Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Відбулися змагання державних службовців з волейболу

Вчора на базі КЗ “ФОК “Таврія” відбулися районні змагання з волейболу серед державних службовців Василівського району 2012 року. В змаганнях взяли участь команди Василівського РВ ГУМНС України в Запорізькій області; РВ ГУМВС України в Запорізькій області; державних службовців Василівської райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади; посадових осіб та депутатів місцевих рад.

Першими на майданчик вийшли працівники міліції та місцевого самоврядування. З рахунком 2-0 перемогу здобула команда місцевого самоврядування. В другій грі державні службовці не відчули опору команди МНС та також здобули перемогу з рахунком 2-0. Третє місце виборола команда райвідділу міліції розібравшись з командою МНС. В фіналі зустрілися постійні її учасники державні службовці та команда місцевого самоврядування. В першій партії перемогу здобула команда місцевого самоврядування, в другій кращими виявилися державні службовці. Для визначення переможця довелося грати третю партію в якій влучнішою була команда місцевого самоврядування, які втретє поспіль виборюють Кубок голови райдержадміністрації. У складі команди переможців виступали: Андрій Матюх, Євгеній Власенко, Володимир Чабан, Віктор Зелінський, Яків Мащенко, Олег Ошурков та Олександр Мєлай.

п'ятниця, 13 Квітня 2012 11:04 | Переглядів: 950