Головна / Новини


Конкурсні відбори тривають

У межах проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти району, відповідно до діючого Порядку, голова районної ради Денис КАЛІНІН відвідав комунальні заклади «Балківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області, «Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області, «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 54 вівторок, 29.10.2019 11:28

Василівщина відзначила чергову дату утворення району та визволення від фашизму

Сьогодні, Василівський район відзначив поважну 96 річницю утворення району та 76-ту річницю визволення території від нацистських окупантів. З кожним роком все далі й далі від нас залишається визвольна осінь 1943 року. Та скільки б не минуло часу, ми ніколи не забудемо, яку ціну заплатили наші земляки за перемогу у Другій світовій війні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 129 п'ятниця, 25.10.2019 13:27

НАЗК звертає увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування

Відповідно до змін, які внесені в ЗУ "Про запобігання корупції" та набрали чинності 18 жовтня. Відтепер термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 74 п'ятниця, 25.10.2019 10:17

Привітання з Днем визволення Василівського району та України від фашистських загарбників, 96 річчям утворення Василівського району

Шановні ветерани, василівці та громада району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем визволення Василівського району та України від фашистських загарбників, 96 річчям утворення Василівського району!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 27 п'ятниця, 25.10.2019 07:00

Привітання з Днем автомобіліста

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають всіх водіїв зі святом - Днем автомобіліста. Автомобіліст – професія особлива і водночас дуже напружена, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 п'ятниця, 25.10.2019 06:27

Торгівля людьми і рабство

Торгівля людьми – це тяжкий злочин проти життя та здоров’я людини, злочин проти її волі, честі та гідності, це страшна форма сучасного рабства. Ця соціальна хвороба має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 п'ятниця, 25.10.2019 06:24

Вітали ветеранів

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін разом з заступником голови райдержадмінстрації Василем Зайцевим та головою районної Ради ветеранів Сергієм Лобинцевим взяли участь у традиційному «Солдатському привалі» з нагоди 76-ї річниці визволення Василівського району від фашистських загарбників. Заходи відбулись на базі Василівської загальноосвітньої школи №3.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 46 четвер, 24.10.2019 15:10

Порядок отримання технічних засобів реабілітації особами з інвалідністю

Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2018 року №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 четвер, 24.10.2019 15:04

В районі новий очільник поліції

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у представленні новопризначеного начальника Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області підполковника поліції Галілєєва Станіслава Васильовича. Представив нового очільника поліції району начальник ГУНП в Запорізькій області генерал поліції ІІІ рангу Лушпієнко Микола Миколайович. Станіслав Васильович має вищу юридичну освіту, з 1995 року несе службу в органах внутрішніх справ України, служба в Національній поліції України з 2015 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 47 середа, 23.10.2019 17:13

Допомагаємо дітям – сиротам адаптуватися до суспільства

Соціальним працівникам добре відомо, що у випускників інтернатних закладів існує чимало проблем, які вони не можуть вирішити самостійно, без сторонньої допомоги. Їх життєві труднощі пов’язані з відсутністю сімейного виховання, з браком батьківської любові та опіки, і як наслідок – не готовність таких дітей до складного дорослого життя. Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують не тільки співчуття, але і підтримки та соціальної допомоги в плані адаптації до суспільства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 29 середа, 23.10.2019 10:58