Головна / Новини


Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 635 четвер, 01.12.2011 11:16

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради на якому розглянуті наступні питання:

- Про санітарний стан територій, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, використання полігонів (с.Скельки, с.В.Криниця) та перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на території району.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 656 п'ятниця, 25.11.2011 15:33

Відбулася дев’ята сесія районної ради

Сьогодні відбулась дев’ята сесія Василівської районної ради шостого скликання. В роботі сесії взяла участь депутат обласної ради Катерина Луценко.

За доброю традицією перед початком сесії Сергій Джуган привітав з днем народження Антонюка Миколу Ілліча - начальника управління ветеринарної медицини у Василівському районі, вручив Подяку голови Запорізької обласної ради Матюху Андрію Борисовичу – секретарю Василівської міської ради за участь у складі збірної команди Запорізької області у першій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів, вручив жінкам району посвідчення та нагрудні знаки почесного звання України “Мати-героїня”.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 681 п'ятниця, 25.11.2011 15:15

Засідання Президії та спільне засідання постійних комісій

23 листопада о 13-00 відбулося засідання Президії Василівської районної ради шостого скликання та о 14-00 відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Члени Президії та депутати розглянули та погодили питання, що виносяться на розгляд дев’ятої сесії районної ради шостого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 644 середа, 23.11.2011 15:40

Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. В її роботі взяв участь голова районної ради Сергій Джуган. Депутати розглянули додаткові два питання, які потребують невідкладного розгляду на сесії, а саме:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 674 середа, 23.11.2011 15:38

Змагання механізаторів «Кращий плугатар»

21 листопада у фермерському господарстві «Дар» (керівник Ю.Могилевцев) до Дня працівників сільського господарства проведено цікаве міжгосподарське змагання механізаторів «Кращий плугатар». Участь в змаганнях взяли усі бажаючі з найближчих фермерських господарств: СФГ «Фенікс», СФГ «Наталі», ПП «Семеренко» та інші. Всього було представлено тринадцять одиниць техніки, яку розділили на чотири підгрупи різного класу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 717 вівторок, 22.11.2011 10:38

Кубок України з футзалу серед дітей 2000 року народження

За ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська дитячо-юнацька футзальна ліга» та за підтримки Василівської районної ради, Василівської районної державної адміністрації з 17 по 20 листопада 2011 року на фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Василівка проведений КУБОК УКРАЇНИ з футзалу серед дітей 2000 року народження.

Проводити спортивні змагання такого рівня є великою честю для господарів та радісною святковою подією для учасників.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 765 понеділок, 21.11.2011 14:53

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 614 неділя, 20.11.2011 07:00

Відбулася сесія Василівської міської ради

17 листопада відбулося засідання 12-ї позачергової сесії Василівської міської ради шостого скликання. Загальна кількість депутатів Василівської міської ради - 30 депутатів, на сесії були присутні 21 депутат. В засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації С.Грачов та заступник голови районної ради А.Кравець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 695 п'ятниця, 18.11.2011 15:25

Брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ

17 листопада голова райдержадміністрації С.Грачов провів брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ з питання «Соціально-економічний розвиток району у другому півріччі 2011 року:досягнення, проблеми, перспективи».

Відбувся цікавий, конструктивний діалог з найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону. Зокрема, наголошено на найбільш позитивних і негативних моментах розвитку сільськогосподарської галузі.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 624 п'ятниця, 18.11.2011 15:15