Нд 3 10 17 24 31

Електронні сервіси

Новини

Відкриття сезону 2012 року з футболу

В неділю на шкільному стадіоні КЗ "Василівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1" відбувся турнір відкриття сезону 2012 року з футболу 8х8 пам'яті гравця команди "Таврія" м. Василівка Бохана Юрія. В турнірі взяли участь команди "Нива" с. Приморське, "Влада", "Славутич", "Спарта" м.Василівка. Першими на майданчик вийшли команди “Влада” та “Спарта”.

Матч завершився нічиєю 1-1, до речі в цій грі забивав виключно гравець команди “Влада” Олександр Тарасенко, який відзначився голом у власні ворота та у ворота суперника. Тож доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. Влучнішими були гравці команди “Спарта” здобувши перемогу з рахунком 5-4 та путівку до фіналу.

Другу фінальну путівку розіграли Приморчани та “Славутич”. На останній хвилині першого тайму гравець команди “Нива” скориставшись помилкою захисника “Славутича” влучним пострілом з за меж штрафного майданчику вивів свою команду вперед. У другому таймі гравці з Василівки зрівняли рахунок реалізувавши одинадцятиметровий з гру рукою. Тож глядачів чекала ще одна серія одинадцятиметрових ударів в якій влучнішими були Приморці.

За третє місце змагалися “Влада” та “Славутич”. Основний час закінчився з рахунком 0-0 і глядачі побачили ще одну серію пенальті, яку краще реалізували гравці Славутича.

Фінальна гра була напруженою та видовищною. Глядачі стали свідками трьох забитих м’ячів, які забивала лише команда “Нива”. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу Приморчан з рахунком 3-0.

Команді переможцю вручено перехідний кубок та грамоту. Команди призери нагороджені грамотами організаторів турніру.

Матчі обслуговували арбітри комітету арбітрів РГО “Василівська районна федерація футболу” Юрій Літкін, Дмитро Тимченко та Олег Ошурков.

понеділок, 09 Квітня 2012 19:03 | Переглядів: 1151