Головна / Новини


Проведення нормативної грошової оцінки та інвентаризації земель – шлях до збільшення надходжень до місцевих бюджетів

В області триває робота з проведення інвентаризації, поновлення нормативно-грошової оцінки та розмежування земель державної та комунальної власності. Ці питання регулярно розглядаються на засіданнях підгрупи «Проведення земельної реформи» Комітету економічних реформ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 706 понеділок, 23.07.2012 14:11

Президент привітав хліборобів Запорізької області з намолотом першого мільйона тонн зерна

Президент України Віктор Янукович привітав хліборобів Запорізької області з намолотом першого мільйона тонн зерна нового врожаю.

«Переконаний, що ваша висока відповідальність за доручену справу, завзяття і майстерність є запорукою сьогоднішнього успіху», - йдеться у вітанні Глави держави.

Віктор Янукович подякував хліборобам за наполегливу щоденну працю та побажав здоров’я й родинного благополуччя.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 624 понеділок, 23.07.2012 13:43

Нарада з питань забезпечення проведення виборів

При голові райдержадміністрації С.Грачові проведено нараду за участю голови районної ради С.Джугана, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів органів виконавчої влади, правоохоронних органів району, органів місцевого самоврядування з питання підготовки до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 671 п'ятниця, 20.07.2012 01:28

“ТАВРІЯ” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

Сьогодні на шкільному стадіоні КЗ «Василівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1» відбувся турнір з футболу між командами ветеранів, присвячений Дню міста Василівка при підтримці заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України В.В. Бандурова. В турнірі взяли участь команди «Таврія» м.Василівка, «Колос» смт.Сахновщина Харківська область та команда «Ветеран-Шторм» м.Дніпропетровськ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 824 четвер, 19.07.2012 17:30

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

18 липня голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в засіданнї колегії райдержадміністрації. На колегію запрошені: члени колегії, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації; керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади; керівники підприємств, установ; голови міських, селищної, сільських рад району, представники ЗМІ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 711 четвер, 19.07.2012 14:36

Володимир Бандуров: Це приклад того, як традиції можуть жити не тільки в музеях, але і в нашому житті

У вівторок, 17 липня в Малобелозерской естетичної гімназії «Дивосвіт» відбулося урочисте відкриття «VI Міжнародного мистецького пленеру - «Дивосвіт-12»». Традиційно ця подія збирає під свої прапори талановитих художників, поетів, майстрів гончарної справи і прикладного мистецтва не лише з України, але і за кордону. У цьому році на міжнародний форум у Малу Білозерку приїхали гості з Польщі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 794 четвер, 19.07.2012 14:19

Аграрії сподіваються на краще

Сонце продовжує пекти, а небо інколи радує нас хмарністю та маленьким дощем, який ледь приб’є пилячку. Моряться від спеки і люди, і рослини, тож на щедрі опади очікують всі, а особливо сільгоспники. Вони вже встигли зібрати бідненький урожай зернових та все ж сподіваються, що встигнуть відійти від посухи й налитися силою соняшник та кукурудза, та таким чином збалансують цьогорічну ситуацію. Районна влада не стоїть осторонь проблем сільгоспвиробників та ставить їх вирішення пріоритетними.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 четвер, 19.07.2012 13:37

З перших вуст

5 питань міському голові

Напередодні головного свята Дніпрорудного міський голова Є.С.Матвєєв відповів на питання жителів міста.

- Євген Сергійович, що із запланованого на цей рік вже зроблено, а що ще чекає своєї черги? На чому робите акцент?

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 790 середа, 18.07.2012 16:40

КЕРІВНИКАМ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ!

Запорізька торгово-промислова палата пропонує послуги з підготовки висновку про форс-мажорні обставини, пов'язані з несприятливими погодними умовами. Для отримання вказаного висновку сільськогосподарському підприємству необхідно надати ЗТПП такі документи:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 798 середа, 18.07.2012 16:28

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування на якому розглянуто ряд нагальних питань. Голови міськселсільрад району ознайомили присутніх з проблемними питаннями щодо водозабезпечення населених пунктів району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 749 середа, 18.07.2012 15:24