Головна / Новини


Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань

16 листопада об 11-00 в малій залі засідань районної ради під головуванням Валентини Пилипенко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту та соціального захисту населення.

Депутати заслухали звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району за підсумками 9 місяців 2011 року - доповідала: Карєва Т.О. – заступник голови райдержадміністрації.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 814 середа, 16.11.2011 15:39

Лікарняні заклади області готуються до сезонного захворювання на грип

З приходом осінніх холодів все більшої актуальності набуває питання протиепідемічної безпеки. Про готовність медичних закладів регіону до оперативного реагування у разі перевищення сезонного порогу захворювання на грип та ГРВІ у ході апаратної наради поінформувала начальник управління охорони здоров’я ОДА Наталія Мотовиця.

Як повідомила Н. Мотовиця, наразі в Запорізькій області до подолання епідемічного порогу далеко, але медичні заклади регіону вже здійснюють роботу для приведення госпітальної бази до стану повної готовності. Особлива увага приділяється підготовці відділень анестезіології та інтенсивної терапії, забезпеченню їх медичним обладнанням та ліками.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 766 вівторок, 15.11.2011 08:19

Відбулося засідання постійної комісії

11 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з земельних питань, агропромислового розвитку, екологічної безпеки та природокористування.

Депутати розглянули наступні питання:

- Про стан роботи із реалізації заходів щодо нормалізації екологічної ситуації в цеху №10 ТОВ «Агропромислова компанія» в м. Василівка.

Доповідав: Пуцак М.М. – начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 п'ятниця, 11.11.2011 23:51

День української писемності та мови

8 листопада в районі проведено заходи до Дня української писемності та мови.

Святкування Дня української писемності та мови встановлено 9 листопада 1997 року Указом Президента України № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 782 середа, 09.11.2011 16:12

До зими — у всі озброєння!

Минулої п’ятниці у Василівці пройшов завершальний етап підготовки рятувальників до зимового періоду. Це були навчання підрозділів ГУМНС України у Запорізькій області в акваторії Каховського водосховища.

Щороку, не дивлячись на попередні застереження, «еменесникам» доводиться рятувати з відірваної криги (а то й з самих водоймищ) рибалок, допомагати дорожникам боротися із сніговими заметами, рятувати людей, постраждалих при ДТП та інше. Кожен з бійців загону МНС розуміє, що від його оперативних дій, можливо, залежить чиєсь життя, то ж відпрацьовувати професійні та практичні навички ніколи не зайве.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 848 середа, 09.11.2011 10:59

Кожен голос почутий

У Києві пройшов III Всеукраїнський з'їзд працівників освіти. Делегатом з'їзду від нашого району була і директор Дніпрорудненської гімназії "Софія", депутат районної ради Валентина Дмитрівна ПИЛИПЕНКО.

В роботі з’їзду взяли участь 1000 делегатів. З них представників навчальних закладів 360, дошкільної освіти — 112, професійної освіти — 41, вищих навчальних закладів — 205, позашкільних навчальних закладів — 34, органів управління — 134, громадських організацій та профспілок — 40. Вперше окремою групою стали методисти, яких було 40 чоловік.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 805 середа, 09.11.2011 10:57

Новосілля у Червоного Хреста

Днями районна організація Товариства Червоного Хреста святкувала приємну подію, а саме – новосілля. Головний лікар ЦРЛ Валерій Сапа виділив червонохрестовцям нове приміщення, у якому раніше знаходився пункт переливання крові, котрий перенесли до колишнього пологового будинку. У вільному приміщенні розподілили кімнати для Червоного Хреста та кабінету довіри, зробили ремонт, замінили електромережу, та багато іншого.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 791 середа, 09.11.2011 10:54

День працівників соціальної сфери України

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Адже вона безпосередньо пов'язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх заможніше життя, умови праці та відпочинку.

Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 743 неділя, 06.11.2011 08:00

Працівники соціальної сфери отримують вітання

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися у великій залі засідань районної ради. Учасників свята привітав голова районної ради С.Джуган та голова райдержадміністрації С.Грачов.

Соціальна сфера об’єднує працівників численних напрямків - праці та соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, зайнятості, соціального обслуговування, соціального захисту інвалідів, соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань тощо.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1166 п'ятниця, 04.11.2011 14:59

Офіційно

Указом Президента України № 1010/2011 від 02.11.11 р. ПЕТРОВА Бориса Федоровича звільнено з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації та новим губернатором Запорізької області призначено Указом Президента України № 1012/2011 від 02.11.11 р. ПЕКЛУШЕНКА Олександра Миколайовича.

Пеклушенко Олександр Миколайович народився 29 серпня 1954 в м. Запоріжжя - український політик і громадський діяч.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 794 четвер, 03.11.2011 09:42