Головна / Новини


Відбулась колегія ЗОДА

Голова районної ради Сергій Джуган взяв участь в роботі колегії Запорізької облдержадміністрації. Засідання проводив керівник ЗОДА Олександр Пеклушенко. У заході взяв участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров. Згідно оцінки діяльності державних адміністрацій, яку здійснює Кабінет Міністрів України, за підсумками І кварталу поточного року Запорізька область посідає 10 місце серед усіх регіонів країни (за підсумками 2011 року - 19).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 807 четвер, 07.06.2012 14:32

Юні танцюристи показали клас!

З яким очікуванням щороку чекають учні хореографічного та вокального відділень Василівської дитячої музичної школи та їх батьки на день звітного концерту! Серед присутніх в залі ЦКД, де традиційно проходить захід, жодного байдужого. Родинами приходять порадіти за успіхи дітей, оцінити розвиток їх досягнень, подякувати викладачам та просто насолодитися майстерними хореографічними постановками та вокальними номерами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 835 четвер, 07.06.2012 07:13

Вірші читали нам поети…

"У стінах срібного століття" - так романтично назвали поетичний фестиваль у Василівці його організатори - члени літературно-поетичного об'єднання "Ліра". Адже проходив він дійсно у стінах, які пережили срібний вік поезії - на території музею-заповідника "Замок Попова", побудованого в 1894 році. Поети Василівського району, Запоріжжя, Бердянська, Енергодара, Дніпропетровська, Харкова, Херсонської області, і навіть Москви привезли свої поетичні перли.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1496 середа, 06.06.2012 14:04

Дитинство - ніжне і святе

Діти - наше щастя, радість, турбота, відповідальність, сенс життя. Ми захищаємо їх від усього злого та намагаємося подарувати їм найкраще дитинство та майбутнє. А як мліють серця батьків, коли їхня дитина посміхається, і від тієї посмішки стає легко на душі. Сотні таких невинних та щирих посмішок 1 червня осяяли радістю та теплом міський парк Василівки. Тут зібралися дітлахи з різних шкіл району на святкування Міжнародного дня захисту дітей. Цей галасливий "вулик маленьких пчілок" важко було вгамувати, адже стільки емоцій переповнювали малечу, що вистачало на всіх дорослих.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 796 середа, 06.06.2012 13:39

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста. Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого неупередженого осмислення подій фактів журналістами, чесного їх оприлюднення. Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, району, суспільства…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 759 вівторок, 05.06.2012 22:09

Шановні жителі Василівського району, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із величним і радісним християнським святом — Святою Трійцею! Зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Це свято надає всім нам силу жити, боротися зі злом, гріхом, бути впевненим, що правда завжди перемагає, що любов сильніша за смерть. Саме в цей день Бог показав людині той шлях, по якому вона повинна йти. Тож нехай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя у кожну родину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 740 п'ятниця, 01.06.2012 17:00

Соціальний захист ліквідаторів ЧАЕС

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана пройшла нарада на якій було розглянуто питання «Про соціальний захист, медичне обслуговування та забезпечення ліками інвалідів I-II групи – ліквідаторів ЧАЕС». В нараді взяв участь голова Василівської районної державної адміністрації Сергій Грачов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 929 п'ятниця, 01.06.2012 16:40

Нарада для завідуючих та медичних працівників дошкільних навчальних закладів району

31.05.2012 у малій залі райдержадміністрації відбулась нарада для завідуючих та медичних працівників дошкільних навчальних закладів району. На нараді були присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Онищенко В.І., директор науково-методичного центру відділу освіти Нестор А.В., методист з питань дошкільної освіти науково-методичного центру Коронець Н.В. та лікар з гігієни дітей та підлітків районної санітарно-епідеміологічної станції Хижняк В.Г., яка розкрила особливості організації оздоровлення дітей дошкільного віку та організації якісного харчування, висвітлила питання щодо забезпечення санітарно-гігієнічного та епідеміологічного режиму в дошкільних навчальних закладах району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 892 п'ятниця, 01.06.2012 11:56

Свято Трійці

У містах і селах прибрана кожна хата: гілки над дверима й вікнами, на воротах берізками осичина вкопана, а зайди до хати — пахне лісом і травами, бо на підлозі зілля, букети на вікнах, клечання на покуті й стінах. Упродовж тижня та зелень буде прихистком для душ померлих, які тепер провідують живих родичів. Кленові гілки на полях передадуть житу, пшениці частину своєї могутньої сили — щоб не вилягав колос.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 821 п'ятниця, 01.06.2012 09:11

Міжнародний день захисту дітей - захистимо наше майбутнє!

Перше червня - дуже світлий і радісний день, адже це свято дітей! Цього дня особливо хочеться пригорнути їх і захистити від усього поганого, уберегти їхні юні душі. Саме від нашої батьківської уваги та любові, виховання залежить їхня доля, тож наше завдання — забезпечити дітям необхідне середовище та умови для щасливого зростання. Діти — майбутнє країни, Василівщини!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 765 п'ятниця, 01.06.2012 08:48