Головна / Новини


Завершення будівництва поліклініки в м. Василівка

11 квітня відбулася нарада при голові райдержадміністрації С.Грачові за участю голови районної ради С.Джугана, головних лікарів Дніпрорудненської міської лікарні, Василівської ЦРЛ, керівництва проектної організації «Градпроект» з питання завершення будівництва поліклініки в м. Василівка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 750 п'ятниця, 13.04.2012 11:00

Влада наводила порядок

Василівці досить активно попрацювали цього четверга на суботнику по наведенню належного санітарного стану у місті. І тон у всій роботі задала районна влада - із граблями вправно працювали заступник Анатолій Кравець, Вадім Давидков, начальники управлінь, відділів, спеціалісти районної ради, райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 823 п'ятниця, 13.04.2012 09:26

І серед донорів є Герої України

По всій Україні триває акція "Допоможи хворій дитині", в рамках якої проходить донорська здача крові. На жаль, сьогодні донорство у нашій країні стало проблемою хворих та лікарів, а не справою суспільства. Населення не досить обізнане у даному питанні у зв"язку з недостатнім висвітленням цієї проблеми. Часто про гостру потребу донорської крові стає відомо лише тоді, коли біда постукає у двері власної домівки і терміново потрібна кров для порятунку життя близької людини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 906 п'ятниця, 13.04.2012 06:55

Во главе угла – актуальные вопросы

Вчера состоялось собрание председателей сельских и поселковых советов по актуальным вопросам под председательством главы областного совета Павла Матвиенко. В работе собрания приняли участие первый заместители председателя ЗОГА Виктор Емельяненко и заместитель председателя ЗОГА Александр Дудка, депутаты областного и районных советов, председатели райгосадминистраций.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 752 п'ятниця, 13.04.2012 06:43

Юні талановиті красуні Василівського краю

В рамках Всеукраїнського конкурсу краса і талант Міні міс Україна пройшов в Запоріжжі 11 регіональний конкурс краса і талан - міні міс і містер Запоріжжя 2012. В конкурсі приймали участь 25 дівчаток та хлопчаків віком від 4 до 16 років із Запоріжжя, Дніпрорудного, Василівки, Мелітополя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 886 четвер, 12.04.2012 09:24

Роботу Асоціації сільських та селищних рад відновлено

Сьогодні під головуванням Брика Віталія Володимировича відбулися збори районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. В засіданні взяли участь голова районної ради С. Джуган та заступник голови ради А. Кравець. Учасники зборів розглянули ряд важливих питань щодо відновлення діяльності Асоціації:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 929 середа, 11.04.2012 21:18

Влада навчала підприємців

10 квітня 2012 року відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва за участю підприємців району. На засіданні розглянуті ряд нагальних питань. З питання застосування спрощеної системи оподаткування виступили начальник відділення Токмацької ОДПІ Н.Солов”янова та О.Трохименко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 769 середа, 11.04.2012 21:11

Розвиток здатності соціалізації у молоді

За підсумками науково-дослідної та експериментальної роботи на базі комунального закладу Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської районної ради Запорізької області 10-11 квітня 2012 року проходить Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Компетентнісний вимір особистісного зростання учнівської молоді: теорія, практика, досвід». Відкрили конференцію і привітали її учасників міський голова м. Дніпрорудне Матвєєв Є.С., голова райдержадміністрації Грачов С.В., голова районної ради Джуган С.В.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 866 середа, 11.04.2012 20:57

Питання розвитку тваринництва в районі на контролі

6 квітня відбулося виїзне засідання робочої групи з питання підготовки проекту рішення про розвиток молочного скотарства на території Василівського району з метою визначення базового господарства, якому буде надана фінансова допомога з районного бюджету на розвиток молочного скотарства в районі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 753 середа, 11.04.2012 13:28

Тополинці йдуть далі

В рамках другого етапу Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012 "Творимо історію разом", команда Тополинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 квітня відвідала Якимівський район. Але зіграти так і не вдалося, не було готове ігрове поле. Тож Якимівцям зараховано технічну поразку 3-0. Наступного дня Тополинські школяри зустрілися з однолітками з Енергодару.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 768 середа, 11.04.2012 08:14