Головна / Новини


Стартували Кубок губернатора та Кубок “Перемоги” Василівського району

Цієї суботи стартував розіграш Кубку губернатора. Наш район, в цьому турнірі, представлений двома командами – Василівською “Таврією” та Дніпрорудненським “Гірником”. «Таврія» вдома приймала команду Кам’янко-Дніпровського району та здобула переконливу перемогу з рахунком 5-0. Суперниками Дніпрорудненців в першій грі була команда м. Енергодар, яка і здобула перемогу з рахунком 3-0.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 807 вівторок, 17.04.2012 17:00

Ай, да молодці!

Ось і закінчилася першість області з міні-футболу серед наймолодших спортсменів, яка проводилася під егідою комунального закладу «Спорт для всіх». Обидві частини фіналу пройшли у спортивній залі КЗ «ФОК «Таврія». В першій половині розіграшу відмінно виступила юна «Таврія», яка в трьох іграх отримала три перемоги. Гірші результати мав «Олімпік» з с. Приморське. Попереду залишалися серйозні суперники. Для «Таврії», наприклад, таким виявилася команда «Темп» м. Енергодар, яка випереджала наших на 2 бали.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 839 вівторок, 17.04.2012 16:37

На рахунку благодійної акції – майже 500 л донорської крові

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації підбило підсумки безоплатного донорства в рамках благодійної акції «Любов милосердствує». Нагадаємо захід проводився за ініціативи архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки та за підтримки облдержадміністрації. Всього по області взяли участь у безоплатному донорстві 1598 осіб, від яких заготовлено 485 л консервованої крові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 740 вівторок, 17.04.2012 13:02

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю парафіян усіх конфесій району із світлим святом Великодня! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 738 п'ятниця, 13.04.2012 17:00

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування на якому розглянуто ряд нагальних питань. Заступник голови Василівської районної державної адміністрації Карєва Т.О. ознайомила присутніх з Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 857 п'ятниця, 13.04.2012 15:35

Впорядкування території

12 квітня 2012 року у с. Верхня Криниця відбувся перший тур акції "Збережи довкілля", у якій брали участь учні місцевої школи, голова ветеранської організації, завідуюча сільським клубом та сільський голова. Під час проведення акції було прибрано сільський парк, впорядковано братську могилу та висаджені дерева породи дубів у кількості 25 шт, кущі і квіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 769 п'ятниця, 13.04.2012 11:45

Відбулися змагання державних службовців з волейболу

Вчора на базі КЗ “ФОК “Таврія” відбулися районні змагання з волейболу серед державних службовців Василівського району 2012 року. В змаганнях взяли участь команди Василівського РВ ГУМНС України в Запорізькій області; РВ ГУМВС України в Запорізькій області; державних службовців Василівської райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади; посадових осіб та депутатів місцевих рад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 832 п'ятниця, 13.04.2012 11:04

Завершення будівництва поліклініки в м. Василівка

11 квітня відбулася нарада при голові райдержадміністрації С.Грачові за участю голови районної ради С.Джугана, головних лікарів Дніпрорудненської міської лікарні, Василівської ЦРЛ, керівництва проектної організації «Градпроект» з питання завершення будівництва поліклініки в м. Василівка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 747 п'ятниця, 13.04.2012 11:00

Влада наводила порядок

Василівці досить активно попрацювали цього четверга на суботнику по наведенню належного санітарного стану у місті. І тон у всій роботі задала районна влада - із граблями вправно працювали заступник Анатолій Кравець, Вадім Давидков, начальники управлінь, відділів, спеціалісти районної ради, райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 822 п'ятниця, 13.04.2012 09:26

І серед донорів є Герої України

По всій Україні триває акція "Допоможи хворій дитині", в рамках якої проходить донорська здача крові. На жаль, сьогодні донорство у нашій країні стало проблемою хворих та лікарів, а не справою суспільства. Населення не досить обізнане у даному питанні у зв"язку з недостатнім висвітленням цієї проблеми. Часто про гостру потребу донорської крові стає відомо лише тоді, коли біда постукає у двері власної домівки і терміново потрібна кров для порятунку життя близької людини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 900 п'ятниця, 13.04.2012 06:55