Головна / Новини


Шановні жителі Василівщини!

Щиро вітаю вас з Новим роком!

Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тому надто хочеться, щоб у наступному році кожен був успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Озирнувшись, можна сміливо сказати, що 2011-ий рік був прожитий недаремно.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 680 п'ятниця, 30.12.2011 07:58

Відбулася чотирнадцята позачергова сесія обласної ради

Сьогодні у другий половині дня після спільного засідання постійних комісій та засідання президії обласної ради відбулася чотирнадцята позачергова сесія обласної ради шостого скликання.

Перед обговоренням питань порядку денного голова обласної ради Павло Матвієнко вручив відзнаку «Почесний громадянин Запорізького краю» Олександру Ніконенку. Потім слово взяв голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 663 четвер, 29.12.2011 18:18

Відбулась сесія обласної ради

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь в пленарному засіданні тринадцятої сесії Запорізької обласної ради. В засіданні взяли участь голова ЗОДА Олександр Пеклушенко, народні депутати різних скликань – Олексій Бабурин, Сергій Кальцев (зараз депутат обласної ради).

Традиційно, перед початком пленарного засідання голова ради Павло Матвієнко вручив ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» кращим представникам громади міста та області.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 702 четвер, 29.12.2011 15:41

Дитсадок у подарунок

Рік, що минає залишає добрі спогади для жителів с. Верхня Криниця, адже у 2011-му в селі, нарешті, побудували нову артезіанську свердловину, для вирішення проблеми з водопостачанням та відкрили при школі групу дитсадка.

— Новий рік зустрічаємо з деяким полегшенням, адже приємно усвідомлювати, що намічені цілі були досягнуті, отже у 2012-му з новими силами приступимо до виконання нових планів, — говорить голова Верхньокриничанської сільради Валентина Саєнко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 697 четвер, 29.12.2011 13:46

4 учасники – 4 нагороди

Нещодавно у м. Львів відбувся відбірковий Чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху. У ньому взяли участь спортсмени з 18 областей України 1994-1995 р.н. В збірну нашої області увійшло 6 атлетів. Двоє вихованців тренера Григорія Дейнеги, а саме Едуард Тімченко (в/к 55 кг, м. Мелітополь) та Андрій Глєба (в/к 60 кг, м. Запоріжжя), та чотири вихованці Кам’янської спеціалізованої школи-інтернат для слабочуючих та пізнооглухлих дітей: Артем Ганчев (в/к 63 кг), Сергій Чирков (в/к 69 кг), Ярослав Машкін (в/к 100 кг), Сергій Сопін (в/к 100 кг).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 679 четвер, 29.12.2011 11:27

Спортивна надія району

У Василівському районі багато здібних дітей та молоді. Вони щоразу дивують та радують нас своїми спортивними досягненнями, прославляють Василівський край та мріють про олімпійські нагороди. Приємно, коли молодь займається корисною справою, бачить у житті мету та наполегливо йде до неї.

Так, гордістю нашого району у легкій атлетиці є вихованці ДЮСШ КЗ «ФОК «Таврія»: Олексій Алєксандров, Діана Богатир та Олексій Каніболоцький.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 636 четвер, 29.12.2011 11:26

Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку.

Головне питання, яке хвилювало депутатів - це основний фінансовий документ районний бюджет на 2012 рік.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 665 середа, 28.12.2011 17:44

Спільне засідання постійних комісій

Сьогодні під головуванням голови районної ради Сергія Джугана відбулося спільне засідання постійних комісій. В роботі взяли 20 депутатів із 28 обраних. Депутати обговорили 13 питань, що пропонуються для розгляду на одинадцятій (позачерговій) сесії районної ради шостого скликання.

Особливу увагу звернули на Програму соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2012 рік.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 658 середа, 28.12.2011 16:00

Турнір ветеранів футзалу

24 грудня на спортивному майданчику ФОК “Таврія” відбувся обласний передноворічний турнір серед ветеранів футзалу 35+ на Кубок голови Запорізької обласної федерації футболу в якому взяли участь команди ветеранів Гуляйпільского, Веселівського районів, “Таврія” м.Василівка капітаном якої є голова районної ради Сергій Джуган та команда Облдержадміністрації капітаном якої є заступник губернатора Петро Гончарук. Турнір відбувався за сприянням обласної федерації футболу та районної організації Партії регіонів. Перед початком змагань з привітанням звернулися голова райдержадміністрації Сергій Грачов, голова районної організації Партії регіонів Володимир Грачов, голова районної ради Сергій Джуган та гості заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук і голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 736 понеділок, 26.12.2011 16:29

День працівників архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Національний архівний фонд утвердився в останні роки як важлива складова інформаційного простору України. В архівосховищах нашої держави сконцентровано безцінні скарби історії та культури, невичерпні джерела людської пам'яті.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 648 субота, 24.12.2011 07:00