Л.М. – начальник УПФУ у Василівському районі, Кривуля В.В. – начальник фінансового управління РДА, представники міськселсільрад району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 944 четвер, 01.03.2012 13:57

Запорізькі медики прозвітували про результати роботи за 2011 рік

В обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я, в якому взяв участь перший заступник голови ОДА Віктор Ємельяненко. В роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Денис Калінін, головний лікар КУ “Василівська ЦРЛ” ВРР ЗО, депутат районної ради Валерій Сапа. Приємно, що наша лікарня посіла І місце в загальному рейтингу оцінювання закладів охорони здоров’я сільської місцевості за підсумками 2011 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 697 четвер, 01.03.2012 13:54

У першу чергу дитсадок і вода

Депутат облради, голова райдержадміністрації С.В. Грачов продовжує зустрічатися зі своїми виборцями, щоб прозвітувати про зроблене і визначитися з першочерговими завданнями на найближче майбутнє. Нещодавно він побував у Кам"янській, Широківській та Підгірненській сільських радах. Сергій Володимирович висвітлив основний підхід і влади району, і його, як депутата, до вирішення будь-якого з намічених проектів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 714 четвер, 01.03.2012 09:33

До уваги вболівальників футболу!

04 березня 2012 року на ФОК м. Василівка буде проводитись ІХ районний турнір з міні-футболу на кубок голови районної ради серед місцевих рад. Початок змагань о 9-00.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 634 четвер, 01.03.2012 09:18

Культурна спадщина Запорізького краю зберігається і примножується

Таким є основний висновок засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації «Про підсумки діяльності галузі за 2011 рік та пріоритети розвитку в 2012 році», де про виконану роботу прозвітувала начальник управління Ірина Конарєва. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Сергій Джуган та заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1037 середа, 29.02.2012 17:55