Головна / Новини


Негативні наслідки небезпечної поведінки

Специфіка підліткового віку, а саме акцентуації характеру, бажання екстриму, емансипація від впливу дорослих, групування з однолітками, максималізм та віра у свою невразливість: «зі мною не може статися нічого поганого» призводить до ризикованої поведінки. Крім того, загроза здоров’ю і навіть життю наших дітей виникає через небезпечні захоплення (наприклад, селфі на дахах багатоповерхівок чи електроопорах, транспорті, що рухається, тощо), через депресії та втрату сенсу життя й моральних орієнтирів, схильність до суїцидів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 141 вівторок, 03.04.2018 10:05

Пошук професійних батьків продовжується

Спеціалістами Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжується активний пошук кандидатів в патронатні вихователі. Так, 27 березня 2018 року для педагогічного колективу КЗ «Василівської загальноосвітньої школи-інтернат» проведено тематичну лекцію "Шукаємо професійних батьків", охоплено 30 осіб.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 80 понеділок, 02.04.2018 16:52

Інформація на сайт «Туберкульоз - соціальна хвороба»

Як говорять медики, в Україні ситуація з поширенням туберкульозу є складною, але контрольованою. За офіційною статистикою в нашій країні рівень захворюваності на туберкульоз становить 67,6 на 100 тисяч населення. Щороку реєструється близько 30 тисяч випадків захворювання. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 62 понеділок, 02.04.2018 16:24

МАН — наш шлях до успіху!

Відразу три призових місця вибороли на обласному етапі конкурсу юні науковці-психологи Ольга Квас (І місце), Анастасія Драгунова (ІІ місце) та Крістіна Дроздовська (ІІІ місце). Наставниками дівчат вже не перший рік залишаються вчитель Ніна Вікторівна Філінська та науковий керівник, доцент ЗНУ, кандидат педагогічних наук, декан Ольга Вікторівна Пономаренко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 153 понеділок, 02.04.2018 12:43

В центрі зайнятості пропонують опановувати нові професії за індивідуальною формою навчання

На ринку праці сьогодні вкрай не вистачає кваліфікованої робочої сили. «Задля удосконалення освітньої та професійної підготовки населення ми переглянули свої підходи до організації профнавчання безробітних, – розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. – Наряду з груповими формами роботи акцентуємо увагу на організації навчання за замовленням роботодавців під конкретні робочі місця. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 99 четвер, 29.03.2018 15:26

В районній раді – депутатський день

Сьогоднішній сесійний день у районній раді видався напруженим. Перед початком пленарних засідань відбулись засідання чотирьох постійних комісій районної ради:
- з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку;
- з гуманітарних питань та соціального захисту населення;
- з питань спільної власності та регуляторної політики;
- з земельних питань, екології та агропромислового розвитку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 351 середа, 28.03.2018 13:59

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції. Організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ управління соціального захисту населення райдержадміністрації. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 середа, 28.03.2018 13:32

У районній раді відбувся депутатський день

23 березня відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто загалом 42 питання двадцять четвертої сесії районної ради, що запланована на 28 березня поточного року. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Холоша А.І. – перший заступник голови районної державної адміністрації, Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 303 понеділок, 26.03.2018 08:42

Вітання з Днем Служби безпеки України

Шановні працівники Служби безпеки України! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ! Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 п'ятниця, 23.03.2018 07:44

На розвиток Запорізької області направлено ще 608 млн. грн. – Результат роботи пленарного засідання 21-ї сесії Запорізької обласної ради

Голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі сесії Запорізької обласної ради. Результатом роботи першого пленарного засідання 21-ї чергової сесії Запорізької обласної ради стало затвердження основної частини бюджету розвитку області на 2018 рік, внесення змін до обласних програм і розподілення коштів на екологічні проекти і ремонт доріг загального користування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 четвер, 22.03.2018 16:35