Головна / Новини


Відбулася колегія райдержадміністрації

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь в засіданні колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Запорізькій області Журба Ольга Василівна; керівники відділів і управлінь райдержадміністрації; керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади; керівники підприємств, установ; голови міських, селищної, сільських рад району, представники ЗМІ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 880 четвер, 15.12.2011 16:45

Зустріч з керівництвом НПП “Великий луг”

14 грудня керівники району провели робочу зустріч з представниками керівництва Національного природного парку «Великий луг». Розглянуто питання щодо приведення у відповідність до чинного законодавства раніше прийнятого рішення про передачу земель заповідника в постійне користування, додержання умов належного утримання території парку, перспектив його подальшого розвитку, розширення матеріальної бази з урахуванням нових напрямків роботи в розвитку туристичної інфраструктури в районі. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про проведення спільної роботи з вирішення питань утримання і розвитку заповідника.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 809 четвер, 15.12.2011 15:10

Розвиток тваринництва району

14 грудня голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь у засіданні координаційної ради сільгоспвиробників району з питання розвитку тваринництва в районі під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Грачова. Наголошено, що агропромисловий комплекс – це один з найбільших i найважливіших секторів економіки, від рівня його розвитку, стабільності функціонування залежить стан економіки, розвитку ринку, матеріальний рівень життя населення на території району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 743 четвер, 15.12.2011 15:06

Шановні судді та працівники судів!

З нагоди професійного свята — Дня працівників суду щиро бажаємо суддям і працівникам суду нашого краю вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку.

Свідченням великого значення і високого статусу судової гілки влади у суспільстві слугують положення Конституції України, адже суд – це єдиний демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян, що підкоряється тільки Закону.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 732 четвер, 15.12.2011 07:00

Відбулася сесія Василівської міської ради

Вчора відбулося засідання тринадцятої сесії Василівської міської ради шостого скликання. Загальна кількість депутатів Василівської міської ради шостого скликання складає 30 депутатів, у засіданні взяли участь 23. Розглянуто 32 питання, зокрема: про внесення змін та доповнень до раніше прийнятих рішень; про затвердження розпоряджень міського голови; про питання комунальної власності; земельні питання; затвердження міських Програм, затвердження плану роботи міської ради на 1 півріччя 2012 року та інші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 738 середа, 14.12.2011 13:15

День святого Апостола Андрея Первозванного

Апо́стол Андре́й Первозванный — один из апостолов (учеников) Иисуса Христа, брат апостола Петра (Кифы, бывшего Симона). Об апостоле Андрее, как и обо всех остальных, повествуется в книгах Нового Завета.

Святой Андрей назван Первозванным, потому что был призван первым из апостолов и учеников Иисуса Христа. До последнего дня земного пути Спасителя следовал за ним его Первозванный апостол. После крестной смерти Господа святой Андрей стал свидетелем Воскресения и Вознесения Христова.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 792 вівторок, 13.12.2011 15:06

Відбулася нарада щодо окружної межі м. Дніпрорудного

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган взяв участь у черговій нараді при голові райдержадміністрації Сергія Грачова за участю представників Дніпрорудненської міської, Балківської, Орлянської, Скельківської сільських рад, районного відділу Держкомзему щодо розширення окружної межі м.Дніпрорудне за рахунок земель Скельківської, Балківської та Орлянської сільських рад, які знаходяться за межами населених пунктів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 745 вівторок, 13.12.2011 14:44

Підбито підсумки роботи заводу МК

9 грудня в районному ЦКД проведено урочисті збори, присвячені підведенню підсумків роботи ТОВ “Василівський завод МК” (колишньої взуттєвої фабрики) у 2011 році.

Василівська взуттєва фабрика введена в експлуатацію в 1964 році. За роки роботи фабрика перетворилася на підприємство з новітньою технологією виробництва. Щорічно випускалося до 1,6 млн. пар взуття. Від виробництва взуття з джинсової, вельветової та бавовняної тканин фабрика перейшла до виробництва робочого взуття. Двадцять років тому Василівська взуттєва фабрика була флагманом промисловості всього району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1230 вівторок, 13.12.2011 10:39

Дорогі друзі!

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 759 субота, 10.12.2011 07:00

Міжнародний день боротьби з корупцією

Як відомо, 31 жовтня 2003 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію проти корупції. Вона набрала чинності 9 грудня 2005 року. Цей день було вирішено відзначати як Міжнародний день боротьби з корупцією.

На кінець 2009 Конвенцію підписали близько 140 держав і близько 80 — ратифікували. Україна ратифікувала цю угоду 18 жовтня 2006 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 704 п'ятниця, 09.12.2011 14:03