Головна / Новини


Лід. І знову трагедія

Весна вже повним ходом господарює. І лід на Каховському водосховищі відходить. Але це не зупиняє рибалок-любителів, і вони знову і знову повторюють минулорічні помилки. Ось і 18-го березня о пів на сьому годину вечора до оперативно-рятувальної служби МНС надійшло повідомлення від рибалок, які потребували допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 722 четвер, 22.03.2012 13:39

Історія малих міст України

Вчора під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Грачова відбулася нарада з питання участі м.Василівка у презентації проекту «Історія малих міст України». В роботі наради взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, директор РКП “Град-проект” Ніна Рєчка та інші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1151 четвер, 22.03.2012 11:14

Теплові насоси: цікава альтернатива

Днями на базі КЗ «Василівський ФОК «Таврія» представники Запорізької фірми ТОВ «Люксінвестпроект» ознайомили керівників району та присутніх з цікавим проектом нової котельні, яка працює на теплових насосах типу «повітря-повітря». Ці системи обігріву розглядаються нині як альтернатива газовим котельням і з економічної точки зору дешевші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 696 четвер, 22.03.2012 09:22

Це не звання, а стан душі

20 березня районна ветеранська організація відсвяткувала своє 25-річчя з дня заснування. Квіти, теплі слова і подарунки приймали у цей день ветерани від гостей свята. А завітали на нього керівники району, голови міських, селищної та сільських рад, представники громадських організацій.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 730 четвер, 22.03.2012 09:09

Відбулося засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Депутати розглянули 11 проектів рішень, які будуть внесені на розгляд сесії районної ради. В засіданні взяв участь голова районної ради Сергій Джуган. Депутати розпочали роботу з розгляду питань визначених планом роботи комісії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 775 середа, 21.03.2012 15:01

До уваги громадян!

В Україні 25 березня о 3.00 за київським часом запроваджується "літній" час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед. Запровадження "літнього" часу передбачено відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 700 середа, 21.03.2012 12:38

В області стартував конкурс на краще місто, район, селище та село регіону

До кінця квітня в області триватиме конкурс на краще місто, район, селище та село регіону, у якому головними показниками для визначення переможців враховуватиметься чистота та благоустрій територій. Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 вівторок, 20.03.2012 16:30

Відбулося засідання постійної комісії з питань власності

Сьогодні під головуванням Олександра Кириленка відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики. Комісією були розглянуті питання черги денної тринадцятої чергової сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 749 вівторок, 20.03.2012 16:10

Вихід - жорстка економія коштів

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Грачов провів нараду з питань забезпечення виплати заробітної плати та оплати енергоносіїв бюджетними установами району протягом поточного року. В нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Кривуля та розпорядники коштів районного бюджету: керівники відділу освіти, культури і туризму райдержадміністрації, навчальних та лікувально-профілактичних закладів і установ району тощо.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 797 вівторок, 20.03.2012 16:03

Вшановували комунальників

16 березня напередодні Дня працівників комунального господарства в залі засідань Дніпрорудненського міської ради зібралися представники трудових колективів комунальних підприємств міста. Їх привітали з професійним святом Дніпрорудненський міський голова Євген Матвєєв і голова Василівської районної ради Сергій Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 863 вівторок, 20.03.2012 15:45