Головна / Новини / Свято з нагоди Дня захисту дітей


Сьогодні голова районної ради Денис Калінін прийняв участь у святковому заході з нагоди Дня захисту дітей. Стало доброю традицією у перший день літа збирати малечу, аби в атмосфері веселих забав та святкових емоцій привітати дітлахів з цим святом. У парковій зоні міста відбулося святкове дійство, яке зібрало в дружнє коло всіх бажаючих маленьких василівчан та дітей з літніх пришкільних таборів сел Широке, Червоноармійське, Верхня Криниця та Скельки.

Винуватці свята мали змогу подивитися святковий концерт, який подарували їм вихованці вокального гуртка КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО.

Під час розважальної програми кожен бажаючий мав змогу відчути себе художником малюючи на асфальті, запустити повітряного змія, спробувати свої сили на шахово-шашковому турнірі та не лише подивитися виставку художньо-технічної творчості вихованців гуртків КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО, а і власноруч виготовити сувенір на згадку про свято. Насиченою була і ігрова програма. Цього дня кожна дитина, яка приймала участь у розвагах, отримала подарунок.

 

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 234 Дата: четвер, 01.06.2017 11:04