Головна / Новини


«Діти дощу» - хто вони? Або що ви знаєте про аутизм»

15 листопада 2018 року спеціалісти КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області провели семінар-практикум для логопедів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти району з теми «Діти дощу» - хто вони? Або що ви знаєте про аутизм». Захід відбувся на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» ВРР ЗО.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 четвер, 15.11.2018 16:36

32% безробітних в Запорізькій області – мешканці сільської місцевості

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Розв'язання цієї проблеми можливе тільки за умови поєднання зусиль державної служби зайнятості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавців шляхом підтримки суб'єктів господарювання, які створюють нові робочі місця через надання пільг за рахунок місцевих та державного бюджетів; створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, через розвиток малого підприємництва і самозайнятості.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 четвер, 15.11.2018 15:03

Нарада освітян району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у нараді керівників закладів освіти, яка відбулась на базі Василівської загальноосвітньої школи №1. Під час наради було обговорень наступні питання: «Про роботу веб-сайтів навчальних закладів району» - доповідала Задорожна Н.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, «Про організацію проходження курсів підвищення кваліфікації педагогів району у 2018 році» - доповідала Лактіонова К.І. – методист КУ «СЦЗО» ВРР ЗО,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 123 середа, 14.11.2018 14:31

Нарада при голові районної ради

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін провів нараду під час якої було обговорено звернення громадської організації «Ветеранів АТО та волонтерів «РАЗОМ» щодо організації на території району національно-патріотичної роботи з виховання підростаючого покоління.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 101 вівторок, 13.11.2018 16:10

Поговорили з учнями про безпеку життєдіяльності

Спеціалістам, які займаються профілактичною роботою, добре відомо, що для успішного попередження та протидії насильству, для профілактики правопорушень серед дітей необхідно проводити навчальні заняття з питань безпечної поведінки, правової освіти, безконфліктного спілкування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 вівторок, 13.11.2018 14:22

Конференція Асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я Запорізької області

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у спільній конференції Асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я Запорізької області Запорізької обласної державної адміністрації та членів Василівського госпітального округу під час якої було обговорено питання реформування системи охорони здоров’я.Вела конференцію Авраменко Н.В. - президент Асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я, Заслужений лікар України, доктор наук, професор, депутат Запорізької обласної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 87 вівторок, 13.11.2018 14:02

Реконструкція магістрального водоводу у Дніпрорудному вийшла на фінішну пряму

09 листопада до Василівський район з робочим візитом відвідав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.  Посадовця зустрічали голова районної ради Денис Калінін та Дніпрорудненський міський голова Юрій Коробов. Наймасштабніший за 50 років ремонт дніпрорудненського водогону добігає кінця. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 62 понеділок, 12.11.2018 16:51

Шевченківській ЗОШ – 90 років!

9 листопада 2018 року КЗ «Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів» ВРР ЗО відсвяткувала 90-річний ювілей. За місяць до свята вчителі разом із учнями відвідували колишніх випускників школи віком, роздавали анкети-спогади, а згодом і запрошення на святковий захід. Ці анкети, журнали тих років, а також щоденники були розміщені в залі і кожен бажаючий міг зазирнути до них, знайти своє прізвище чи своїх рідних та згадати, як це було.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 180 понеділок, 12.11.2018 15:00

Важливо для одержувачів субсидій

У зв'язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова Кабінету Міністрів України № 841 від 17.10.2018) і необхідністю їх врахування при визначенні розміру субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведено управлінням соціального захисту населення у першій декаді листопада.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 понеділок, 12.11.2018 14:36

Район святкує Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада разом з Днем української писемності та мови, згідно Указу Президента 30.12.2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 106 п'ятниця, 09.11.2018 11:29