Головна / Новини / У Запорізькій області почав працювати рибоохоронний патруль


У рамках реформування рибоохоронної системи в Запорізькій області створений і приступив до роботи рибоохоронний патруль. Загалом по Україні діють уже 17 таких патрулів. За повідомленням Управління державного агентства рибного господарства в Запорізькій області, «рибо копи» у своїй роботі патрулюють водойми та проводять рибоохоронні рейди, затримують порушників правил рибальства,

перевіряють діяльність рибалок-промисловиків та законність походження риби у точках продажу. Також патрульні активно співпрацюють з громадськістю та проводять роз’яснювальну роботу з рибалками.

Держрибагентство планує запустити рибні патрулі у всіх регіонах України до кінця 2017 року, а також оснастити їх сучасною технікою. У прийнятому бюджеті на 2017 рік передбачено фінансування у розмірі 40 млн. грн.. на рибний патруль. Це найбільша сума, виділена в рамках держбюджету за останні 10 років для оснащення органів рибоохорони (закупівлі автомобілів, човнів).

Нагадаємо, перший пілотний проект рибоохоронного патруля розпочав роботу на Київщині 16 червня 2016 року. За 11 місяців було проведено 1235 рибоохоронних рейдів, у рамках яких викрито більше 1560 порушень.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 205 Дата: п'ятниця, 02.06.2017 13:38