Головна / Новини


Спортивна надія району

У Василівському районі багато здібних дітей та молоді. Вони щоразу дивують та радують нас своїми спортивними досягненнями, прославляють Василівський край та мріють про олімпійські нагороди. Приємно, коли молодь займається корисною справою, бачить у житті мету та наполегливо йде до неї.

Так, гордістю нашого району у легкій атлетиці є вихованці ДЮСШ КЗ «ФОК «Таврія»: Олексій Алєксандров, Діана Богатир та Олексій Каніболоцький.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 707 четвер, 29.12.2011 11:26

Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку.

Головне питання, яке хвилювало депутатів - це основний фінансовий документ районний бюджет на 2012 рік.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 768 середа, 28.12.2011 17:44

Спільне засідання постійних комісій

Сьогодні під головуванням голови районної ради Сергія Джугана відбулося спільне засідання постійних комісій. В роботі взяли 20 депутатів із 28 обраних. Депутати обговорили 13 питань, що пропонуються для розгляду на одинадцятій (позачерговій) сесії районної ради шостого скликання.

Особливу увагу звернули на Програму соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2012 рік.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 743 середа, 28.12.2011 16:00

Турнір ветеранів футзалу

24 грудня на спортивному майданчику ФОК “Таврія” відбувся обласний передноворічний турнір серед ветеранів футзалу 35+ на Кубок голови Запорізької обласної федерації футболу в якому взяли участь команди ветеранів Гуляйпільского, Веселівського районів, “Таврія” м.Василівка капітаном якої є голова районної ради Сергій Джуган та команда Облдержадміністрації капітаном якої є заступник губернатора Петро Гончарук. Турнір відбувався за сприянням обласної федерації футболу та районної організації Партії регіонів. Перед початком змагань з привітанням звернулися голова райдержадміністрації Сергій Грачов, голова районної організації Партії регіонів Володимир Грачов, голова районної ради Сергій Джуган та гості заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук і голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 888 понеділок, 26.12.2011 16:29

День працівників архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Національний архівний фонд утвердився в останні роки як важлива складова інформаційного простору України. В архівосховищах нашої держави сконцентровано безцінні скарби історії та культури, невичерпні джерела людської пам'яті.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 730 субота, 24.12.2011 07:00

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради. Крім членів Координаційної ради в роботі взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Грачов, депутати районної ради, секретарі та землевпорядники органів місцевого самоврядування району.

Перед початком засідання керівники району привітали з минулим днем народження Половенко А.Ю – в.о. начальника відділу Держкомзему у Василівському районі та з життєвим ювілеєм депутата районної ради С.П. Павленка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 815 п'ятниця, 23.12.2011 16:03

День енергетика!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 792 четвер, 22.12.2011 07:00

«Вчитель – це стан душі!»

Нещодавно відбувся районний конкурс «Учитель року», за яким впродовж двох тижнів обирали кращого вчителя району. Цього року, на жаль, учасників конкурсу було менше ніж минулорік. А саме у даному заході взяли участь вчитель української мови та літератури Тетяна Собко (Василівська гімназія «Сузір’я»), вчитель етики Олена Здор (Дніпрорудненська гімназія «Софія»), вчитель англійської мови Світлана Демешко (Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ст. «Талант») та вчитель фізичної культури Олексій Мельничук (Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст.).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 919 середа, 21.12.2011 16:41

Два комп’ютери та машина у подарунок

Днями у ЦКД відбувся урочистий концерт з нагоди 20-річчя міліції незалежної України. Правоохоронців радо привітав начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області Андрій Ільгов, який висловив щиру подяку працівникам райвідділу за їх нелегку, але дуже потрібну людям працю, та впевненість у нових досягненнях у боротьбі зі злочинністю.

Цього святкового дня на адресу міліції прозвучало багато приємних і добрих слів. Також правоохоронці отримали безліч подарунків. Мабуть, найбільш вражаючим презентом стало новеньке авто, яке ще під час візиту до Василівського району пообіцяв голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 816 середа, 21.12.2011 16:38

Життя довжиною у вік

Днями своє 104-ліття відзначила мешканка м. Дніпрорудне Клавдія Миколаївна Мініна. Привітати довгожительку з іменинами завітали голова районної ради Сергій Джуган, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, голова ветеранської організації м. Дніпрорудне Лідія Іванівна Козлова та інші. Особливі вітання іменинниці передала герой соціалістичної праці Катерина Максимівна Соляник.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 780 середа, 21.12.2011 14:52