Головна / Новини


Наодинці з морозами не залишаться

Враховуючи те, що саме зараз у районі зафіксовані найнижчі температури - 20 –-22 і в найближчу добу потепління не прогнозується, в районі активізовано роботу щодо надання допомоги бездомним громадянам, безпритульним дітям, особам, звільненим з місць позбавлення волі та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В районі організовані та діють 6 пунктів обігріву осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потрапили в складні погодні умови:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 684 середа, 01.02.2012 14:53

«Сільське подвір’я» забезпечує реальну допомогу селянам

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Дудка провів нараду з питань підтримки індивідуального житлового будівництва.

Як повідомив Олександр Дудка, з метою сприяння вирішенню загальних соціальних проблем сільського населення в області працює КУ «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», який реалізує цільову регіональну програму «Сільське подвір’я». Директор цього фонду Сергій Гончаренко поінформував про виконання програми «Сільське подвір’я» в 2011 році та окреслив пріоритетні завдання на поточний рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1115 середа, 01.02.2012 06:20

«Василівкатепломережа» не порушує закон

В газеті «Субота плюс» (№52 від 29.12.2011) вийшов матеріал «Жителям Василівки влаштували «тепловий удар», де була порушена проблема відносин жителів міста з тепловиками: ПрАТ «Василівкатепломережа» змушує споживачів, які перейшли на автономне опалення квартир, сплачувати ще й за опалення нежитлових приміщень будинків, а саме – підвалів. Кожного місяця жителям виставляли рахунки за цю послугу у сумі до 40 грн. з квартири.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 766 понеділок, 30.01.2012 17:08

У Харкові відбулася нарада за участю міністра ЖКГ Анатолія Близнюка

27 січня, у Харкові відбулася нарада міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка з представниками кількох областей України.

У нараді від Запорізької області взяли участь брали участь голова Запорізької обласної ради П.Д.Матвієнко, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації П.А. Гончарук, міський голова м. Запоріжжя О.Ч.Сін., голова Василівської районної ради С.В. Джуган, голова Василівської районної державної адміністрації С.В.Грачов, міський голова м.Дніпрорудного Є.С.Матвєєв, Люцернівський сільський голова Вільнянського району Ю.Г. Міняйло.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 644 понеділок, 30.01.2012 09:10

Шановні працівники пожежної охорони!

Бажаю вам, щоб якомога рідше виникали умови, за яких ви вимушені ризикувати власним життям і здоров'ям.

Від щирого серця дякую вам за професіоналізм, витримку, врятовані життя і матеріальні цінності і бажаю всім вам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра!

Сергій Джуган
голова районної ради

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 648 неділя, 29.01.2012 07:00

Аграрний сектор має стати локомотивом розвитку економіки регіону

За участю першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Безуглого та народного депутата України Валерія Баранова в обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо стану та перспектив розвитку агропромислового комплексу Запорізької області. В нараді взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, голови сільських та селищної рад району.

У вступному слові голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко повідомив, що за кількістю посівних площ наш регіон посідає 4-те місце в Україні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 652 п'ятниця, 27.01.2012 08:44

До спільної мети — єдиною командою

У середу керівники району Сергій Грачов та Сергій Джуган з робочою поїздкою відвідали м. Дніпрорудне і побували у закладах соціальної сфери та на тих об’єктах, куди минулого року були виділені кошти для реконструкції чи ремонту. Їх супроводжував голова міської ради Євгеній Матвєєв, секретар міськради Ірина Ручка та представники ЗМІ. Розпочали з Дніпрорудненської міської лікарні. Головний лікар ДМЛ Юрій Абросімов провів екскурсію по оновленому після капремонту інфекційному відділенню.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 712 четвер, 26.01.2012 16:26

У конфлікті між комунальниками Степногірська і енергетиками розбереться комісія

У складній ситуації опинилося комунальне підприємство «Дім» (смт Степногірськ, Василівський район): невідомі незаконно споживають електроенергію в житлових будинках, а ВАТ «Запоріжжяобленерго» вимагає, щоб за це платили комунальники. На сьогоднішній день борг КП складає близько 280 тис. грн., через що 1 січня у Степногірську відключили освітлення дворів та під’їздів.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів нараду з усіма учасниками конфлікту, щоб запобігти повного відключення жителів селища від електроенергії.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 629 четвер, 26.01.2012 10:26

У живому діалозі

У вівторок, 24 січня, відбулася чергова зустріч депутатів обласної ради Сергія Грачова та Катерини Луценко з жителями Орлянської та Скельківської сільрад, де народні обранці звітували перед своїми виборцями і разом обговорювали плани на новий рік. На зустрічі також був присутній голова районної ради Сергій Джуган та голови сільських рад Володимир Назаренко та Віталій Брик.

Перш за все, депутати коротко розповіли про те, що вдалося зробити за час їхньої депутатської діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 678 четвер, 26.01.2012 09:54

Головні завдання Концепції розвитку ЖКГ області

Начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Дмитро Свіркін представив запорізьким журналістам проект Концепції розвитку житлово-комунального господарства Запорізької області та розповів про головні підгалузі ЖКГ, які вимагають радикальних змін.

- У сфері ЖКГ дуже багато проблем, які формувалися роками і, звісно, за один день їх вирішити неможливо. Тим не менш, ми зобов’язані проводити реформи та поступово покращувати ситуацію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 700 середа, 25.01.2012 10:28