Головна / Новини


Привітання з днем міста

Дорогі дніпрорудненці! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас з річницею рідного міста! День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Хоч ваше місто і не має багатовікової історії але славиться прекрасними працелюбними людьми, видатними досягненнями та значним вкладом у промисловий потенціал району та України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 144 п'ятниця, 13.07.2018 07:13

Привітання до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники Запорізького залізорудного комбінату! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 85 п'ятниця, 13.07.2018 07:00

Пам’ятаємо…….

11 липня 2018 року виповнився рік з дня передчасної смерті Кравця Анатолія Семеновича. Педагог за фахом, начальник відділу освіти, перший заступник голови Василівської райдержадміністрації, заступник голови Василівської районної ради, депутат кількох скликань. Водночас, він був Людиною, у якої тисячі наших земляків отримували допомогу чи просто пораду. Він заслуговував на повагу політичних опонентів, колег по роботі. Віддано служив інтересам територіальної громади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 182 четвер, 12.07.2018 09:54

Привітання до Дня Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла

Дорогі земляки, шановна громадо, щиро вітаю Вас з Храмовим Святом - Днем памʼяті Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла. Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлим почуттям віри, надії і любові. Висловлюю щиру подяку настоятелям церкви, парафіянам та всім небайдужим жителям міста, завдяки спільним зусиллям яких відродилася церква. З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 четвер, 12.07.2018 08:42

Належне виховання дітей – особиста відповідальність батьків

З метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та з метою запобігання проявів негативної поведінки дітей в літній період, недопущення скоєння ними злочинів, працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Василівським бюро безоплатної правової допомоги, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 51 середа, 11.07.2018 11:27

Кадрові зміни

Cьогодні голова районної ради Денис Калінін представив колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги головного лікаря комунального закладу, Тищенко Тараса Михайловича, якого призначено на посаду за результатами конкурсу та рішення сесії районної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 129 п'ятниця, 06.07.2018 13:44

Привітання до Дня родини

Дорогі земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас із святом – Днем родини! Сьогодні українська родина є найважливішим осередком, що зберігає й передає з покоління в покоління невмирущі культурні цінності нашого народу, його багаті національні традиції.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 п'ятниця, 06.07.2018 07:12

Антирейтинг вакансій. Кому платять найменше.

В базі актуальних вакансій, які роботодавці надали до служби зайнятості Запорізької області станом на 04 липня 2018р. налічується понад 1,1 тис. вакансії. Серед них 450 вакансій із заробітною платою до 4000 грн. В більшості, таку оплату праці працедавці пропонують за виконання робіт підсобних робітників, прибиральників службових приміщень, диспетчерів, швачок, касирів, кухонних робітників, озеленювачів, сестер медичних, тощо.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 четвер, 05.07.2018 10:16

Про порядок надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 24.05.2018 № 285 «Про затвердження Порядку надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі» зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області29 травня 2018 року за № 65/1944 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 272 четвер, 05.07.2018 10:01

Депутатський день в районній раді

Сьогоднішній сесійний день у районній раді видався доволі напруженим. Перед початком пленарних засідань відбулось засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань спільної власності та регуляторної політики, з земельних питань, екології та агропромислового розвитку. Членами постійних комісій розглядались питання черги денної двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської районної ради сьомого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 291 середа, 27.06.2018 15:15