Головна / Новини


Служба, яка працює для людей

Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Василівської районної ради Запорізької області діє на підставі Положення про комунальну установу, затвердженого рішеннямрайонної ради від 26 лютого 2010 № 9. Основним завданням територіального центру є соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання або в умовах стаціонарного перебування (постійно - тимчасово).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 766 середа, 08.02.2012 09:43

В області збільшилась урожайність соняшника, картоплі та овочів

За інформацією Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, індекс обсягу сільськогосподарського виробництва за 2011 рік у всіх категоріях господарств склав 109,9%. За цим показником Запорізька область посідає 15 місце в країні. При цьому обсяги виробництва валової продукції торік перевищили рівень 2010 року на 366,7 млн. грн.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 950 вівторок, 07.02.2012 17:30

В Запорожской области спасатели 3,5 км несли рыбака, у которого на льдине случился инсульт

Вчера, 6 февраля, в Васильевском районе Запорожской области сотрудники Министерства чрезвычайных ситуаций 3,5 километра несли до автомобиля скорой помощи 59-летнего рыбака у которого случился инсульт на льдине. Как сообщили сегодня, 7 февраля, в областном управлении МЧС, вчера около 16:00 поступило сообщение о том, что на льду в 200 м от берега в заливе напротив железнодорожной платформы 1143 км лежит мужчина в бессознательном состоянии.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 681 вівторок, 07.02.2012 16:46

Головна мета — стабільне епізоотичне благополуччя

Минулої п’ятниці представники ветеринарної медицини області зібралися на засідання колегії, де підбивали підсумки роботи служби ветеринарної медицини за 2011 рік та визначали задачі на 2012. Колегія відбулася на базі Василівської райдержадміністрації. Понад 200 чоловік зібралося в залі. У роботі колегії взяли участь: перший заступник голови РДА Михайло Солопов, заступник директора ДНДІ лабораторної діагностики та ВСЕ Юлія Новожицька, начальники та спеціалісти районних та міських управлінь, лікарень ветеринарної медицини, спеціалісти обласних установ державної ветеринарної медицини, головні лікарі ветеринарної медицини сільгосппідприємств, ветеринарні спеціалісти відомчої ветеринарної служби.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 975 понеділок, 06.02.2012 19:55

Першість Василівського району з міні-футболу

В суботу на спортивному майданчику КЗ “ФОК “Таврія” закінчилися ігри першості Василівського району з фіні-футболу в першій лізі. В останньому турі зустрічалися команди “Фаворит” м.Василівка - “Олімпік” с. Приморське, “Спарта” м. Василівка - “Славутич Юніор” м.Василівка та команди с. Балки – с.Тополине. Перед останнім туром турнірне становище команд виглядало наступним чином: Фаворит – 9 очок, Спарта – 7, с.Тополине – 7, Олімпік – 5, Славутич Юніор – 3, Балки – 3.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 793 понеділок, 06.02.2012 11:05

Боротьба з корупцією – необхідна умова успішної реалізації ініційованих президентом В. Януковичем системних реформ

Президент України як гарант Конституції визначив боротьбу з корупцією одним із стратегічних завдань влади. У Президентській Програмі економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» зазначено, що високий рівень корупції робить країну менш привабливою для міжнародного капіталу, а це гальмує економічне зростання і заважає виконанню завдань щодо підвищення добробуту українських громадян.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 687 п'ятниця, 03.02.2012 14:40

НЕГОДА І ВСІ МИ

Негода завдає клопоту всім: комунальникам, рятувальникам, міліції і ДАІ, безхатченкам, дошкуляє всім нам. Додала канікул школярам, спочатку молодшо-класникам, а через день і старшокласникам. Поки що до понеділка, але відділ освіти буде слідкувати за температурним режимом — якщо на наступному тижні стовпчик термометра опуститься нижче мінус 18, то школярі ще відпочиватимуть.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 741 п'ятниця, 03.02.2012 10:40

Проект ЄС/ПРООН

Сьогодні заступник голови районної ради Анатолій Кравець взяв участь в засіданні координаційної ради з реалізації ІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Петра Гончарука. Реалізація ІІ фази проекту розпочалася в липні минулого року. Координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області Олександр Рябий ознайомив учасників заходу з ходом втілення проекту, а також окреслив пріоритетні напрямки роботи у поточному році.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 747 четвер, 02.02.2012 15:11

Звичайні виборчі дільниці будуть працювати на постійній основі

2 лютого при голові райдержадміністрації С.В.Грачові відбулася нарада з питання утворення в районі звичайних виборчих дільниць на постійній основі. В нараді взяли участь заступник голови районної ради А.Кравець, керівник апарату райдержадміністрації В.Давидков, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної територіальної виборчої комісії Н.Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 673 четвер, 02.02.2012 13:15

Шановні підприємці!

Управління Пенсійного фонду України в Василівському районі Запорізької області нагадує що фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності; особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, самі за себе - повинні обов’язково до 1 квітня 2012 року сформувати та подати до Пенсійного фонду звіт за 2011 рік у формі додатку №5.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 736 четвер, 02.02.2012 11:54