Головна / Новини


«Вчитель – це стан душі!»

Нещодавно відбувся районний конкурс «Учитель року», за яким впродовж двох тижнів обирали кращого вчителя району. Цього року, на жаль, учасників конкурсу було менше ніж минулорік. А саме у даному заході взяли участь вчитель української мови та літератури Тетяна Собко (Василівська гімназія «Сузір’я»), вчитель етики Олена Здор (Дніпрорудненська гімназія «Софія»), вчитель англійської мови Світлана Демешко (Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ст. «Талант») та вчитель фізичної культури Олексій Мельничук (Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст.).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 920 середа, 21.12.2011 16:41

Два комп’ютери та машина у подарунок

Днями у ЦКД відбувся урочистий концерт з нагоди 20-річчя міліції незалежної України. Правоохоронців радо привітав начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області Андрій Ільгов, який висловив щиру подяку працівникам райвідділу за їх нелегку, але дуже потрібну людям працю, та впевненість у нових досягненнях у боротьбі зі злочинністю.

Цього святкового дня на адресу міліції прозвучало багато приємних і добрих слів. Також правоохоронці отримали безліч подарунків. Мабуть, найбільш вражаючим презентом стало новеньке авто, яке ще під час візиту до Василівського району пообіцяв голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 816 середа, 21.12.2011 16:38

Життя довжиною у вік

Днями своє 104-ліття відзначила мешканка м. Дніпрорудне Клавдія Миколаївна Мініна. Привітати довгожительку з іменинами завітали голова районної ради Сергій Джуган, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, голова ветеранської організації м. Дніпрорудне Лідія Іванівна Козлова та інші. Особливі вітання іменинниці передала герой соціалістичної праці Катерина Максимівна Соляник.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 780 середа, 21.12.2011 14:52

Свято Миколая в Дніпрорудному

19 грудня в Дніпрорудненській спеціалізованій школі «Талант» відбулися святкові заходи, присвячені Дню Святого Миколая і початку Новорічних свят для дітей всіх шкіл міста та дошкільних навчальних закладів. В проведенні заходів взяли участь голова районної ради С.Джуган, заступник голови райдержадміністрації Д.Калінін, Дніпрорудненський міський голова Є.Матвєєв, які привітали присутніх, побажали щасливих новорічних свят.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 802 вівторок, 20.12.2011 11:48

ЯЛИНКО-ЯЛИНКО, ЗАСЯЙ!

У День святого Миколая передноворічні вогні запалали і на головній ялинці району. Спочатку урочистості розпочалися у районному Центрі культури і дозвілля, де дітей пільгових категорій району зі святом вітали голова районної ради Сергій Джуган і голова райдержадміністрації Сергій Грачов, а також заступник міського голови Віктор Козачков та настоятель Свято-Петропавлівського храму Валерій Галущенко. Кожен зичив дітям, щоб їхні найзаповітніші мрії здійснювалися, щоб якомога більше було у їхньому житті свят, схожих на День святого Миколая.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 842 вівторок, 20.12.2011 11:13

Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ Василівського району!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем міліції!

Ваша благородна і почесна місія – захисників правопорядку - в усі часи була позначена іскрою добра та вірою співвітчизників в утвердження верховенства закону у нашій державі. Спираючись на славетну спадщину та найкращі традиції, працівники міліції гідно несуть повсякденну службу.

Професійний обов'язок кожного міліціонера незалежно від звання і посади – бути надійним захисником прав та свобод людини, зберігати чистоту перед законом і власним сумлінням.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 773 вівторок, 20.12.2011 07:00

І ноутбук та цукерки від влади

Дійсно новорічний подарунок до Дня святого Миколая отримали від районної влади діти із сім’ї Передеріїв (с.Мала Білозерка). Голова райдержадміністрації Сергій Грачов та голова районної ради Сергій Джуган вручили родині новенький ноутбук. В сім’ї, а вірніше у дитячому будинку сімейного типу, Олени Степанівни та Сергія Васильовича Передеріїв сьогодні окрім трьох власних дітей проживає ще й рідний племінник та семеро дітей-вихованців. У цій дружній когорті завжди живуть під девізом: «Один за всіх і всі за одного».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 874 понеділок, 19.12.2011 16:37

Шановні працівники виконавчої служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 субота, 17.12.2011 07:00

Відбулася сесія обласної ради

Голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь в пленарному засіданні дванадцятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання. На сесії були присутні народні депутати різних скликань – Володимир Ярощук, Олександр Білоусенко, екс-голова облдержадміністрації В`ячеслав Похвальский. Перед початком пленарного засідання Павло Матвієнко вручив відзнаки обласної ради. Павло Дмитрович також вручив перші екземпляри книги про наших земляків, які загинули в мирний час в локальних війнах, Анні Воробйовій – голові Комітету солдатських матерів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 764 п'ятниця, 16.12.2011 15:47

Василівський район – лідер в регіональному рейтингу

На засіданні колегії обласної державної адміністрації одним з перших розглянуто питання про результати діяльності райдержадміністрацій за січень-вересень 2011 року. Про те, які райони за рейтинговими показниками входять до числа лідерів та аутсайдерів, доповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко.

Посадовець відмітив, що за сукупністю показників у звітному періоді найкращі результати отримали Василівський, Вільнянський та Запорізький райони, які посіли відповідно першу, другу та третю сходинку. Найнижчі результати - у Кам’янсько-Дніпровського, Бердянського та Чернігівського районів.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 741 п'ятниця, 16.12.2011 14:00