Головна / Новини


Дорогие земляки!

Наш край славится талантливой и одаренной молодежью! Арсен Мирзоян, Василий Логай, Елена Кучер, Денис Стульников – имена, сегодня известные миллионам и которых подарила именно Запорожская земля. Год назад страна узнала о «Городе Z» – запорожских «майдансерах». Благодаря упорному труду, таланту и стремлению к победе ребята стали финалистами всеукраинского проекта «Майданс».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 750 середа, 04.07.2012 14:08

Виталий Марсавин - ЧЕМПИОН ЕВРОПЫ по тяжелой атлетике

02 – 10 июня 2012 года в г. Ленкорань Азербайджан прошел Чемпионат Европы по тяжелой атлетике среди ветеранов. В этих соревнованиях проняло участие более 300 тяжелоатлетов из 20 стран Европы. Большинство из участников в прошлом чемпионы и рекордсмены Европы и Мира, которые достигли не только наивысших результатов и титулов, но и признания своих заслуг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 931 вівторок, 03.07.2012 16:14

Пшениця цьогорічного врожаю відповідає вимогам 1-2 класу

В області розпочався збір урожаю ранніх зернових культур. Вже обмолочено близько 100 тисяч гектарів, зібрано 159 тисяч тонн зерна, що складає 14% від запланованих робіт. Середня врожайність поки що становить 15-16 центнерів з гектара, найвища - у Бердянському районі (25-28 ц/га), найнижча – у Василівському, Запорізькому та К-Дніпровському районах (9-10 ц/га).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 676 понеділок, 02.07.2012 16:54

Привітали податківців

Сьомий рік поспіль працівники податкової служби України відзначають своє професійне свято. Податківці Василівського району обслуговують понад чотири тисячі платників податку, з них тисяча - юридичні особи і більше трьох тисяч - фізичні особи. Фахівці податкової щомісяця стабільно виконують доведені завдання з наповнення бюджету, адже це вчасно виплачена заробітна плата вчителям, медикам та іншим державним службовцям; своєчасно профінансовані дитсадки, школи, лікарні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 783 понеділок, 02.07.2012 15:25

Шановні податківці!

Щиро вітаю Вас із святом – Днем податкової служби. Створення Державної податкової служби забезпечило функціонування ефективної системи прогнозування та адміністрування податків, одного із фундаментальних завдань влади нашої держави. Сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати – Україна має ефективно діючу податкову службу, здатну забезпечити виконання податкового законодавства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 717 понеділок, 02.07.2012 07:55

Урочисті збори з нагоди дня Конституції України

Сьогодні відбулися урочисті збори з нагоди святкування дня Конституції України. На зборах були присутні представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій району. Присутніх зі святом вітали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Володимир Бандуров, голова райдержадміністрації Сергій Грачов та голова районної ради Сергій Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 907 середа, 27.06.2012 16:52

Шановні земляки!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 737 середа, 27.06.2012 07:29

До уваги жителів району

07 липня 2012 року на території заказника «Лиса Гора» у м. Василівка за сприяння заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимира Бандурова, голови Василівської райдержадміністрації Сергія Грачова та Федерації аквабайка України відбудеться відкритий кубок Запорізької області з «Аквабайку».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 764 вівторок, 26.06.2012 09:41

Норми вдосконаленої Конституції мають утверджувати людину як найвищу цінність держави

Оновлена Конституція України має бути зорієнтована на утвердження людини як найвищої цінності суспільства та держави. Про це Президент України Віктор Янукович заявив на першому засіданні Конституційної Асамблеї. На переконання Глави держави, пріоритетами у процесі модернізації Основного Закону зокрема є посилення конституційних гарантій прав і свобод людини та громадянина, розширення конституційного регулювання інститутів безпосередньої демократії, збільшення ефективності механізму організації та збалансованості державної влади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 687 понеділок, 25.06.2012 10:35

Пам’ятаймо !..

Сьогодні біля Меморіалу Слави загиблим воїнам в районному центрі відбувся мітинг-реквієм «Не забуваймо пам’ятати полеглих», присвячений Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні. До початку мітингу лунала музика воєнних років, на центральній площі збиралися мешканці міста, працівники організацій, підприємств, установ. Колона на чолі з ветеранами рушила до Меморіалу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 754 п'ятниця, 22.06.2012 15:37