Головна / Новини


"Краса по - українськи - 2018"

1 червня в Василівському центрі культури і дозвілля відбувся ІІІ районний конкурс краси, моди і таланту "Краса по - українськи - 2018". В конкурсі приймали участь дівчата та хлопці з Василівки, Дніпрорудного, Широкого, Малої Білозерки, Кам`янського, Степногірська, Скельок.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 51 вівторок, 05.06.2018 12:21

Приємне з корисним – стовідсотково!

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже від того, як вони обирають професію, якими критеріями користуються у своєму виборі, залежить не тільки майбутнє дітей, а й майбутнє держави. На сьогодні кожен третій випускник школи обирає професію стихійно, а це означає, що для багатьох із них обрана професія стане тимчасовою, тільки на період навчання. Навчання заради диплому ніколи користі не приносить, а лише створює зайві проблеми у майбутньому: незадоволеність працею, психологічне вигорання, низька конкурентоспроможність на ринку праці, безробіття.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 вівторок, 05.06.2018 08:01

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 148 понеділок, 04.06.2018 13:54

Кадрові зміни

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін представив колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги виконуючого обов’язки головного лікаря КЗ «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР ЗО, заступника головного лікаря Ольгу Хороль.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 122 понеділок, 04.06.2018 10:58

Відзначили Міжнародний день захисту дітей

Голова районної ради Денис Калінін разом із заступником голови Андрієм Дашковським відвідали низку заходів, які було присвячено Міжнародному дню захисту дітей. У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 96 п'ятниця, 01.06.2018 15:27

Привітання з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас зі світлим та прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 82 п'ятниця, 01.06.2018 07:00

Актуально. Тимчасова зайнятість

Всі ми чекаємо на літо, мріємо про відпочинок. Але літо дає не тільки неймовірні враження та можливість відновлення сил, але це і чудову нагоду знайти тимчасову роботу та заробити додаткових коштів. В ситуації, коли роботодавець має потребу в працівниках на короткий час та не може взяти робітника на постійній основі, можна скористатися можливістю організації тимчасової зайнятості. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є для центрів зайнятості засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці у своєму регіоні, а для безробітних – можливістю трудової адаптації і джерелом доходу в скрутний з матеріальної точки зору період.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 середа, 30.05.2018 09:36

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

З 11 по 20 червня 2018 року В Запорізькій області буде проводитись акція «Декада служби зайнятості для військовослужбовців», в рамках якої пройдуть заходи: - виїзні інформаційні семінари щодо видів послуг, які надаються державною службою зайнятості військовослужбовцям, у військових частинах, розташованих на території міста (району);
- семінари для військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, та звернулись до центру;

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 49 вівторок, 29.05.2018 15:36

Робота з питань відповідального батьківства продовжується

Проведення соціальної роботи з питань відповідального батьківства серед членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах є пріоритетним напрямком Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Групові профілактичні заходи для цієї категорії дають певні результати.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 п'ятниця, 25.05.2018 14:25

Свято «Останнього дзвоника»!

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін прийняв участь у заходах присвячених святу «Останній дзвоник» та привітав усіх із закінченням навчального року. На це свято, на шкільні подвір’я завітали учні, їхні батьки, а також гості. Шановні школярі, вчителі та випускники! Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 184 п'ятниця, 25.05.2018 13:09