Головна / Новини


Лідери області за підсумками роботи у першому кварталі 2012 року – Василівський район та м.Енергодар

Головне управління економіки облдержадміністрації підбило підсумки оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій та міст обласного значення за перший квартал поточного року. Райдержадміністрації оцінювали за 31 показником, а міста – за 27 показниками. Території оцінювалися за такими критеріями: економічний розвиток; інвестиційна та будівельна діяльність; державні фінанси; споживчий ринок; населення та ринок праці; житлово-комунальне господарство; рівень злочинності тощо.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 669 п'ятниця, 25.05.2012 10:48

Вода дорожче золота

Ще не почалося літо, а сонце вже добряче припікає. Небо опадами не радує, тож люди поливають присадибні ділянки питною водою. Зрозуміло, що потрібно і рослину врятувати, щоб прогодуватися, та все ж один поливає, решта – страждає. У водонапірних баштах на всіх води не набирається та ще й водомережі старі, от дорогоцінна рідина і пориває їх. І от такі проблеми є майже в кожній раді району, тож редакція поцікавилася чи будуть люди з водою цього літа?

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 851 п'ятниця, 25.05.2012 08:54

МІНІ МІС УКРАЇНА знову з Василівки!

Україна відома світу своєю величезною культурною спадщиною. І все різноманіття та барвистість кожного куточка нашої країни можуть донести своєю відкритою душею, торкнути найпотаємніші куточки наших сердець, підкорити, дарувати радість талановиті наші діти. Протягом 14 років в Києві під егідою Міжнародного фестивалю Little Miss World проходить національний дитячий фестиваль краси і таланту "МІНІ МІС Україна".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 928 п'ятниця, 25.05.2012 08:00

Селище Мирне Оріхівського району – абсолютний переможець конкурсу на кращий благоустрій

В області підбито підсумки конкурсу на кращий благоустрій територій регіону, в якому головними показниками для визначення переможців враховувались чистота та благоустрій. Обрано по три кращих міста обласного значення, малі міста та селища міського типу. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Дмитро Свіркін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 712 четвер, 24.05.2012 14:15

Відкрито Центр обслуговування платників податків

23 травня у Василівському відділенні Токмацької об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області відбулося відкриття Центру обслуговування платників податків. В урочистій церемонії відкриття сервісного центру взяли участь голова Василівської райдержадміністрації С.В.Грачов, заступник голови райради А.С.Кравець, Дніпрорудненський міський голова Є.С. Матвєєв, начальник Пенсійного фонду Василівського району Л.М.Цибульняк, представники бізнесу Василівського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 967 середа, 23.05.2012 15:53

Акція "Допоможемо дітям" 2012

Районна благодійна акція "Допоможемо дітям 2012", яка проходила в рамках VІІ Всеукраїнської акції "Серце до Серця", закінчилася. Організатор акції на території Василівського району - районне відділення Товариства Червоного Хреста України. Акція мала за мету розвиток молодіжного і дитячого волонтерського руху, збір благодійних внесків для допомоги хворим дітям Василівського району. Акція проходила за підтримки райдержадміністрації, районної ради.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 794 середа, 23.05.2012 14:37

Мистецтво робить всіх окриленими і сильними духом

Вдруге с. Скельки зустрічало учасників обласного фестивалю дитячого хорового мистецтва «Співочий Степ», засновником якого є Олег Ткаченко, голова Запорізького обласного товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка. Підтримали та допомогли у проведенні пісенного фестивалю люди, які не байдужі до мистецтва, які вболівають за майбутнє країни, за тих, хто його творить: управління та відділи освіти і науки; культури та туризму Запорізької облдержадміністрації та Василівської райдержадміністрації, Класичний Приватний Університет, Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди; Скельківська сільська рада.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 884 середа, 23.05.2012 08:02

Палацу культури «Гірник» - 40 років

Прекрасне свято відзначили аматори культури Дніпрорудного минулими вихідними — 40-річчя діяльності Палацу культури «Гірник», міської бібліотеки та міського музею. І святкували у подвійному, адже ювілей співпав з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури і аматорів народного мистецтва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 806 вівторок, 22.05.2012 08:44

Стартував Чемпіонат Василівського району з футболу

19-20 травня розпочався Чемпіонат Василівського району з футболу сезону 2012 року. Всього в змаганнях беруть участь 12 команд, з них 10 команд нашого району та дві команди з Михайлівського району: «Таврія-Скіф» с. Роздол та «Юність» с. Бурчак. Чемпіонат району проводиться в два етапи. На першому етапі команди поділені на дві групи А і Б по 6 команд. Ігри в кожній групі проводяться за круговою системою в два кола.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 792 понеділок, 21.05.2012 15:23

Відбулися дві сесії районної ради

18 травня відбулись засідання чотирнадцятої та п’ятнадцятої (позачергової) сесій районної ради шостого скликання. На засідання сесій прибули 19 депутатів районної ради. В роботі сесій взяли участь керівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, органів виконавчої влади району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1020 понеділок, 21.05.2012 14:49