Головна / Новини


Державні службовці навчалися

Вчора в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації В.Давидков відбулося апаратне навчання з начальниками і спеціалістами відділів та управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань роз’яснення Інструкції з діловодства в апараті Василівської районної державної адміністрації, прийнятої розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.02.2012 №132.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 847 середа, 04.04.2012 13:17

Область отримала 16,9 млн. грн. на ремонт доріг

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду щодо проведення ремонту доріг та вулиць за участю представників усіх районів та міст обласного значення. Відкриваючи нараду, посадовець повідомив, що регіону виділено 16,9 млн. грн. субвенції з держбюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт, утримання вулиць та доріг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 761 середа, 04.04.2012 13:11

Надходження до бюджетів від сплати за оренду водних об’єктів збільшились

У 2012 році договори на право тимчасового водокористування на умовах оренди погоджено на 254 водних об’єктах із загальною площею водного дзеркала 3,4 тис. га. Про це на апаратній нараді в облдержадміністрації повідомив начальник Запорізького обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 810 вівторок, 03.04.2012 07:46

Шкільний футбольний кубок “Євро-2012”

23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012 "Творимо історію разом". Зазначений турнір складається з чотирьох етапів: - на І етапі змагаються між собою команди ЗОШ І-ІІІ ступенів в кожному районі та виявляють команду-переможницю, яка представлятиме район в обласних змаганнях;

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 936 понеділок, 02.04.2012 15:52

Від сталої роботи системи меліорації залежить майбутнє аграрного комплексу регіону

Проблемні питання розвитку водного господарства та меліорації земель розглянули учасники апаратної наради, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. До меліоративного фонду Запорізького обласного управління водних ресурсів входить мережа зрошувальних магістральних, розподільчих каналів та трубопроводів довжиною 673 км, а також ряд насосних станцій та свердловин.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 797 понеділок, 02.04.2012 15:32

Здійснимо дитячу мрію!

Ви любите футбол, дивитесь трансляції, а іноді ходите на стадіон та вболіваєте за футбольних героїв. А уявіть, що ваша дитина може опинитися в епіцентрі передматчевих подій, вигравши спеціальний квиток. Вона очікуватиме виходу на поле, отримає спеціальну форму, вийде на очі мільйонів фанатів за руку з відомим футболістом під звуки національного гімну! Це буде унікальний, незабутній момент, який назавжди залишиться в її пам'яті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 832 понеділок, 02.04.2012 15:19

Переможці обласного конкурсу «Вчитель року» отримали нагороди

В облдержадміністрації підбили підсумки конкурсу «Вчитель року». Найкращих серед запорізьких освітян цього разу обирали у номінаціях: українська мова та література, англійська мова, біологія, етика, фізична культура. Конкурс проводився в два етапи – заочний та очний. Цього року до участі в обласному турі конкурсу подали матеріали 83 педагогічних працівників Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 861 п'ятниця, 30.03.2012 17:16

Відбулася нарада з сільгосптоваровиробниками району

Сьогодні одразу після сесії районної ради відбулася нарада при голові Василівської районної ради та голові Василівської районної державної адміністрації з головами міськселсільрад та сільгосптоваровиробниками району. На нараді були присутні прокурор району Таран А.В. та Ільгов А.А.- начальник Василівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 855 п'ятниця, 30.03.2012 16:15

Відбулася чергова сесія районної ради

Сьогодні відбулася чергова, тринадцята сесія Василівської районної ради шостого скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Грачов та депутат обласної ради Холодний Віктор Володимирович. Після затвердження порядку денного депутати приступили до розгляду сесійних питань. Всього депутати ухвалили 17 рішень, з яких 16 питань черги денної та одне рішення – звернення до обласної ради та облдержадміністрації з приводу роботи керівництва Василівського РЕМу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 828 п'ятниця, 30.03.2012 16:00

Відбулася колегія ЗОДА

Вчора після закінчення сесії обласної ради відбулася колегія облдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Сергій Джуган та голова райдержадміністрації Сергій Грачов. У рамках економічної програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» обласною державної адміністрацією визначено основні проблеми розвитку агропромислового комплексу і земельної реформи. На їх основі складено план заходів, які дозволять їх подолати.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 896 п'ятниця, 30.03.2012 07:23