Головна / Новини


Відбулася десята (позачергова) сесія районної ради

Сьогодні відбулося пленарне засідання десятої (позачергової) сесії Василівської районної ради шостого скликання. З 28 обраних депутатів в роботі взяли участь 22 депутата.

Депутати уважно розглянули бюджетні питання - Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.12.2010 № 2 «Про районний бюджет на 2011 рік» та Про фінансування видатків районного бюджету в І кварталі 2012 року.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 705 п'ятниця, 09.12.2011 13:36

Засідання президії районної ради

Сьогодні під головуванням голови районної ради Сергія Джугана відбулося засідання президії районної ради.

Члени президії розглянули питання, які виносяться на розгляд десятої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання, а саме:

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 734 четвер, 08.12.2011 07:42

Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку.

Члени комісії розглянули питання, які виносяться на розгляд десятої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання, а саме:

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 676 четвер, 08.12.2011 07:38

Особистий прийом губернатора

Під час візиту до району Олександр Пеклушенко провів особистий прийом громадян. На особистий прийом до голови облдержадміністрації прийшло п’ятеро людей, серед яких були не лише пересічні громадяни, а й керівники територіальних громад. Так з проханням про матеріальну допомогу для лікування своїх тяжко хворих дітей звернулося троє жителів району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 705 четвер, 08.12.2011 07:34

День місцевого самоврядування

Учора у районному центрі культури та дозвілля відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. На урочистостях був присутній голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко. Губернатор області високо оцінив роботу керівництва району по соціально-економічному розвитку Василівського району. З рук очільника області отримав цінний подарунок Верховної Ради України голова Василівської районної ради Сергій ДЖУГАН.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 996 четвер, 08.12.2011 07:28

Візит губернатора

У середу у Василівці з робочим візитом побував губернатор області Олександр Пеклушенко. Як вже відомо, Василівський район з-поміж інших за підсумками 9 місяців посів перше місце за соціально-економічними показниками розвитку. То ж очільник області вирішив розпочати знайомство з регіоном з кращих.

Разом з головою райдержадміністрації Сергієм Грачовим та головою райради Сергієм Джуганом губернатор завітав до районної лікарні, зокрема, до пологового відділення, яке у березні було переведене у нове приміщення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 822 четвер, 08.12.2011 07:21

Шановні колеги!

Сердечно вітаємо вас з днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 714 середа, 07.12.2011 12:48

Зустріч керівництва району з китайськими інвесторами

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з китайською делегацією та представниками ТОВ «Будівельник-2007». У її ході було презентовано проект з будівництва цілісного комплексу з видобутку та переробки руди марганцю Велико-Токмацького родовища марганцевих руд на території Василівського та Оріхівського районів.

У зустрічі взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, з боку інвесторів – голова правління торговельно-промислової корпорації «Хунсін» Лі Силліан та керівник проекту Валерій Коваленко.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 799 вівторок, 06.12.2011 16:46

Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 693 вівторок, 06.12.2011 07:00

Офіційно!

Районним управлінням Пенсійного фонду України, з метою роз’яснення пенсійного законодавства та підвищення ефективності роботи по інформування населення щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, проведено 59 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 1630 працівників, 13 зустрічей за місцем проживання громадян, на яких були присутні 1017 громадян.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 744 понеділок, 05.12.2011 16:49