Головна / Новини / До уваги роботодавців ( страхувальників)


Відповідно до вимог пункту 4 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року N 1105-XIV (зі змінами та доповненнями) відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Василівському районі Запорізької області 

з 01 серпня 2017 року припинило свою діяльність шляхом приєднання до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області. Усі функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечуються Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

З 01 серпня 2017 року утворено і працює Василівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

Завданням відділення є реалізація на території Василівського району державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування.

З огляду на вищезазначене відділення звертає увагу роботодавців (страхувальників) району, що починаючи з 01 серпня 2017 заяви - розрахунки про здійснення фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду необхідно скеровувати до Василівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області за адресою: 71600, Запорізька область, м. Василівка, вул.. Театральна, буд. 10.

Засоби електронного зв’язку: тел./факс: (06175) 7-35-23, 7-20-71 е-mail: vsl@fsnv.zp.ua

 

Начальник Василівського відділення Назаренко Ю.В.

 

розділ: Новини Переглядів: 177 Дата: вівторок, 08.08.2017 15:51