Головна / Новини


Шановні вчителі, педагоги!

Від усієї душі вітаю вас з Днем працівників освіти!

Ви присвятили своє життя найблагороднішій професії - вихованню підростаючого покоління. Саме Ви виховуєте в дітях чесність, справедливість, патріотизм. Завдяки Вам, ми з упевненістю говоримо, що шкільні роки - самі пам'ятні в житті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 962 п'ятниця, 30.09.2011 16:51

Місцеве самоврядування

Сьогодні голова обласної ради Павло Матвієнко, на запрошення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перебуває у Києві на зустрічі з обговорення актуальних питань розвитку місцевого самоврядування. На засіданні також будуть обговорюватися питання формування адмінустрою на нових засадах та надання якісних адміністративних послуг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 903 четвер, 29.09.2011 15:23

Відбулась колегія ЗОДА

Голова Василівської районної ради Сергій Джуган взяв участь у колегії облдержадміністрації.

Перед початком засідання голова ЗОДА Борис Петров вручив нагороди представникам Запорізької області з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. Після урочистої церемонії очільник регіону звітував про стан виконання актів та доручень Президента України у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1017 четвер, 29.09.2011 15:19

Формирование местных бюджетов на 2012 год

Состоялось заседание Запорожского регионального совета по вопросам взаимодействия местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления при председателе областной государственной администрации. В его работе приняли участие председатель ЗОГА Борис Петров, первый заместитель председателя областного совета Александр Клепаков, первый заместитель председателя облгосадминистрации Алексей Литвин, заместитель председателя Станислав Лымарчук, руководители районных советов и райгосадминистраций Запорожской области.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 947 четвер, 29.09.2011 15:12

Офіційно

У зв’язку із введенням в дію з 1 липня 2011 року Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» згідно з графіком, затвердженим головою Запорізької обласної ради П.Д. Матвієнко та головою ЗОДА Б.Ф. Петровим було проведено низку семінарів, присвячених актуальним питанням запобігання і протидії корупції.

Так, за участю начальника управління державної служби головного управління державної служби України в Запорізькій області Ольги Журби було проведено 23 семінари з актуальних питань профілактики та попередження корупційних проявів в аспекті прийняття та вступу в дію Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1039 вівторок, 27.09.2011 08:19

ВШАНУВАЛИ ПІДПІЛЬНИКІВ

Напередодні Дня партизанської слави в обласному краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Навіки в пам’яті народній». Перед старшокласниками шкіл Запоріжжя, військовослужбовцями артилерійсько бригади виступили перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков, Герой Радянського Союзу Петро Рубан, ветерани-партизанського руху, збройних сил.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 959 середа, 21.09.2011 10:46

Вечная память героям-освободителям!

В день 68-годовщины освобождения Розовского района от немецко-фашистких захватчиков, у Мемориала Славы пгт. Розовка минутой молчания почтили память освободителей нашей Родины.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1023 середа, 21.09.2011 07:33

ПОМОЩЬ ВЕТЕРАНУ

В Запорожской области действует социальный проект «Поможем ветеранам!» под эгидой областной организации Партии регионов.

Во время рабочей поездке по Веселовскому району, Павел Матвиенко побывал в селе Запорожье, где встретился с участником Великой Отечественной войны Константином Макаровичем Мирошниченко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 948 понеділок, 19.09.2011 15:15

Відбулась Рада Регіонів

15 вересня у Адміністрації Президента України під головуванням Президента України В.Ф. Януковича відбулась Рада регіонів. В засіданні взяв участь голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 941 четвер, 15.09.2011 07:46