Головна / Новини


В області за січень створено три тисячі нових робочих місць

Протягом січня поточного року в області створено три тисячі нових робочих місць, що складає 9,5% річного завдання згідно обласної Програми зайнятості на 2012 рік. Крім того, за цей період було офіційно оформлено на роботу 77 осіб, які раніше працювали нелегально. Про це повідомив начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Панкратов у ході розширеного засідання колегії управління з реалізації пріоритетних напрямів діяльності органів праці та соціального захисту населення Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 817 вівторок, 06.03.2012 17:27

Весна буде пізньою та стрімкою, тож аграрії мають провести посівну в стислі строки

На цьому наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий під час всеукраїнської селекторної наради з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт. Як повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, відтепер такі селекторні наради проводитимуться регулярно.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 772 вівторок, 06.03.2012 17:23

До уваги вболівальників футболу!

10 березня 2012 року на ФОК м. Василівка буде проводитись турнір з міні-футболу серед ветеранів. В турнірі візьмуть участь команди “Ветеран-Олександр” м. Дніпропетровськ у складі якого грають ветерани «Дніпро» Дніпропетровськ, «Облдержадміністрація» м.Запоріжжя, у складі якої грає заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук та «Таврія» м.Василівка, у складі якої виступає голова районної ради Сергій Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 799 вівторок, 06.03.2012 08:30

«Гірник» – володар кубку голови районної ради 2012 року

В неділю на ФОК “Таврія” відбувся ІХ районний турнір з міні-футболу на кубок голови районної ради серед місцевих рад. В турнірі взяли участь 10 команд – «Влада» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудне, смт.Степногірськ, с.Тополине, с.Орлянське, с.Мала Білозерка, с.Балки, с.Скельки, с.Приморське, с.Широке. Команди були розділені на три групи. В групі А виступали команди смт.Степногірськ, с.Мала Білозерка, с.Балки, с.Приморське. В групі Б виступали «Влада» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудне, с.Скельки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 931 понеділок, 05.03.2012 13:41

Голова райдержадміністрації зустрічався з громадами

Жителі Лугівської, П’ятихатської та Верхньокриничанської сільрад днями зустрічалися з депутатом обласної ради С.В. Грачовим, який звітував перед виборцями про те, що вдалося зробити на території району, у тому числі і за сприяння депутатів облради; з головними напрямками роботи влади та втіленими проектами, про перспективи і плани на найближче майбутнє.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 804 субота, 03.03.2012 17:03

Презентація позашкільних навчальних закладів району

На базі районного Будинку молоді, за ініціативою відділу освіти райдержадміністрації, відбувся районний конкурс педагогічної майстерності директорів позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 846 субота, 03.03.2012 16:58

З резервного фонду обласного бюджету буде виділено кошти на ремонт центрального водоводу м.Дніпрорудне

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА, на якому прийнято рішення виділити кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на центральному водоводі мережі питного водопостачання м.Дніпрорудне Василівського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 762 п'ятниця, 02.03.2012 15:52

Фінансисти області підбили підсумки роботи за 2011 рік

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії Головного фінансового управління ОДА з підбиття підсумків виконання місцевих бюджетів області в 2011 році, в якому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко. В колегія взяла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації В.В. Кривуля. Про підсумки роботи присутніх проінформував начальник Головного фінансового управління ОДА Сергій Медвідь.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 п'ятниця, 02.03.2012 14:10

Вітали з ювілеєм!

Минулої п’ятниці, одразу після закінчення пленарного засідання дванадцятої (позачергової) сесії керівництво району, депутатський корпус і керівники підприємств, організацій, установ щиро вітали колектив редакції газети «Нова Таврія» з хорошим ювілеєм – 80-річчям районного часопису. Сергій Грачов і Сергій Джуган вручили ветеранам – газетярам Юрію Дирявку, Євгену Кущу, Миколі Макаренку, Валентині Манжулі, Лідії Борисенко, Аллі Гапон Почесні грамоти і грошові премії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 961 четвер, 01.03.2012 17:29

Відбулася селекторна нарада

Сьогодні відбулася обласна селекторна нарада під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної ради Олександра Клепакова, у якій від Василівського району взяли участь Сергій Джуган – голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Солопов М.О., заступник голови райдержадміністрації Карєва Т.О., Солов’янова Н.М. – начальник міжрайонної податкової інспекції, Цибульняк Л.М. – начальник УПФУ у Василівському районі, Кривуля В.В. – начальник фінансового управління РДА, представники міськселсільрад району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1032 четвер, 01.03.2012 13:57