Головна / Новини


Свято для найрідніших людей – мам!

Що може бути найдорожче та наймиліше у світі? Це діти! Кожне їхнє слово, кожен рух та вчинок дивують і спантеличують дорослих, і інколи здається, що вони мешканці з іншої казкової планети. Батьки плекають їх у турботі та любові, оберігають та просто радіють від того, що вони у них є. Ще щасливішими мама с татом стають від того, коли дитина досягає певних життєвих успіхів, проявляє та розвиває свої таланти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 845 вівторок, 27.03.2012 16:42

Яку професію обрати?

До дорослого життя новому поколінню варто готуватися заздалегідь, а саме починати з вибору професії. Цей вибір завжди нелегкий та відповідальний, адже від нього залежить майбутнє людини. Все потрібно зважити та відчути поклик до певної справи, який лине із глибини душі. Допомагають випускникам зорієнтуватись у розмаїтті професій спеціалісти Василівського РЦЗ. Так, днями відбулася широкомасштабна акція «Випускник-2012» у актовому залі Василівської гімназії «Сузір’я».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 884 вівторок, 27.03.2012 16:35

Итоги депутатских отчетов

Депутат Запорожского областного совета Сергей Грачев отчитался о проделанной работе перед жителями 11 сельских, одного поселкового и двух городских советов Васильевского района. Основное внимание депутат обращал на нерешенные пока проблемы людей. Основные из них — газификация, водоснабжение населенных пунктов, необходимость введения новых транспортных маршрутов, ремонт, реконструкции и строительство объектов социальной сферы.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 886 вівторок, 27.03.2012 09:18

Визначено перелік об’єктів в області, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з Державного бюджету

Сума субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Запорізької області в 2012 році перевищила 156 млн. грн. Ще майже 8 мільйонів регіон отримає окремим рядком. Це частка субвенції на розвиток територій так званої зони спостереження. Ці гроші отримають райони, розташовані поряд із Запорізькою атомною станцією, в тому числі Василівський район.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 815 понеділок, 26.03.2012 16:37

За тепло треба платити

23 березня відбулася нарада при голові райдержадміністрації С.Грачові з питання погашення заборгованості бюджетів усіх рівнів за спожиту теплову енергію під час опалювального періоду. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації М.Солопов, заступник голови районної ради А.Кравець, керівники фінансового управління, відділу ЖКГ райдержадміністрації, підприємств з теплозабезпечення, керівники закладів освіти і охорони здоров’я, міські голови, представники районної прокуратури.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 875 понеділок, 26.03.2012 11:33

Запорізькі футболісти-аматори будуть змагатися за Кубок голови облдержадміністрації

Аматорські футбольні команди області готуються до участі в щорічному турнірі на Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації, який буде проходити у квітні-травні поточного року. Василівський район будуть представляти дві команди – «Таврія» м. Василівка та «Гірник» м. Дніпрорудне.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 781 п'ятниця, 23.03.2012 13:37

Президент України: «За пропозиціями запоріжців будуть підготовлені доручення»

Готуючись до робочої поїздки Президента України до Запоріжжя, представники влади, різних підприємств та галузей підготували свої пропозиції щодо вирішення конкретних питань. Частина з них була оприлюднена у виступах під час наради з адміністративно-господарським активом області, та значно більша лягла на стіл Президенту.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 п'ятниця, 23.03.2012 05:57

Олександр Пеклушенко: «Запорізький край посяде гідне місце в реалізації реформ і соціальних ініціатив Президента України»

Підбиваючи підсумки робочої поїздки Президент України Віктор Янукович зустрівся з адміністративно-господарським активом Запорізької області. Про хід реалізації реформ у Запорізькій області, проблеми та досягнення в роботі регіональної влади доповів голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Очільник області окреслив коло найбільш актуальних для регіону питань, над вирішенням яких працює влада регіону.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 837 четвер, 22.03.2012 16:26

Президент України Віктор Янукович на Запорізькій землі

Сьогодні з робочою поїздкою у Запоріжжі перебуває Президент України Віктор Янукович. В першу чергу глава держави оглянув зразки авіаційної продукції АТ «Мотор Січ». Зокрема, ознайомився з гвинтокрилами, котрі можуть бути використані для робіт пошукового, рятувального та оборонного характеру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 781 четвер, 22.03.2012 15:34

Засідання постійної комісії

Сьогодні під головуванням Валентини Дмитрівни Пилипенко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту та соціального захисту населення. Депутатами розглянуто наступні питання:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 779 четвер, 22.03.2012 15:25