Головна / Новини


Першість Василівського району з міні-футболу

В суботу на спортивному майданчику КЗ “ФОК “Таврія” закінчилися ігри першості Василівського району з фіні-футболу в першій лізі. В останньому турі зустрічалися команди “Фаворит” м.Василівка - “Олімпік” с. Приморське, “Спарта” м. Василівка - “Славутич Юніор” м.Василівка та команди с. Балки – с.Тополине. Перед останнім туром турнірне становище команд виглядало наступним чином: Фаворит – 9 очок, Спарта – 7, с.Тополине – 7, Олімпік – 5, Славутич Юніор – 3, Балки – 3.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 800 понеділок, 06.02.2012 11:05

Боротьба з корупцією – необхідна умова успішної реалізації ініційованих президентом В. Януковичем системних реформ

Президент України як гарант Конституції визначив боротьбу з корупцією одним із стратегічних завдань влади. У Президентській Програмі економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» зазначено, що високий рівень корупції робить країну менш привабливою для міжнародного капіталу, а це гальмує економічне зростання і заважає виконанню завдань щодо підвищення добробуту українських громадян.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 696 п'ятниця, 03.02.2012 14:40

НЕГОДА І ВСІ МИ

Негода завдає клопоту всім: комунальникам, рятувальникам, міліції і ДАІ, безхатченкам, дошкуляє всім нам. Додала канікул школярам, спочатку молодшо-класникам, а через день і старшокласникам. Поки що до понеділка, але відділ освіти буде слідкувати за температурним режимом — якщо на наступному тижні стовпчик термометра опуститься нижче мінус 18, то школярі ще відпочиватимуть.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 746 п'ятниця, 03.02.2012 10:40

Проект ЄС/ПРООН

Сьогодні заступник голови районної ради Анатолій Кравець взяв участь в засіданні координаційної ради з реалізації ІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Петра Гончарука. Реалізація ІІ фази проекту розпочалася в липні минулого року. Координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області Олександр Рябий ознайомив учасників заходу з ходом втілення проекту, а також окреслив пріоритетні напрямки роботи у поточному році.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 755 четвер, 02.02.2012 15:11

Звичайні виборчі дільниці будуть працювати на постійній основі

2 лютого при голові райдержадміністрації С.В.Грачові відбулася нарада з питання утворення в районі звичайних виборчих дільниць на постійній основі. В нараді взяли участь заступник голови районної ради А.Кравець, керівник апарату райдержадміністрації В.Давидков, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної територіальної виборчої комісії Н.Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 680 четвер, 02.02.2012 13:15

Шановні підприємці!

Управління Пенсійного фонду України в Василівському районі Запорізької області нагадує що фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності; особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, самі за себе - повинні обов’язково до 1 квітня 2012 року сформувати та подати до Пенсійного фонду звіт за 2011 рік у формі додатку №5.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 744 четвер, 02.02.2012 11:54

Навчальний процес призупинено

На виконання наказу відділу освіти райдержадміністрації від 31.01.2012 №29 та у зв’язку з погіршенням погодних умов, зокрема, зниженням температури повітря навчальний процес в школах району призупинено.

Перед керівниками навчальних закладів поставлено завдання: не чекати гранично допустимого зниження температури повітря до -20 градусів, а оперативно ухвалювати рішення щодо закриття навчальних закладів для того, аби максимально убезпечити здоров’я дітей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 825 середа, 01.02.2012 14:58

Наодинці з морозами не залишаться

Враховуючи те, що саме зараз у районі зафіксовані найнижчі температури - 20 –-22 і в найближчу добу потепління не прогнозується, в районі активізовано роботу щодо надання допомоги бездомним громадянам, безпритульним дітям, особам, звільненим з місць позбавлення волі та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В районі організовані та діють 6 пунктів обігріву осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потрапили в складні погодні умови:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 746 середа, 01.02.2012 14:53

«Сільське подвір’я» забезпечує реальну допомогу селянам

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Дудка провів нараду з питань підтримки індивідуального житлового будівництва.

Як повідомив Олександр Дудка, з метою сприяння вирішенню загальних соціальних проблем сільського населення в області працює КУ «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», який реалізує цільову регіональну програму «Сільське подвір’я». Директор цього фонду Сергій Гончаренко поінформував про виконання програми «Сільське подвір’я» в 2011 році та окреслив пріоритетні завдання на поточний рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1199 середа, 01.02.2012 06:20

«Василівкатепломережа» не порушує закон

В газеті «Субота плюс» (№52 від 29.12.2011) вийшов матеріал «Жителям Василівки влаштували «тепловий удар», де була порушена проблема відносин жителів міста з тепловиками: ПрАТ «Василівкатепломережа» змушує споживачів, які перейшли на автономне опалення квартир, сплачувати ще й за опалення нежитлових приміщень будинків, а саме – підвалів. Кожного місяця жителям виставляли рахунки за цю послугу у сумі до 40 грн. з квартири.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 832 понеділок, 30.01.2012 17:08