Головна / Новини


Свято працівників соціальної сфери

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін привітав з професійним святом працівників соціальної сфери. - Праця соціального працівника сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 151 п'ятниця, 03.11.2017 10:44

Засідання конкурсної комісії

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області, а саме на посади: директора Верхньокриничанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ – дошкільний навчальний заклад» ВРР ЗО, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 325 вівторок, 31.10.2017 15:59

Відповідаємо на запитання. Що можуть і не можуть робити місцеві управління освіти

На редакційну пошту “Нової української школи” надходить багато запитань щодо того, якими будуть функції та повноваження місцевих органів з управління закладами освіти. У наших добірках щоп’ятниці ми шукаємо на них відповіді і коротко пояснюємо вам. Деякі питання потребують детального аналізу. Як, наприклад, сьогоднішнє. Чи дозволяє новий закон “Про освіту” місцевим органам створювати відділи та департаменти, які будуть тими ж самими нинішніми “районо”? Чи зможуть вони контролювати школи?

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 98 вівторок, 31.10.2017 08:21

Співчуття!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлює співчуття з приводу загибелі нашого земляка, жителя с.Мала Білозерка – Олександра Жукова, 1986 року народження, який виконуючи завдання в антитерористичній операції загинув від вогнепального поранення 28 жовтня 2017 року. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 603 понеділок, 30.10.2017 11:58

Відбулись заходи до Дня визволення Василівського району та населених пунктів району від фашистських загарбників

28 жовтня голова районної ради Денис Калінін взяв участь у заходах до визволення населених пунктів району від фашистських загарбників. День села у Малій Білозерці святкувався вперше. 28 жовтня 1943 р. село було визволене від фашистських загарбників. Хоча і день видався непогожий, але атмосфера у селі була святковою. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 понеділок, 30.10.2017 11:35

Засідання конкурсної комісії

27.10.2017 відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 208 п'ятниця, 27.10.2017 15:34

Висловлюємо співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття з приводу тяжкої непоправної втрати. Від нас пішла чудова людина та неперевершений професіонал. Усі свої сили й свій талант Віталій Сацький до кінця присвятив служінню Батьківщині та рідному краю. Багато років він очолював комбінат «Запоріжсталь» і саме завдяки його наполегливій праці підприємство є флагманом вітчизняної промисловості. Його визначні заслуги гідно відзначені численними нагородами, головна серед яких - звання Герой України. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті талановитим керівником та організатором, щирою небайдужою людиною.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 50 п'ятниця, 27.10.2017 11:29

Привітання з Днем визволення України, Василівського району від фашистських загарбників та Дня міста Василівка

Шановні ветерани, василівці та громада району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з річницею визволення України, Василівського району від фашистських загарбників та Днем міста Василівка!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 149 п'ятниця, 27.10.2017 08:23

Привітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Щиро бажаємо вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 п'ятниця, 27.10.2017 08:00

«Місячник проти насильства та торгівлі людьми завершено, але профілактична робота продовжується»

Районний місячник з питань попередження насильства в сім’ї та серед учнівської молоді, протидії торгівлі людьми завершено. Організатором профілактичного заходу традиційно виступив Василівський районний ЦСССДМ. Протягом жовтня місяця на базі учбових закладів (загальноосвітні школи, професійні ліцеї) м.Василівка, м.Дніпрорудне, смт. Степногірськ, сіл Балки, Скельки, Приморське, Орлянське, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 четвер, 26.10.2017 14:26