Головна / Новини


Новосілля у Червоного Хреста

Днями районна організація Товариства Червоного Хреста святкувала приємну подію, а саме – новосілля. Головний лікар ЦРЛ Валерій Сапа виділив червонохрестовцям нове приміщення, у якому раніше знаходився пункт переливання крові, котрий перенесли до колишнього пологового будинку. У вільному приміщенні розподілили кімнати для Червоного Хреста та кабінету довіри, зробили ремонт, замінили електромережу, та багато іншого.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 693 середа, 09.11.2011 10:54

День працівників соціальної сфери України

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Адже вона безпосередньо пов'язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх заможніше життя, умови праці та відпочинку.

Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 640 неділя, 06.11.2011 08:00

Працівники соціальної сфери отримують вітання

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися у великій залі засідань районної ради. Учасників свята привітав голова районної ради С.Джуган та голова райдержадміністрації С.Грачов.

Соціальна сфера об’єднує працівників численних напрямків - праці та соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, зайнятості, соціального обслуговування, соціального захисту інвалідів, соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань тощо.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1060 п'ятниця, 04.11.2011 14:59

Офіційно

Указом Президента України № 1010/2011 від 02.11.11 р. ПЕТРОВА Бориса Федоровича звільнено з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації та новим губернатором Запорізької області призначено Указом Президента України № 1012/2011 від 02.11.11 р. ПЕКЛУШЕНКА Олександра Миколайовича.

Пеклушенко Олександр Миколайович народився 29 серпня 1954 в м. Запоріжжя - український політик і громадський діяч.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 669 четвер, 03.11.2011 09:42

Розпочав роботу Міжнародний енергетичний форум

2 листопада голова районної ради С.Джуган прийняв участь у відкритті Міжнародного енергетичного форуму, який триватиме три дні, з другого по четверте листопада за підтримки обласної державної адміністрації у виставковому центрі «Козак-Палац».

Мета, яку переслідують організатори заходу, – створення робочого майданчика для обговорення та аналізу майбутнього української енергетики.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 664 середа, 02.11.2011 14:03

Нарада з питання розширення окружної межі м. Дніпрорудне

1 листопада голова районної ради С.Джуган взяв участь у нараді при голові райдержадміністрації С.Грачова за участю представників Дніпрорудненської міської, Балківської, Орлянської, Скельківської сільських рад, районного відділу Держкомзему з питання розширення окружної межі м.Дніпрорудне за рахунок земель Скельківської, Балківської та Орлянської сільських рад, які знаходяться за межами населених пунктів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 681 середа, 02.11.2011 10:23

Офіційно

Сьогодні в Києві, в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи, проводяться Міжнародні муніципальні слухання - "Розвиток належного управління на місцевому і регіональному рівні". Голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, який є членом делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, передає телефоном:

- Міжнародні муніципальні слухання проводив Державний Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Учасників слухань привітав Президент України Віктор Янукович. Віктор Федорович говорив про концепцію закону про врегулювання питань служби в органах місцевого самоврядування. Готуються зміни в Конституцію України в рамках ініційованої Президентом реформи територіального устрою країни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 671 вівторок, 01.11.2011 17:54

Визволення міста Василівки

29 жовтня проведено урочисті заходи, присвячені 68-й річниці визволення міста Василівки від німецько-фашистських загарбників. На святковому мітингу ветеранів, гостей, жителів міста, учнівську молодь вітали керівники району С. Джуган і С. Грачов, міський голова С. Лобинцев, районний військовий комісар, представники духовенства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 776 понеділок, 31.10.2011 15:18

Шановні автомобілісти і дорожники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Відтоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, разом з ним у наше життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу, а також про безпечне його співіснування з людиною – та благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте уміння.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю усіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі ви – на одній дорозі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 636 неділя, 30.10.2011 08:00

Визволення села Балки

28 жовтня в с. Балки відбувся мітинг, присвячений 68-й річниці визволення територій сільської ради від німецько-фашистських загарбників. Мітинг відбувся біля ново реконструйованого пам’ятника загиблим воїнам. Ідея розпочати реконструкцію пам’ятника в центрі села з'явилася на прохання ветеранів села. Коли було прийнято рішення про виділення коштів на оновлення пам'ятника, голова сільської ради Радченко М.І. ще сама не здогадувалася, скільки проблем і перешкод буде на шляху. Але всупереч усім негараздам, Марія Іванівна робила все можливе і неможливе, щоб до оновленого пам'ятнику в День визволення села від німецько-фашистських загарбників, змогли покласти квіти загиблим воїнам і вшанувати живих.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 811 субота, 29.10.2011 11:46