Головна / Новини / «Здорові діти – наше майбутнє»


Важливим завданням держави є створення оптимальних умов для оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення всебічного розвитку підростаючого покоління. Ні в кого не викликає сумнівів твердження, що здорові діти – наше майбутнє. Саме здорові, освічені, розумні і активні діти зможуть бути успішними у досягненні життєвої мети та принести користь суспільству!

Тому дуже важливо проводити з неповнолітніми просвітницьку роботу з питань збереження власного здоров’я та профілактики соціально небезпечних хвороб. На виконання розпорядження голови Василівської райдержадміністрації

від 12.05.2017 № 203 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2017 року у Василівському районі», Василівським районним ЦСССДМ здійснено комплекс інформаційно – профілактичних заходів для дітей району з питань пропаганди здорового способу життя на базі пришкільних таборів відпочинку із денним перебуванням. Згідно затвердженого графіку, у першій половині червня групові заняття з учнями проводили фахівці із соціальної роботи в учбових закладах м. Василівки, м. Дніпрорудного, смт. Степногірськ, сіл Приморське, М.Білозерка, Скельки, Балки, Орлянське. Під час групової роботи фахівці навчали дітей піклуватися про своє здоров’я, розповідали їм про правила здорового способу життя, застерігали від небезпеки негативних звичок. Профілактичні заняття проводились у формі інформаційних бесід, тренінгових вправ, рухових ігор, малювання, спортивних естафет, театралізованої вуличної акції, проходили цікаво та активно.

В результаті було охоплено 11 загальноосвітніх шкіл району, проведено 14 групових заходів, в яких прийняли участь 330 учнів начальних класів. Важливо, що діти провели цей час весело, змістовно і з користю.

 

розділ: Новини Переглядів: 232 Дата: п'ятниця, 16.06.2017 15:23