Головна / Новини


Там, де співає сама душа

«Музика — це мова що не потребує перекладу, бо звертається до душі», — ця фраза належить німецькому письменнику Бертольду Ауербаху. І з нею важко поспорити. Мистецтво, зокрема музика, — одне з потужних засобів естетичного виховання людини, яке має величезну силу емоційного впливу на духовне формування особистості. Перебуваючи у стінах Степногірської музичної школи, не виникає жодного сумніву — у кожної без винятку дитини, яка тут займається є талант.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 932 четвер, 19.04.2012 08:04

Чтобы мыслям было просторно, а словам тесно...

Погода за окном радует своей весенней свежестью и новизной. Чувствуется какое-то блаженство и благоухание всего живого и это навивает лирическое настроение… Кто из нас в юности не увлекался лирикой? Согласитесь, именно первые любовные переживания часто заставляют людей взять в руки перо и бумагу, чтобы выплеснуть то громоздье чувств, которое переполняет грудь. А дальше — больше. Почувствовав облегчение после такой поэтической исповеди, блокнот и ручка становятся твоими верными спутниками на долгие годы...

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1285 четвер, 19.04.2012 07:50

Підтримаємо ветеранів!

Вже традиційно в травні місяці, в рамках відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, в області проводиться телемарафон "Пам'ять". Нагадаємо, в минулому році від Василівського району в проекті взяли участь 16 організацій, які переказали на рахунок ветеранів 29025 грн. (в 2010 - 13300 грн.).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 911 вівторок, 17.04.2012 22:47

Стартували Кубок губернатора та Кубок “Перемоги” Василівського району

Цієї суботи стартував розіграш Кубку губернатора. Наш район, в цьому турнірі, представлений двома командами – Василівською “Таврією” та Дніпрорудненським “Гірником”. «Таврія» вдома приймала команду Кам’янко-Дніпровського району та здобула переконливу перемогу з рахунком 5-0. Суперниками Дніпрорудненців в першій грі була команда м. Енергодар, яка і здобула перемогу з рахунком 3-0.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 809 вівторок, 17.04.2012 17:00

Ай, да молодці!

Ось і закінчилася першість області з міні-футболу серед наймолодших спортсменів, яка проводилася під егідою комунального закладу «Спорт для всіх». Обидві частини фіналу пройшли у спортивній залі КЗ «ФОК «Таврія». В першій половині розіграшу відмінно виступила юна «Таврія», яка в трьох іграх отримала три перемоги. Гірші результати мав «Олімпік» з с. Приморське. Попереду залишалися серйозні суперники. Для «Таврії», наприклад, таким виявилася команда «Темп» м. Енергодар, яка випереджала наших на 2 бали.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 848 вівторок, 17.04.2012 16:37

На рахунку благодійної акції – майже 500 л донорської крові

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації підбило підсумки безоплатного донорства в рамках благодійної акції «Любов милосердствує». Нагадаємо захід проводився за ініціативи архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки та за підтримки облдержадміністрації. Всього по області взяли участь у безоплатному донорстві 1598 осіб, від яких заготовлено 485 л консервованої крові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 740 вівторок, 17.04.2012 13:02

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю парафіян усіх конфесій району із світлим святом Великодня! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 739 п'ятниця, 13.04.2012 17:00

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування на якому розглянуто ряд нагальних питань. Заступник голови Василівської районної державної адміністрації Карєва Т.О. ознайомила присутніх з Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 859 п'ятниця, 13.04.2012 15:35

Впорядкування території

12 квітня 2012 року у с. Верхня Криниця відбувся перший тур акції "Збережи довкілля", у якій брали участь учні місцевої школи, голова ветеранської організації, завідуюча сільським клубом та сільський голова. Під час проведення акції було прибрано сільський парк, впорядковано братську могилу та висаджені дерева породи дубів у кількості 25 шт, кущі і квіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 773 п'ятниця, 13.04.2012 11:45

Відбулися змагання державних службовців з волейболу

Вчора на базі КЗ “ФОК “Таврія” відбулися районні змагання з волейболу серед державних службовців Василівського району 2012 року. В змаганнях взяли участь команди Василівського РВ ГУМНС України в Запорізькій області; РВ ГУМВС України в Запорізькій області; державних службовців Василівської райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади; посадових осіб та депутатів місцевих рад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 839 п'ятниця, 13.04.2012 11:04