Головна / Новини / З Днем захисту дітей!


У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Майже всі діти бажають бути чарівниками та здійснювати мрії своєї родини, друзів. Учні КЗ «Дніпрорудненської гімназії «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ВРР ЗО не чарівники, вони звичайні – доброзичливі, чуйні, вміють співпереживати іншим. Тож, в рамках святкування Дня вишиванки, рішенням учнівського самоврядування та батьківських комітетів було вирішено провести благодійний ярмарок, а на зібрані кошти придбати необхідні шкільні канцелярські приладдя для учнів-інвалідів, що навчаються у гімназії та вручити їх в День захисту дітей. Тож 1 червня 18 учнів отримали свої подарунки, ми дуже сподіваємось, що вони їм сподобались.

Ми вітаємо всіх дітей з чудовим святом. Хай поряд з вами завжди будуть добрі люди, щирі серця, справжні друзі. Веселих канікул та сонячного літа!

 

розділ: Новини Переглядів: 124 Дата: четвер, 01.06.2017 16:02