Головна / Новини


Все для спорту! Все для перемоги!

У ці червневі дні, коли вся Європа невпинно стежить за футбольними баталіями в Україні та Польщі, у Василівці, на стадіоні фізкультурно-оздоровчого комплексу "Таврія", також було гаряче. Тут у суботу відбулося велике свято. По-перше, був урочисто відкритий довгоочікуваний спортивний павільйон, на будівництво якого з 2008 по 2012 рр. з бюджетів різних рівнів виділено 1 млн. 778 тис. грн.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 840 понеділок, 18.06.2012 11:03

Дорогі медичні працівники!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 699 п'ятниця, 15.06.2012 15:49

Всяка риба гарна, коли на гачок іде

Так говорять між собою завзяті рибалки, але кожен чомусь намагається впіймати якнайбільшу, щоб було чим похвалитися і перед кумом, і перед сусідом та й самому задоволення отримати. Недарма з цього приводу скільки анекдотів ходить. Минулого тижні свою рибацьку майстерність доводили рибалки, які взяли участь у щорічних змаганнях з літньої ловлі риби на поплавочну вудочку «Золотий гачок», присвячених Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 804 вівторок, 12.06.2012 08:36

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

14 червня - Всесвітній день донора крові. Мало хто знає, що цей день було обрано на честь дня народження Карла Ландштейнера, який відкрив системи груп крові АВО. А цьогорічний девіз «Освіти світ!» ще більше підкреслює усю важливість донорства крові як одного з джерел життя людей всього світу. Щодня до лікарень привозять пацієнтів, для яких донорська кров означає життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 740 вівторок, 12.06.2012 08:08

Несмішні жарти

Центральну алею у Василівці більше не прикрашає бюст її засновника Василя Попова. У ніч з п’ятниці на суботу його розтрощили двоє неповнолітніх хлопців. Чим був спровокований цей акт вандалізму, з’ясовує міліція, адже порушників затримано. Та сам факт викликав хвилю гніву і обурення у громадськості райцентру. «До яких пір ми будемо мовчки дивитися, як нівечать наше місто? Необхідно не просто покарати винних, а викорінити причину, що спонукає молодь до подібних дій?» — з такими промовами виступали на зборах громадськості у міськраді представники депутатського корпусу, ветеранських та громадських організацій Василівки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 826 понеділок, 11.06.2012 21:09

Проїхалися

«Проїдемося з вітерком», «А-ну давай, двохколісний друже, не підведи, мене першим привези!» — ось з таким настроєм провели багато василівців минулий суботній день — «Велодень у Василівці»! Розвиток туристично-рекреаційної сфери Василівського району і перспектива проведення різних масових заходів, показати клас у їзді на велосипеді, помилуватися краєвидами рідного куточка, пройти незнайомими стежками, а найголовніше — поспілкуватися з ровесниками, розширити коло друзів — ось мета цього заходу, ініціатором якого: була районна влада.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 784 понеділок, 11.06.2012 20:59

Відкриття спортивного павільйону в м.Василівка

Минулої п’ятниці голова районної ради Сергій Джуган провів виїзну нараду з питання відкриття спортивного павільйону на стадіоні м.Василівка. В нараді взяли участь представники райдержадміністрації, міської ради, підрядника, комунальних закладів районної ради. В урочистому відкритті павільйону візьмуть участь голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко, голова обласної ради Павло Матвієнко, заступник міністра економіки Володимир Бандуров. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 722 понеділок, 11.06.2012 16:28

Відбулася повторна нарада з питань соціального захисту ліквідаторів ЧАЕС

Минулої п’ятниці під головуванням Сергія Джугана пройшла повторна нарада з розгляду питання «Про соціальний захист, медичне обслуговування та забезпечення ліками інвалідів І-ІІ групи – ліквідаторів ЧАЕС». В нараді взяв участь голова Василівської районної державної адміністрації Сергій Грачов. Головний лікар КУ «Василівська ЦРЛ» Сапа В.М. проінформував присутніх стосовно примірного переліку ліків, необхідних для забезпечення потреб ліквідаторів ЧАЕС та кількості коштів витрачених у 2011 році на відповідні потреби.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 723 понеділок, 11.06.2012 10:55

Енергопостачання та енергоефективність - головний акцент реалізації проекту ЄС/ПРООН

Вчора голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в засіданні координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Петра Гончарука. З липня минулого року в області здійснюється реалізація другої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 718 п'ятниця, 08.06.2012 18:40

Діяльність правоохоронних та контролюючих органів не повинна перешкоджати розвитку бізнесу

Створити максимально сприятливі умови для функціонування малого та середнього бізнесу - таке завдання постав Президент України перед керівниками центральних та місцевих органів влади, правоохоронних та фіскальних структур під час останнього засідання Ради регіонів. Насамперед йдеться про мінімізацію втручання контролюючих органів у діяльність бізнесу, спрощення дозвільної системи, поглиблення процесів дерегуляції, а також підвищення дисципліни та відповідальності у системі органів контролю та правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 724 п'ятниця, 08.06.2012 07:44