Головна / Новини


До спільної мети — єдиною командою

У середу керівники району Сергій Грачов та Сергій Джуган з робочою поїздкою відвідали м. Дніпрорудне і побували у закладах соціальної сфери та на тих об’єктах, куди минулого року були виділені кошти для реконструкції чи ремонту. Їх супроводжував голова міської ради Євгеній Матвєєв, секретар міськради Ірина Ручка та представники ЗМІ. Розпочали з Дніпрорудненської міської лікарні. Головний лікар ДМЛ Юрій Абросімов провів екскурсію по оновленому після капремонту інфекційному відділенню.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 730 четвер, 26.01.2012 16:26

У конфлікті між комунальниками Степногірська і енергетиками розбереться комісія

У складній ситуації опинилося комунальне підприємство «Дім» (смт Степногірськ, Василівський район): невідомі незаконно споживають електроенергію в житлових будинках, а ВАТ «Запоріжжяобленерго» вимагає, щоб за це платили комунальники. На сьогоднішній день борг КП складає близько 280 тис. грн., через що 1 січня у Степногірську відключили освітлення дворів та під’їздів.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів нараду з усіма учасниками конфлікту, щоб запобігти повного відключення жителів селища від електроенергії.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 644 четвер, 26.01.2012 10:26

У живому діалозі

У вівторок, 24 січня, відбулася чергова зустріч депутатів обласної ради Сергія Грачова та Катерини Луценко з жителями Орлянської та Скельківської сільрад, де народні обранці звітували перед своїми виборцями і разом обговорювали плани на новий рік. На зустрічі також був присутній голова районної ради Сергій Джуган та голови сільських рад Володимир Назаренко та Віталій Брик.

Перш за все, депутати коротко розповіли про те, що вдалося зробити за час їхньої депутатської діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 696 четвер, 26.01.2012 09:54

Головні завдання Концепції розвитку ЖКГ області

Начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Дмитро Свіркін представив запорізьким журналістам проект Концепції розвитку житлово-комунального господарства Запорізької області та розповів про головні підгалузі ЖКГ, які вимагають радикальних змін.

- У сфері ЖКГ дуже багато проблем, які формувалися роками і, звісно, за один день їх вирішити неможливо. Тим не менш, ми зобов’язані проводити реформи та поступово покращувати ситуацію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 715 середа, 25.01.2012 10:28

Нарада Мінрегіонбуду та ЖКГ України

27 січня в м. Харків відбудеться нарада Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з представниками Донецької, Харківської, Луганської, Сумської, Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей. На нараді планується розглянути напрямки взаємодії Міністерства та місцевих органів влади в реалізації політики регіонального розвитку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 689 середа, 25.01.2012 10:18

Татья́нин день – День студента

25 января - день почитания Татианы Римской – один из самых веселых и позитивных праздников, когда все Татьяны празднуют свои именины, и именно в этот день в далеком 1755 году Императрицей Елизаветой Петровной был подписан указ об открытии Московского университета. С тех пор этот день стал считаться Днем студенчества, а святая Татьяна, кому «принадлежало» 25 января раньше, стала покровительницей всех студентов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 676 середа, 25.01.2012 07:00

Про сподівання і реальні плани

Життя звичайних виборців побудоване на постійних сподіваннях. Спочатку вони сподіваються, що з новими виборами, все ж таки, щось зміниться на краще, потім надіються, що саме їхній обранець реалізує "найзаповітніші мрії", згодом знову сподіваються, що для втілення мрій у життя держава виділить ще й необхідні кошти...

Погодьтеся, картина знайома. Але в одних випадках сподівання так і залишаються на рівні мрій і фантазій, в інших — перевтілюються у реальні справи.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 731 понеділок, 23.01.2012 16:41

Засідання постійної комісії

Сьогодні під головуванням Ігоря Карапи відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 650 понеділок, 23.01.2012 13:20

Єдина країна, єдиний народ!

Сьогодні у великій залі районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Саме з цього року ми відзначаємо ці два свята одночасно за Указом Президента Віктора Януковича. Раніше свято свободи було пов’язане з помаранчевими подіями що відверто розділяло Україну на дві частини, а тепер шануючи його у такий історичний день, коли був підписаний Акт Злуки УНР та ЗУНР, це є найбільшим проявом єдності та незалежності українського народу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 703 п'ятниця, 20.01.2012 15:13

Засідання МКМР

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, голови МКМР Вадіма Давидкова відбулося чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. У засіданні з 13 членів ради взяли участь 10. Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації, заступник голови ради Наталія Пархоменко прозвітувала про роботу МКМР за 2011 рік. Також члени затвердили план роботи МКМР на 2012 рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 776 п'ятниця, 20.01.2012 15:07