Головна / Новини


У Харкові відбулася нарада за участю міністра ЖКГ Анатолія Близнюка

27 січня, у Харкові відбулася нарада міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка з представниками кількох областей України.

У нараді від Запорізької області взяли участь брали участь голова Запорізької обласної ради П.Д.Матвієнко, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації П.А. Гончарук, міський голова м. Запоріжжя О.Ч.Сін., голова Василівської районної ради С.В. Джуган, голова Василівської районної державної адміністрації С.В.Грачов, міський голова м.Дніпрорудного Є.С.Матвєєв, Люцернівський сільський голова Вільнянського району Ю.Г. Міняйло.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 715 понеділок, 30.01.2012 09:10

Шановні працівники пожежної охорони!

Бажаю вам, щоб якомога рідше виникали умови, за яких ви вимушені ризикувати власним життям і здоров'ям.

Від щирого серця дякую вам за професіоналізм, витримку, врятовані життя і матеріальні цінності і бажаю всім вам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра!

Сергій Джуган
голова районної ради

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 718 неділя, 29.01.2012 07:00

Аграрний сектор має стати локомотивом розвитку економіки регіону

За участю першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Безуглого та народного депутата України Валерія Баранова в обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо стану та перспектив розвитку агропромислового комплексу Запорізької області. В нараді взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, голови сільських та селищної рад району.

У вступному слові голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко повідомив, що за кількістю посівних площ наш регіон посідає 4-те місце в Україні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 719 п'ятниця, 27.01.2012 08:44

До спільної мети — єдиною командою

У середу керівники району Сергій Грачов та Сергій Джуган з робочою поїздкою відвідали м. Дніпрорудне і побували у закладах соціальної сфери та на тих об’єктах, куди минулого року були виділені кошти для реконструкції чи ремонту. Їх супроводжував голова міської ради Євгеній Матвєєв, секретар міськради Ірина Ручка та представники ЗМІ. Розпочали з Дніпрорудненської міської лікарні. Головний лікар ДМЛ Юрій Абросімов провів екскурсію по оновленому після капремонту інфекційному відділенню.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 788 четвер, 26.01.2012 16:26

У конфлікті між комунальниками Степногірська і енергетиками розбереться комісія

У складній ситуації опинилося комунальне підприємство «Дім» (смт Степногірськ, Василівський район): невідомі незаконно споживають електроенергію в житлових будинках, а ВАТ «Запоріжжяобленерго» вимагає, щоб за це платили комунальники. На сьогоднішній день борг КП складає близько 280 тис. грн., через що 1 січня у Степногірську відключили освітлення дворів та під’їздів.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів нараду з усіма учасниками конфлікту, щоб запобігти повного відключення жителів селища від електроенергії.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 699 четвер, 26.01.2012 10:26

У живому діалозі

У вівторок, 24 січня, відбулася чергова зустріч депутатів обласної ради Сергія Грачова та Катерини Луценко з жителями Орлянської та Скельківської сільрад, де народні обранці звітували перед своїми виборцями і разом обговорювали плани на новий рік. На зустрічі також був присутній голова районної ради Сергій Джуган та голови сільських рад Володимир Назаренко та Віталій Брик.

Перш за все, депутати коротко розповіли про те, що вдалося зробити за час їхньої депутатської діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 753 четвер, 26.01.2012 09:54

Головні завдання Концепції розвитку ЖКГ області

Начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Дмитро Свіркін представив запорізьким журналістам проект Концепції розвитку житлово-комунального господарства Запорізької області та розповів про головні підгалузі ЖКГ, які вимагають радикальних змін.

- У сфері ЖКГ дуже багато проблем, які формувалися роками і, звісно, за один день їх вирішити неможливо. Тим не менш, ми зобов’язані проводити реформи та поступово покращувати ситуацію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 761 середа, 25.01.2012 10:28

Нарада Мінрегіонбуду та ЖКГ України

27 січня в м. Харків відбудеться нарада Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з представниками Донецької, Харківської, Луганської, Сумської, Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей. На нараді планується розглянути напрямки взаємодії Міністерства та місцевих органів влади в реалізації політики регіонального розвитку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 757 середа, 25.01.2012 10:18

Татья́нин день – День студента

25 января - день почитания Татианы Римской – один из самых веселых и позитивных праздников, когда все Татьяны празднуют свои именины, и именно в этот день в далеком 1755 году Императрицей Елизаветой Петровной был подписан указ об открытии Московского университета. С тех пор этот день стал считаться Днем студенчества, а святая Татьяна, кому «принадлежало» 25 января раньше, стала покровительницей всех студентов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 740 середа, 25.01.2012 07:00

Про сподівання і реальні плани

Життя звичайних виборців побудоване на постійних сподіваннях. Спочатку вони сподіваються, що з новими виборами, все ж таки, щось зміниться на краще, потім надіються, що саме їхній обранець реалізує "найзаповітніші мрії", згодом знову сподіваються, що для втілення мрій у життя держава виділить ще й необхідні кошти...

Погодьтеся, картина знайома. Але в одних випадках сподівання так і залишаються на рівні мрій і фантазій, в інших — перевтілюються у реальні справи.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 803 понеділок, 23.01.2012 16:41