Головна / Новини


Прийняття місцевих бюджетів

Відповідно до ст.. 77 Бюджетного кодексу України міські, селищні та сільські ради затверджують відповідні бюджети не пізніше ніж у двотижневий строк з дня затвердження районного бюджету. Районний бюджет затверджено рішенням одинадцятої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року №5 “Про районний бюджет на 2012 рік”. Тож вчора відбулися сесії міських, селищної та сільських рад району на яких затверджені відповідні бюджети. Можемо сказати, що бюджетний процес в частині складання, розгляду та затвердження бюджетів завершено.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 711 п'ятниця, 13.01.2012 10:45

Блакитний вогник, що дарує надію

З кожним роком у Василівському районі стає все більше газифікованих сел. Саме на цьому робить акцент у своїй роботі районна влада, на це були націлені і передвиборчі програми багатьох кандидатів на пости голів сільрад. То ж нині маємо реальну картину виконаних обіцянок і можемо аналізувати певні досягнення.

А хто краще скаже про зроблене, ніж самі виборці? У П’ятихатській сільраді, що не рік — пуск газу. Начебто, не так давно пускали газ у Малих Щербаках, як знову таке ж свято у с. Лобкове.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 859 п'ятниця, 13.01.2012 09:35

Депутаты областного совета - в интернет-пространстве

Депутат Запорожского областного совета, член фракции ПР, председатель Запорожского областного молодежного парламента, председатель Васильевской райгосадминистрации Сергей Грачев начал прием граждан в популярных социальных сетях:

Twitter @sgrachov; facebook.com/sgrachov; http://vkontakte.ru/sgrachov; www.youtube.com/user/SergeyGrachov

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 743 четвер, 12.01.2012 14:38

Нарада з правоохоронними органами

Сьогодні голова районної ради взяв участь у нараді при голові райдержадміністрації з правоохоронними органами з питань боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку, забезпечення нормального функціонування правоохоронних органів на території регіону, спільного вирішення проблем правоохоронців, можливої підтримки, у рамках законодавчого поля, з боку районної влади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 888 середа, 11.01.2012 16:48

ГІДНИЙ ШАНИ І ПОВАГИ

28 грудня 2011 року виповнилося 90 років Григоренко Петру Петровичу, інваліду Великої Вітчизняної війни. У клубі «Ветеран» Василівської міської організації ветеранів сердечно і тепло вітали Петра Петровича. Прийшли привітати ювіляра голова міської організації ветеранів Л.А. Слободян, заступник голови районної ради А.С. Кравець, голова міської ради, його заступник та секретар міської ради С.В. Лобинцев, В.О.Казачков, А.Б. Матюх, директор КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" В.К. Живиця, голови районних рад ветеранів й інвалідів ВВВ М.В. Мягкий і А.Й. Воскобойник, чимало земляків.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 730 середа, 11.01.2012 11:30

Міні-царство Нептуна

Людей, які не вміли плавати, стародавні греки називали «кульгавими». Життя тієї цивілізації було тісно пов'язане з водою, тому, певно, знали, що говорили. Та і в наш час, мабуть, важко знайти людину, яка б не вміла бодай триматися на воді.

А якщо з дитинства розвивати та вдосконалювати ці вміння? Погодьтеся, що від цього лише користь. А до того ж чому б і не скористатися такими можливостями, якщо басейн є при школі. Таких шкіл не те що в області, а й в Україні можна на пальцях полічити.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 738 середа, 11.01.2012 11:22

Розвиток молочно-тваринницької галузі

11 січня голова районної ради Сергій Джуган взяв участь у нараді при голові райдержадміністрації Сергія Грачова з питання розвитку молочно-тваринницької галузі в районі. У нараді також прийняли участь перший заступник генерального директора ТОВ ВО «Моліс» та директор ТОВ «Агропромислова кампанія». Представники Агропромислової кампанії проінформували щодо перспектив реконструкції і розвитку тваринницького комплексу на 200 голів великої рогатої худоби на території Орлянської сільської ради, наголосили на необхідності закупівлі обладнання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 749 середа, 11.01.2012 09:51

Різдвяні привітання!

Сьогодні ввечері в небі запалає Різдвяна Зірка. Звідусіль линуть вітання! Всі один одному посміхаються, бажають щастя, любові, здоров’я, гармонії в душі і тепла в серці! Хочеться вірити, що сьогодні доброта, співчуття, чуйність охопили весь Світ! Адже сьогодні - Різдво Христове! Зі світлим святом Різдва працівників райдержадміністрації та її відокремлених структурних підрозділів, районної ради привітав творчий колектив «Струни серця».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 774 п'ятниця, 06.01.2012 17:10

З Різдвом Христовим!

7 січня - Різдво Христове - велике християнське свято, сповнене радості, щастя і веселощів. Із ним пов'язують народження Ісуса Христа у Віфлеємі. З різдвяним вечором пов'язано багато звичаїв та обрядів. Так, поки не з'явиться перша зірка на небі, зранку нічого не їдять, постяться аж до Святої вечері. Під час вечері вживають традиційні 12 пісних страв. Важливим атрибутом свята є колядування - давній звичай різдвяних обходів із виконанням величально-поздоровчих пісень (колядок).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 741 п'ятниця, 06.01.2012 15:45

Формування місцевих бюджетів

Після прийняття головного фінансового документу країни - Державного бюджету, - активно розпочався процес прийняття місцевих бюджетів. Вже прийняті обласний та районний бюджети. Адже для завершення бюджетного процесу залишилося прийняти місцеві бюджети. З метою прийняття збалансованих бюджетів вчора керівництвом району за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації, голів територіальних громад району проведено нараду - пропуск з питання формування місцевих бюджетів на 2012 рік. Детально проаналізовано основні складові майбутніх бюджетів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 746 п'ятниця, 06.01.2012 15:08