Головна / Новини


Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Депутати розглянули питання, що плануються до розгляду на чотирнадцятій сесії районної ради шостого скликання 18 травня 2012 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 773 п'ятниця, 11.05.2012 13:37

Ваш подвиг збережемо в поколіннях!

Про Велику Вітчизняну війну, здається, сказано дуже багато, а, здається, зовсім нічого. З кожним поколінням її історія віддаляється від нас, і начебто, стихло вже відлуння тисяч кривавих боїв, та у пам’яті наших ветеранів війна і досі стоїть перед очима, ще чимало солдат не знайшли спокій у невідомих братських могилах, тож забути ті часи, тих героїв ми не маємо права. Приємно, що кожного року у нашому районі до Дня Перемоги проводиться багато різних святкових заходів, до яких завжди активно долучається молодь, школярі, мешканці краю…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 897 четвер, 10.05.2012 18:37

Вам перераховано пенсію

На виконання соціальних ініціатив Президента України та з метою забезпечення послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя Кабінет Міністрів України 23.04.2012 року прийняв постанову №327 "Про підвищення рівня соціального захисту населення", відповідно до якої з 1 травня проведено перерахунки пенсій.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1083 четвер, 10.05.2012 18:18

«Гірник» - володар Кубку «Перемоги»

Вчора на стадіоні «Гірник» м. Дніпрорудне відбулася фінальна гра розіграшу Кубку «Перемоги» Василівського району 2012 року в якій зустрілися «Славутич» м. Василівка та «Гірник» м. Дніпрорудне. Вже на 3 хвилині матчу гірники вийшли вперед, відзначився Юрій Дзвонок.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 936 четвер, 10.05.2012 14:09

Футбольна команда «Вектор» здобула Кубок губернатора з футболу

Сьогодні з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги на стадіоні «Славутич-Арена» відбулась фінальна гра на Кубок губернатора з футболу. Загалом в турнірі взяла участь 31 команда з усіх районів Запорізької області. У фінальному двобої зійшлися «Мелітопольська черешня» та «Вектор» із селища Богатирьове Вільнянського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 918 середа, 09.05.2012 21:19

Шановні земляки!

Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас, шановні жителі Василівського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Бо маю велике бажання від усієї душі привітати Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 793 вівторок, 08.05.2012 16:47

Наші авіамоделісти другі

Вже давно працює в центрі дитячої творчості гурток авіамоделювання, керівником якого є Савченко Сергій Васильович. Усіма своїми знаннями та вміннями він ділиться зі своїм вихованцям. І кожного року ми не перестаємо радіти їхнім результатам. З 25 по 30 квітня в м.Кривий Ріг відбувався Відкритий кубок Кривбасу, Всеукраїнські змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, де брала участь і наша команда авіамоделістів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 834 вівторок, 08.05.2012 14:48

Шановні друзі!

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Вшанування діяльності найбільшої гуманітарної організації в світі, яка нині об’єднує майже 100 млн. волонтерів, — це ще одне нагадування суспільству про щоденну потребу в гуманізмі та милосерді, необхідності турботи про всіх, хто потребує допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 815 вівторок, 08.05.2012 11:07

Відбулася нарада з питання водозабезпечення м.Василівка

При голові райдержадміністрації С. Грачові за участю голови районної ради С. Джугана відбулася розширена робоча нарада щодо термінового відновлення питного водопостачання південно-західної частини м. Василівка. Також для участі в нараді були запрошені Василівський міський голова С. Лобинцев та в.о. начальника Василівського ЕЦВВ «Облводоканалу» ЗОР Ю. Бохан.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 836 понеділок, 07.05.2012 17:36

Балківський меморіал кращий!

Наприкінці квітня у Запорізькій області пройшов огляд-конкурс на краще упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни у роки Великої Вітчизняної війни. Робоча група, оглянувши усі представлені на огляд пам’ятники, визначила переможців. Приємно, що серед них і два наших меморіали.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 915 п'ятниця, 04.05.2012 09:12