Головна / Новини


Змагання механізаторів «Кращий плугатар»

21 листопада у фермерському господарстві «Дар» (керівник Ю.Могилевцев) до Дня працівників сільського господарства проведено цікаве міжгосподарське змагання механізаторів «Кращий плугатар». Участь в змаганнях взяли усі бажаючі з найближчих фермерських господарств: СФГ «Фенікс», СФГ «Наталі», ПП «Семеренко» та інші. Всього було представлено тринадцять одиниць техніки, яку розділили на чотири підгрупи різного класу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 774 вівторок, 22.11.2011 10:38

Кубок України з футзалу серед дітей 2000 року народження

За ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська дитячо-юнацька футзальна ліга» та за підтримки Василівської районної ради, Василівської районної державної адміністрації з 17 по 20 листопада 2011 року на фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Василівка проведений КУБОК УКРАЇНИ з футзалу серед дітей 2000 року народження.

Проводити спортивні змагання такого рівня є великою честю для господарів та радісною святковою подією для учасників.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 828 понеділок, 21.11.2011 14:53

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 674 неділя, 20.11.2011 07:00

Відбулася сесія Василівської міської ради

17 листопада відбулося засідання 12-ї позачергової сесії Василівської міської ради шостого скликання. Загальна кількість депутатів Василівської міської ради - 30 депутатів, на сесії були присутні 21 депутат. В засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації С.Грачов та заступник голови районної ради А.Кравець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 757 п'ятниця, 18.11.2011 15:25

Брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ

17 листопада голова райдержадміністрації С.Грачов провів брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ з питання «Соціально-економічний розвиток району у другому півріччі 2011 року:досягнення, проблеми, перспективи».

Відбувся цікавий, конструктивний діалог з найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону. Зокрема, наголошено на найбільш позитивних і негативних моментах розвитку сільськогосподарської галузі.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 683 п'ятниця, 18.11.2011 15:15

Шановні студенти!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди будоражила їхні молоді душі. Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 722 четвер, 17.11.2011 16:31

Відбулося засідання постійної комісії

17 листопада об 11:00 під головуванням Ігоря Карапи відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Депутати розглянули План діяльності Василівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 716 четвер, 17.11.2011 16:08

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв'язку стрімко росте.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 713 середа, 16.11.2011 17:28

Відбулося засідання постійної комісії

16 листопада о 14:00 під головуванням Тетяни Овчиннікової-Руденко відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби із злочинністю, взаємодії з правоохоронними органами, прав людини та інформації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 707 середа, 16.11.2011 16:15

Відбулося засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. В її роботі взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, заступник голови ради Анатолій Кравець.

Члени комісії заслухали заступника голови районної ради Тетяну Карєву, яка доповіла депутатам “Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району за підсумками 9 місяців 2011 року”.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 712 середа, 16.11.2011 15:46