Головна / Новини


Обласна програма інвестиційно-інноваційного розвитку АПК розробляється на науковій основі

Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва розпочали розробку комплексної програми інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва та земельної реформи Запорізької області на 2012-2014 роки та період до 2020 року. Програма покликана розв’язати низку проблем, які уповільнюють розвиток сільського господарства в області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 852 вівторок, 13.03.2012 15:32

У Держбюджеті є 10-11 мільярдів гривень на реалізацію соціальних ініціатив Президента України

У Державному бюджеті сьогодні є додаткові 10-11 млрд грн, які можна спрямувати на реалізацію проголошених Президентом України соціальних ініціатив. Про це під час брифінгу повідомила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. «На сьогодні, за приблизними розрахунками Міністерства фінансів, уже є додатково 10-11 млрд гривень, які надходять, передусім, за рахунок перевищення планових показників по ПДВ на імпортну і вітчизняну продукцію та планового збільшення надходжень від податку на прибуток», - сказала І.Акімова.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 706 понеділок, 12.03.2012 16:35

Розвиток матеріально-технічної бази ФОКу

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган та заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін відвідали КЗ “ФОК “Таврія” з метою розгляду питання подальшого розвитку матеріально-технічної бази ФОКу, а саме проведення благоустрою території спортивного комплексу та розгляд проектно-кошторисної документації капітального ремонту глядацьких трибун стадіону, кошторисна вартість якого складає один мільйон гривень.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 793 понеділок, 12.03.2012 15:55

Негаснучі зірки ветеранів!

10 березня на спортивному майданчику ФОК «Таврія» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 35 років – «Негаснучі зірки ветеранів». В турнірі взяли участь команди «Таврія» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудне та гості команда «Ветеран-Олександр» м.Дніпропетровськ, у складі якої грають три майстри спорту з футболу Пастоленко Валерій, Буц Петро, Тухтарев Олексій та п’ять кандидатів в майстри спорту. Тренує команду гостей Жовтоног Олександр Андрійович – член виконкому АМФУ, голова комітету ветеранів футзалу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 983 понеділок, 12.03.2012 14:27

Президент окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ

Президент України Віктор Янукович окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі. Про це він заявив у своєму виступі під час розширеного засідання Кабінету Міністрів. Перш за все, заявив Глава держави, треба відновити довіру суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. «Нам потрібно відновити основоположний принцип соціальної справедливості, максимально скасувавши пільги для тих, хто цього не потребує. Йдеться про підвищення ефективності соціальної політики», – наголосив Віктор Янукович.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 середа, 07.03.2012 21:11

Ще одне село району газифіковано!

Сьогодні в с.Грозове відбулася довгоочікувана подія – пуск газу. В домівки 20 мешканців села прийшло блакитне паливо. Керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації С.В.Грачов, доклали значних зусиль для реалізації даного проекту, для того, щоб мрія мешканців села нарешті стала дійсністю. Тож по праву очільник району, а також голова районної С.Джуган, голова сільської ради А.М.Соколовський, начальник Токмацького УГіГ Хвостік В.Г. та голова кооперативу Наганов В.Д. стали гостями свята.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 825 середа, 07.03.2012 13:40

За підсумками оцінки результатів діяльності РДА за 2011 рік район – другий

При голові райдержадміністрації С.В.Грачові відбулася розширена нарада з питання комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально – економічного розвитку Василівського району за 2011 рік. За результатами даного рейтингу Василівський район посів друге місце серед 20 районів області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 875 середа, 07.03.2012 13:14

Шановні жінки!

Щиро вітаю вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 798 середа, 07.03.2012 07:00

В області за січень створено три тисячі нових робочих місць

Протягом січня поточного року в області створено три тисячі нових робочих місць, що складає 9,5% річного завдання згідно обласної Програми зайнятості на 2012 рік. Крім того, за цей період було офіційно оформлено на роботу 77 осіб, які раніше працювали нелегально. Про це повідомив начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Панкратов у ході розширеного засідання колегії управління з реалізації пріоритетних напрямів діяльності органів праці та соціального захисту населення Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 829 вівторок, 06.03.2012 17:27

Весна буде пізньою та стрімкою, тож аграрії мають провести посівну в стислі строки

На цьому наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий під час всеукраїнської селекторної наради з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт. Як повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, відтепер такі селекторні наради проводитимуться регулярно.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 777 вівторок, 06.03.2012 17:23