Головна / Новини


13 Всеукраїнська конференція Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

Учні Малобілозерської естетичної гімназії-інтернату «Дивосвіт» взяли участь у 13 Всеукраїнській конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, яка проводилася в м.Севастополь на базі дитячого санаторно-оздоровчого центру «Ласпі».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 861 четвер, 13.10.2011 11:35

Конференція районної ради ветеранів

12 жовтня відбулася звітно-виборча конференція районної ради ветеранів України. В роботі конференції взяли участь 51 із 56 обраних делегатів, розглянуто 6 питань, серед них звітна доповідь голови районної ветеранської організації, ревізійної комісії, проведено вибори ради нового складу, вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію, прийнято звернення до Президента України, до голови Верховної Ради України з питань посилення боротьби з відродженням неофашистських організацій на Україні, внесення в бюджет коштів для грошових виплат Дітям війни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 934 четвер, 13.10.2011 11:27

Змагання з пішохідного туризму

7 жовтня 2011 року на території районній станції юних туристів відбувся зліт змагань з пішохідного туризму серед команд учнівської молоді Василівського району

Загальне керівництво підготовкою та проведення змагань здійснювали «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» та Інформаційно-туристичний відділ КЗ «ВЦКД» ВРР ЗО.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1197 четвер, 13.10.2011 10:22

Збережемо "Садибу Попова"!

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров вчора провів нараду щодо подальшої реконструкції та розвитку історико-культурного заповідника «Садиба Попова» за участю керівництва заповідника, начальника управління культури та туризму ОДА Ірини Конарєвої, керівників Василівки та Василівського району. Очільник області зауважив, що це один з найяскравіших туристичних об’єктів області, тож його необхідно включити до інвестиційних проектів регіону.

Музей-заповідник займає будівлі маєтку генерала В.Попова, побудованого у 1884 році місцевими майстрами із залученням унікальних технологій та відомих на той час у Європі стилів архітектурного зодчества.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 923 п'ятниця, 07.10.2011 10:52

Шановні вчителі, педагоги!

Від усієї душі вітаю вас з Днем працівників освіти!

Ви присвятили своє життя найблагороднішій професії - вихованню підростаючого покоління. Саме Ви виховуєте в дітях чесність, справедливість, патріотизм. Завдяки Вам, ми з упевненістю говоримо, що шкільні роки - самі пам'ятні в житті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 952 п'ятниця, 30.09.2011 16:51

Місцеве самоврядування

Сьогодні голова обласної ради Павло Матвієнко, на запрошення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перебуває у Києві на зустрічі з обговорення актуальних питань розвитку місцевого самоврядування. На засіданні також будуть обговорюватися питання формування адмінустрою на нових засадах та надання якісних адміністративних послуг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 893 четвер, 29.09.2011 15:23

Відбулась колегія ЗОДА

Голова Василівської районної ради Сергій Джуган взяв участь у колегії облдержадміністрації.

Перед початком засідання голова ЗОДА Борис Петров вручив нагороди представникам Запорізької області з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. Після урочистої церемонії очільник регіону звітував про стан виконання актів та доручень Президента України у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1007 четвер, 29.09.2011 15:19

Формирование местных бюджетов на 2012 год

Состоялось заседание Запорожского регионального совета по вопросам взаимодействия местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления при председателе областной государственной администрации. В его работе приняли участие председатель ЗОГА Борис Петров, первый заместитель председателя областного совета Александр Клепаков, первый заместитель председателя облгосадминистрации Алексей Литвин, заместитель председателя Станислав Лымарчук, руководители районных советов и райгосадминистраций Запорожской области.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 938 четвер, 29.09.2011 15:12

Офіційно

У зв’язку із введенням в дію з 1 липня 2011 року Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» згідно з графіком, затвердженим головою Запорізької обласної ради П.Д. Матвієнко та головою ЗОДА Б.Ф. Петровим було проведено низку семінарів, присвячених актуальним питанням запобігання і протидії корупції.

Так, за участю начальника управління державної служби головного управління державної служби України в Запорізькій області Ольги Журби було проведено 23 семінари з актуальних питань профілактики та попередження корупційних проявів в аспекті прийняття та вступу в дію Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1018 вівторок, 27.09.2011 08:19

ВШАНУВАЛИ ПІДПІЛЬНИКІВ

Напередодні Дня партизанської слави в обласному краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Навіки в пам’яті народній». Перед старшокласниками шкіл Запоріжжя, військовослужбовцями артилерійсько бригади виступили перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков, Герой Радянського Союзу Петро Рубан, ветерани-партизанського руху, збройних сил.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 949 середа, 21.09.2011 10:46