Головна / Новини / Сім’я та її основні функції


Життя сім'ї — це дуже складні і різноманітні процеси або сторони життя людини: біологічні, економічні, моральні, правові, психологічні, естетичні, релігійні тощо. Сім'я дає змогу створити найоптимальніші умови для відтворення людини: народження дитини, догляду за нею, виховання, навчання.

Сім'я здійснює своєрідне накопичення, перерозподіл і передачу наступним поколінням досвіду, знань, навичок найнеобхідніших форм трудової діяльності і взаємодії із навколишнім середовищем, спілкування і співпраці з іншими людьми. Це найдосконаліша форма ведення власного господарства, побуту, відпочинку (з досить чітким розподілом функцій, прав і обов'язків). Сильні і здорові члени сім'ї працюють, малих і немічних доглядають, допомагають їм, підтримують їх матеріально і духовно.

Саме для наявності цих знань у членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку в Василівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцями із соціальної роботи проведено 10 бесід на тему: «Відповідальне батьківство». Бесідами охоплено 54 сім’ї. Дана робота проводилась протягом травня та приурочувалася до Міжнародного Дня сім’ї, а насправді здійснюється щодня.

Сподіваємося, що результатом цієї роботи фахівців із соціальної роботи призведе до більш відповідального відношення батьків до виховання своїх дітей та зменшить їх кількість на обліку у Василівському районному ЦСССДМ.

 

розділ: Новини Переглядів: 146 Дата: п'ятниця, 02.06.2017 13:28