Головна / Новини


Особливості декларування доходів

Особливості та перші підсумки цьогорічної кампанії декларування стали головними темами інтернет-конференції голови ДПС у Запорізькій області Олексія Тімарцева. На початку заходу він підкреслив, що процеси декларування проходять згідно із нормами Податкового кодексу України і існують певні відмінності від попередніх кампаній. У 2012 році декларація про отримані доходи подається до 1 травня поточного року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку, — впродовж всього року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 791 середа, 29.02.2012 07:57

Влада вирішує кадрові питання медичної галузі на селі

27 лютого за ініціативи голови райдержадміністрації С.В.Грачова відбулася зустріч заступника голови райдержадміністрації Д.Калініна та головного лікаря КУ «Василівська ЦРЛ» Василівської районної ради В.Сапи з ректором Запорізького державного медичного університету Ю.Колесником. Під час зустрічі обговорювалось питання підготовки медичних кадрів для лікувально-профілактичних закладів Василівського району відповідно до прийнятої рішенням дванадцятої позачергової сесії районної ради від 24.02.2012 №10 районної Програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 вівторок, 28.02.2012 15:28

Ех! Не кожного дня Масляна…

З розмахом відсвяткували у райцентрі останній день Масляної — сиропусну неділю. Гості з усього району привезли на святковий ярмарок млинці, вареники, пироги, пельмені. І все це щедро приправили не лише маслом та сметанкою, а ще й веселими піснями, конкурсами та народними гуляннями. Словом, розважалися, наїдалися і пили досхочу, адже з понеділка розпочався Великий Піст.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1069 понеділок, 27.02.2012 17:21

Для врегулювання тарифів на водопостачання в області планується створення єдиної регіональної водної компанії

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів засідання «круглого столу» робочої групи «Регіональний економічний розвиток» Комітету економічних реформ у Запорізькій області, на якому обговорено можливість створення єдиної регіональної водної компанії. - Всі ми знаємо, в яких складних умовах знаходяться водоканали області, і головна проблема - це великі борги за спожиту електроенергію, я вже не кажу про застарілі комунікації, які вимагають оновлення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 751 понеділок, 27.02.2012 11:38

Кількість партнерів Проекту ЄС/ПРООН збільшується

У рамках реалізації ІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» керівництво трьох районів-реплікантів - Василівського, Веселівського та Токмацького підписало Угоди про партнерство з ЄС/ПРООН на 2012-2015 роки. Ці три райони долучилися до реалізації Проекту на початку поточного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 789 п'ятниця, 24.02.2012 16:38

Відбулася дванадцята (позачергова) сесія районної ради

Сьогодні відбулася дванадцята (позачергова) сесія Василівської районної ради Запорізької області. Перед початком розгляду питань порядку денного від голови постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту та соціального захисту населення В.Д. Пилипенко надійшла пропозиція розглянути перших два питання, що стосуються бюджету, а інші проекти рішень, до яких не надійшло зауважень під час їх розгляду на засіданнях постійних комісій, затвердити пакетним голосуванням.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 725 п'ятниця, 24.02.2012 11:14

Відбулась п'ятнадцята сесія Запорізької обласної ради

Голова районної ради Сергій Джуган сьогодні взяв участь в роботі п’ятнадцятої сесії Запорізької обласної ради. Перед початком пленарного засідання голова ради Павло Матвієнко привітав присутніх з Днем захисника Вітчизни і вручив відзнаки Запорізької обласної ради кращим представникам громади міста та області. Потім слово взяв голова ЗОДА Олександр Пеклушенко, якій доповів про перспективі та бюджетні завдання Запорізької області на 2012 рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 789 четвер, 23.02.2012 21:07

Вони заслужили вдячність і шану

Напередодні Дня Захисника Вітчизни у Василівському клубі «Ветеран» вшановували ветеранів, які довели свою мужність і хоробрість у боях Великої Вітчизняної війни, а також вітали тих, хто виконував свій громадський обов’язок у лавах Радянської Армії, воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних війн. Завітали на свято і керівники району та міста. Голова райдержадміністрації Сергій Грачов та голова районної ради Сергій Джуган щиро подякували ветеранам Великої Вітчизняної та локальних війн за їхню мужність, героїзм, відвагу та самовідданість, з якими вони воювали з ворогом, боронили кордони Вітчизни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 815 четвер, 23.02.2012 20:58

З Днем захисника Вітчизни

З Днем захисника Вітчизни вітаємо всіх чоловіків Василівщини, які боронили рідну землю в Великій Вітчизняній війні, хто відбував службу в рядах Радянської Армії, у військах незалежної України, воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних воєн! Вони — надійний захист і опора всього українського народу, рідної Батьківщини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 721 четвер, 23.02.2012 07:00

Відбулося засідання комісії з питань власності

22.02.2012 року о 13.30 відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики. Комісією була розглянута черга денна дванадцятої (позачергової) сесії районної ради та проекти рішень:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 692 середа, 22.02.2012 16:22