Головна / Новини


Роботу нового скликання розпочато

Сьогодні, 09 грудня у сесійній залі адмінбудинку відбулось перше пленарне засідання Василівської районної ради восьмого скликання. До зали засідань були запрошені народний депутат України Юлія Яцик, голова районної територіальної виборчої комісії Алла Нестор, керівники закладів та установ міста Василівка, керівники громад, що увійшли до складу розширеного Василівського району, керівництво районної ради та райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 467 середа, 09.12.2020 14:36

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 143 понеділок, 07.12.2020 08:21

5 соціально-трудових гарантій для осіб з інвалідністю

Люди з інвалідністю мають рівні права у сфері праці й зайнятості з іншими категоріями населення. При цьому залучення таких людей до трудової діяльності вимагає надання їм додаткових переваг. Законодавством передбачено низку гарантій, спрямованих на реалізацію трудового потенціалу осіб з інвалідністю. Державна служба зайнятості прагне нагадати про пільги для цієї особливої категорії працездатних людей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 109 п'ятниця, 04.12.2020 14:39

Привітання з Днем Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 98 п'ятниця, 04.12.2020 06:55

Привітання з Днем працівників статистики

Шановні працівники статистики! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 100 п'ятниця, 04.12.2020 06:54

Привітання з Всесвітнім днем волонтерів

Шановні волонтери! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітає вас з Всесвітнім днем волонтерів! Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 97 п'ятниця, 04.12.2020 06:43

Забезпечення людей з інвалідністю продуктивною роботою – завдання служби зайнятості

Щорічно 3 грудня спільнота відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Цей день не можна назвати святковим, але він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. У нашій країні саме на державну службу зайнятості покладено завдання сприяти у пошуку роботи людям з інвалідністю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 89 середа, 02.12.2020 15:53

Привітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 97 вівторок, 01.12.2020 07:12

У центрі зайнятості назвали найбільш затребувані професії часів пандемії

У Запорізькому обласному центрі зайнятості повідомили, що серед вакансій, які надійшли від роботодавців, кількісно переважають робітничі професії. "Карантин суттєво не вплинув на структуру вакансій.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 п'ятниця, 27.11.2020 12:47

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду. Охоплення електронним документообігом по заявах-розрахунках, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 80%.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 134 середа, 25.11.2020 10:38