Головна / Новини


Дитинство - ніжне і святе

Діти - наше щастя, радість, турбота, відповідальність, сенс життя. Ми захищаємо їх від усього злого та намагаємося подарувати їм найкраще дитинство та майбутнє. А як мліють серця батьків, коли їхня дитина посміхається, і від тієї посмішки стає легко на душі. Сотні таких невинних та щирих посмішок 1 червня осяяли радістю та теплом міський парк Василівки. Тут зібралися дітлахи з різних шкіл району на святкування Міжнародного дня захисту дітей. Цей галасливий "вулик маленьких пчілок" важко було вгамувати, адже стільки емоцій переповнювали малечу, що вистачало на всіх дорослих.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 792 середа, 06.06.2012 13:39

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста. Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого неупередженого осмислення подій фактів журналістами, чесного їх оприлюднення. Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, району, суспільства…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 754 вівторок, 05.06.2012 22:09

Шановні жителі Василівського району, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із величним і радісним християнським святом — Святою Трійцею! Зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Це свято надає всім нам силу жити, боротися зі злом, гріхом, бути впевненим, що правда завжди перемагає, що любов сильніша за смерть. Саме в цей день Бог показав людині той шлях, по якому вона повинна йти. Тож нехай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя у кожну родину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 736 п'ятниця, 01.06.2012 17:00

Соціальний захист ліквідаторів ЧАЕС

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана пройшла нарада на якій було розглянуто питання «Про соціальний захист, медичне обслуговування та забезпечення ліками інвалідів I-II групи – ліквідаторів ЧАЕС». В нараді взяв участь голова Василівської районної державної адміністрації Сергій Грачов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 928 п'ятниця, 01.06.2012 16:40

Нарада для завідуючих та медичних працівників дошкільних навчальних закладів району

31.05.2012 у малій залі райдержадміністрації відбулась нарада для завідуючих та медичних працівників дошкільних навчальних закладів району. На нараді були присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Онищенко В.І., директор науково-методичного центру відділу освіти Нестор А.В., методист з питань дошкільної освіти науково-методичного центру Коронець Н.В. та лікар з гігієни дітей та підлітків районної санітарно-епідеміологічної станції Хижняк В.Г., яка розкрила особливості організації оздоровлення дітей дошкільного віку та організації якісного харчування, висвітлила питання щодо забезпечення санітарно-гігієнічного та епідеміологічного режиму в дошкільних навчальних закладах району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 888 п'ятниця, 01.06.2012 11:56

Свято Трійці

У містах і селах прибрана кожна хата: гілки над дверима й вікнами, на воротах берізками осичина вкопана, а зайди до хати — пахне лісом і травами, бо на підлозі зілля, букети на вікнах, клечання на покуті й стінах. Упродовж тижня та зелень буде прихистком для душ померлих, які тепер провідують живих родичів. Кленові гілки на полях передадуть житу, пшениці частину своєї могутньої сили — щоб не вилягав колос.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 816 п'ятниця, 01.06.2012 09:11

Міжнародний день захисту дітей - захистимо наше майбутнє!

Перше червня - дуже світлий і радісний день, адже це свято дітей! Цього дня особливо хочеться пригорнути їх і захистити від усього поганого, уберегти їхні юні душі. Саме від нашої батьківської уваги та любові, виховання залежить їхня доля, тож наше завдання — забезпечити дітям необхідне середовище та умови для щасливого зростання. Діти — майбутнє країни, Василівщини!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 760 п'ятниця, 01.06.2012 08:48

Відбулась 18 сесія Запорізької обласної ради

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Запорізької обласної ради. На початку засідання голова фракції Партії регіонів у Запорізькій обласній раді Ігор Грозовський поінформував про зміни у складі фракції — до більшості приєднався депутат Костянтин Гургура. За доброю традицією відбулося нагородження кращих представників Запорізького краю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 935 четвер, 31.05.2012 15:56

Vivat! Інтелект Запорізького краю

30.05.2012 в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась церемонія вручення обласної учнівської премії 2012 року кращим учням 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх регіонів області. На урочистостях були присутні 36 учнів – переможців всеукраїнських, міжрегіональних, обласних олімпіад та конкурсів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 803 четвер, 31.05.2012 07:50

Засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в засіданнї колегії райдержадміністрації, із 14 членів колегії були присутні 11. На розгляд колегії було включено 5 питань. Відкрив та провів засідання колегії райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Сергій Грачов. На колегії були присутні члени районної молодіжної ради, які одразу після засідання провели першу сесію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 924 середа, 30.05.2012 15:15